999 rezultate për

ndave

Shpërthimi në Berlin, luftë mes bandave kriminale (VIDEO) Policia gjermane ka dhënë detaje mbi shpërthimin e makinës në Berlin. Në raportin e policisë thuhet se, personi që mb
Asani: Ju shqipfolës të agjendave të huaja, po hidhni helm mbi BDI-në (FOTO) Kryetari i degës së BDI-së në Çair, Bekir Asani, ka postuar një koment në Facebook që nisme fjalët: "Të dashur miq të dj
Nis vendosja e tendave të Opozitës në shesh (FOTO LAJM) Aktivistë të partive opozitare kanë nisur të mblidhen para ndërtesës së Qeverisë së Kosovës në sheshin "Ibrahim Rugova".
Shqiptarë dhe marokenë zihen në një burg në Itali Paraditen e sotme, një sherr masiv është shënuar në një prej burgjeve në Firence, ku protagonistë kanë qënë të dënuar sh
Vrasja në tentativë, larje hesapesh mes bandave të drogës (VIDEO) Policia arriti që të parandalojë gjatë ditës së sotme një vrasje me pagesë në qytetin e Durrësit. Sipas forcave polic
PD apel policisë: Mos e lini vendin në greminën ku po e çon Tahiri dhe Rama Pas rastit të pengmarrjes në kryeqytet, një reagim ka ardhur nga Partia Demokratike,e cila e cilëson këtë situatë si më
PD: Ekzekutimi i Durrësit, vepër e bandave të lidhura me Tahirin Enkeleid Alibeaj, ka hedhur akuza të ashpra për ministrin Tahiri. Sipas tij, një pjesë e strukturave të Policisë se Sht
Ristani kërkon hetim për zjarrin në laboratorin e kriminalistikës Sekretari i përgjithshëm i PD, Arben Ristani, është ndalur tek transparenca dhe mbi të gjitha hetimi i plotë i djegies
Berisha: Shkodra nisi revolucionin demokratik për të shpëtuar nga mafia shtetërore (FOTO LAJM) Ish kryeministri Berisha ka reaguar në Facebook në lidhje me protestën në Shkodër, duke bërë me dije se kjo nuk ishte gj
Policia e Vlorës parandalon një krim mes bandave Në orët e vona të mbrëmjes së djeshme, policia e Vlorës ka parandaluar një konflikt mes grupeve. Falë ndërhyrjes së bluv
Basha: Policia nuk vepron ndaj bandave që dhunojnë opozitën Në një dalje publike për mediat, kreu i PD, Lulzim Basha, ka përshëndetur raportin e KSHH, ku sipas tij, konfirmoi shqet
Sot përballja e legjendave Real Madrid – Liverpool Real Madrid dhe Liverpool do të zhvillojnë sot përballjen e legjendave për eventin e njohur si “Corazon Classic Match”.
9 legjendat që s'kanë fituar asnjë Champions League (FOTO LAJM) Fitimi i "Topit të Artë" është kulmi i karrierës për një futbollist, por jo çdo herë ndodh që lojtari më i mirë i vitit
NATO-Moskë linjë direkte telefonike Gazeta gjermane Frankfurter Allgemeine Zeitung, duke iu referuar burimeve nga NATO, thekson se aleanca veri-atlantike e
PD: Pushimi i hetimit për ushtarin e Shullazit rrit pushtetin e krimit Deputeti demokrat Flamur Noka, me anë të një deklarate për mediat ka reaguar në lidhje me pushimin e hetimit të çështje
Vrasje në Hamburg, betejë mes shqiptarësh për kontroll prostitucioni Qyteti detar i Hamburgut në Gjermani njihet për faktin që ka rrjetin më të madh të prostitucionit në këtë shtet dhe prej
VV: Përplasje bandash për zgjedhjen e kryeprokurorit Lëvizja Vetëvendosje përmes një komunikate për medie thekson se me vëmendje po i përcjell zhvillimet e fundit për zgjedh
Berisha: Tirana në duart e bandave të Tahirit Ish-kryeministri Sali Berisha ka komentuar atentatet me armë që ndodhjën dje rreth orës 19:30 në Tiranë. Sipas Berishës
Cannavaro-Figo, 13 super-gola në miqësoren e legjendave (VIDEO) Fabio Cannavaros mposhti Luis Figon me rezultatin 8-5 në miqësoren e zhvilluar dje në Tajlandë me pjesëmarrjen e disa pr
Dështon Brazil-Argjentinë, mes legjendave edhe Caniggia i rremë (FOTO LAJM) Kishin shkuar në stadium, në Natal, për të parë në fushë ish futbollistët e Argjentinën dhe Brazilit, mes të cilëve emra