999 rezultate për

ndave

Ngjarja e përgjakshme në Lushnjë nxjerr lidhjet mes bandave Forcat speciale dhe drejtues të lartë të Policisë po qëndrojnë në Lushnje, për të lokalizuar Laert Haxhiun dhe Orgest Bi
"Lufta" e bandave në Lushnje, u qëllua nga 3 armë të ndryshme Atentati i përgjakshëm në Lushnjë ka rikthyer në vëmëndje bandat dhe ngjarjet kriminale në këtë qytet. Nga ky atenta
SHËNIM/ Sejdini, arkivoli dhe lufta jetë a vdekje e bandave të Elbasanit Bëri bujë mbrëmë një mesazh i ardhur në inbox-in e ish-kryeministrit Berisha nga "qytetari digjital" i këtij të fundit k
Socialisti jep alarmin: Elbasani kontrollohet nga ligjet e bandave Deputeti i PS, Pjerin Ndreu tha se raporti mes dy bandave në Elbasan është një histori që është vështirë të menaxhohet.
Demiraj plas "bombën": Shqipëria në duart e bandave të PS Ai qëndroi vetëm për rreth 4 muaj si Ministër i Brendshëm, por Dritan Demiraj pretendon se e ka zbuluar shumë mirë si
Basha i jep "urdhër" Ramës: O me bandat, o me drejtësinë Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka akuzuar sërish kryeministrin Edi Rama si mbështetës i bandave kriminale. B
Qyteti nën terrorin e bandave, Çako takon krerët e policisë së Elbasanit Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Haki Çako është duke zhvilluar një takim me krerët e policisë së Elbasani
100 rrotullime brenda 45 sekondave, balerina thyen rekordin (VIDEO) Ndërsa disa balerina ishin gati për t’i dhënë fund klasës së teknikës së rrotullimit, njëra prej tyre u tregoi komplet t
Pajisja që zbulon kancerin brenda 10 sekondave (VIDEO) Hulumtuesit në Universitetin e Teksasit kanë projektuar një pajisje të re e cila mund të zbulojë kancerin për më pak se
Një gol për tu kujtuar nga Real Madrid: Nga 11 lojtarë brenda 107 sekondave bëhen 44 pasa (VIDEO) Një aksion fantastik i Realit të Madridit kundër Deportivos, u përfundua në rrjetë nga Casemiro i siguroi prekjen përfun
Brenda lagjes së famshme të Nju Jorkut, ku përleshjet e bandave të armatosura janë normale (FOTO LAJM) “Daily Mail” i ka kushtuar një fotoreportzh një prej lagjeve ikonike të Nju Jorkut. Bëhet fjalë për një copëz të Bru
Pallati në Tibet rrëzohet brenda pak sekondave pas përmbytjeve masive (VIDEO) Shira të shumtë kanë përfshirë ditët e fundit Tibetin, duke shkaktuar përmbytje të shumta. Kamerat kanë kapur momenti
Agolli dhe "menuja" e legjendave të Italisë (FOTO) Shpesh jemi mësuar të shohim emrat e futbollistëve të mëdhenj të vendosur në në ndonjë stadium apo rrugë qyteti, por në
Ronaldo zbulon si mori numrin e legjendave te United Cristiano Ronaldo ka zbuluar se si a ka nisur të mbajë veshur fanellën me numrin shtatë. Sipas tij kërkesa ka ardhur nga
Vlora, parajsa e "bandave", ja qytetet shqiptare ku krimi bën kërdinë Harta e kriminalitetit në Shqipëri për vitin 2016 saktëson se qarku i Vlorës ka koeficientin më të lartë të kriminalitet
Mes bandave dhe plumbave, si u transportua trupi i oficerit të vdekur nga Shkodra në Elbasan Mes krismave të plumbave, shoferi i autoambulancës në spitalin e Shkodrës transportoi në 13 mars të vitit 1997 oficerin
Viti 1997, pamje të rëndë nga lufta mes bandave në Vlorë (VIDEO) “Associated Press” ka hapur arkivat mbi ngjarjet e ’97 në Shqipëri. Ditën e sotme AS ka publikuar një video të regji
“Do futem në çadrën e PD”. “S’të pranojnë, dezertor”, ja sherri Çili-Shkullaku në emision Protesta e PD nga çadra e lirisë shkaktoi debat mbrëmë mes botuesit te mediave Mapo, Henri Çili dhe analistit Armand Shk
Historia e bandave të Burrelit, sillet nga Anglia 53-vjeçari që masakroi për së gjalli dy vëllezër Vetëm një ditë më parë mësohet se Avni Metra, 53 vjeç, lindur në Burrel është ekstraduar drejt Shqipërisë për shkak se a
Vora, “parajsa” e bandave. Harta e ngjarjeve të pazbardhura Vora ka patur një aktivitet të shtuar kriminal në fushën e grabitjeve për shkak të përqëndrimit të bizneseve në këtë zon