999 rezultate për

nderhyrje

Vitet kalojnë Melo mbetet i njëjtë, lë pa ndjenja kundërshtarin (VIDEO) Felipe Melo, ish-futbollist i Juventusit, Inter, Galatasaray, Fiorentina, ndër të tjera, pjesë e Palmerias prej vitit 20
Ndërhyrje spektakolare e policisë në Madrid (VIDEO) Një burrë i cili kërcënon njerëzit me hanxhar pa motiv në lagjen "San Cristobal" të Madridid është identifikuar nga poli
Bes Kallaku do kryej operacion plastik, mësohet çfarë ndërhyrje do bëjë (VIDEO) Bes Kallaku dhe doktori i VIP-ave Skerdi Faria kanë publikuar para disa ditësh një video në Instagram. "Servis univer
E RËNDË/ 21-vjeçarja humb jetën pas ndërhyrjes estetike në hundë Një 21-vjeçare Italia ka humbur jetën pasi u fut në sallën e operacionit për të bërë një rimodelim estetik të hundës.
Fjolla Morina uron të bijën, vëmëndjen e merr autoironia për ndërhyrjet (FOTO LAJM) Ditën e sotme gëzimi i parë i Fjolla Morinës feston ditëlindjen. Vajza e saj, Lediana mbush 16 vjeç dhe Fjolla ka zgj
Ëndërroni buzë të plota por i druheni ndërhyrjeve, kjo është zgjidhja perfekte Padyshim se të gjithë njerëzit kanë dëshirë që të duken sa më mirë dhe ta kenë një pamje fizike pa asnjë të metë. Por
20 ndërhyrje janë akoma larg ideales, 28-vjeçarja e fiksuar me operacionet plastike (FOTO LAJM) Tepër e dhënë pas trupit dhe fytyrës ideale, Kristen ka marrë përsipër të kryejë operacione plastike me vlera të konside
"Nuk do bëj kurrë më operacione plastike", Cardi B po vuan pasojat (FOTO LAJM) Cardi B betohet se nuk do t’i nënshtrohet më asnjë ndërhyrje kirurgjike pas komplikimeve në bark dhe këmbë. Cardi B ë
Flaka Krelani flet hapur për ndërhyrjet estetike (FOTO LAJM) Flaka Krelani është një na këngëtaret më zë më potent që ka Kosova. Ajo numëron shumë këngë në repertorin e saj muzikor
Publikohen pamje nga fëmijërija e Dua Lipës, kuptohen qartë ndërhyrjet estetike (FOTO LAJM) Dua Lipa momentalisht është një nga këngëtaret më të kërkuara dhe më të famshme në botë. Ylli kosovar që po ngjet shk
Deputetja italiane kërkon ndërhyrjen e qeverisë së saj në Shqipëri: Kriza po kap majat Përmes një deklarate deputetja italiane Erica Mazzeti e “Forza Italia” ka kërkuar nga qeveria e shtetit fqinj që të reag
Deputeti i ‘ri’ paralajmëron: Nëse nuk shtyhen zgjedhjet do ketë viktima Deputeti Lefter Maliqi thotë se zgjedhjet e 30 qershorit duhet të shtyhen për të shmangur konfliktet civile. Zgjidhja
Mediat serbe: Kaq persona u arrestuan gjatë ndërhyrjes së policisë në veri Gjatë aksionit të Njësisë Speciale të Kosovës në veri të Mitrovicës kanë mbetur të arrestuar 13 anëtarë serbë e që njëhe
Këngëtarja anulon koncertet, shkak komplikacionet e operacioneve plastike (FOTO LAJM) Reperja me famë botërore, Cardi B është detyruar të anulojë koncertet e ardhshme nga turi i saj, për shkak të disa prob
Dalin fotografitë, ja ku është dhunuar Dollapi (FOTO LAJM) Sekretari Organizativ i Partisë Demokratike, Sahit Dollapi, u dhunua barbarisht nga policia gjatë protestës së 11 majit
Ndërhyrje horror dhe karton i kuq, Keidi Bare largohet mes lotësh (VIDEO) Mesfushori shqiptar i Malagas, Keidi Bare, është ndëshkuar me karton të kuq në takimin që ekipi i tij fitoi 3-0 në shtëp
Cardi B bën ndërhyrje te të pasmet: Ishte si të lindje një fëmijë (FOTO LAJM) Cardi B njihet për shfaqjet provokuese në publik sa herë i jepet mundësia. Reperja 26-vjeçare, e cila njihet për form
Big Mama ka ndryshuar tmerrësisht shumë:Nuk njihet më (FOTO LAJM) Qëkurse është bërë pjesë e industrisë muzikore shqiptare, Big Mama është shndërruar në një prej këngëtareve më të dashur
Farrah Abraham tepër joshëse me rrobabanjo (FOTO LAJM) Farrah Abraham dukej mjaft joshëse në plazhin në Puerto Vallarta, Meksikë Veshur mbante një kostum banjoje ngjyrë të
"Gjithmonë kam folur hapur", Çiljeta tregon ndërhyrjen e radhës Çiljeta Xhilaga mbetet nga një këngëtaret më simpatike shqiptare. Prej vitesh në skenë, Çiljeta jo rrallëherë ka thyer e