999 rezultate për

ndave

Grabitën blindat me para në Rinas, lirohet nga burgu një nga të penduarit Gjykata e Posaçme e Apelit vendosi të lirojë një nga të penduarit e dosjes së grabitjes së blindave me para. Admir Çe
A mund t'i gjeni të gjitha Q-të brenda 10 sekondave në këtë foto? (FOTO LAJM) Enigma e fundit në rrjete sociale i ka aktivizuar të gjithë. E gjitha çfarë duhet të bëni është të zbuloni se sa shk
1000 fitore në karrierë, Nadal në klubin e legjendave Nuk mund të kishte vend më të mirë se Parisi për të arritur 1000 fitore në karrierë (e para në vitin 2002). Rafa Nadal u
Vajza mes lotësh tregon historinë: Mami më thoshte po u ndave, do vras veten Pjesë e rubrikës “Ka një mesazh për ty” tek E Diela Shqiptare, ka qenë një vajzë e quajtur Hybe, e cila ka rrëfyer histo
Vjosa Osmani për Mustafën: Mashtrues, shërbëtor i bandave, humbës i shumëfishtë Kritikave të Vjosa Osmanit për Lidhjen Demokratike të Kosovës dhe Avdullah Hotin, sot u është kundërpërgjigjur Isa Musta
Masakër në Meksikë, bandat vrasin 11 persona Një masakër në një lokal la të vrarë 11 persona të dielën, thanë autoritetet meksikane, ndërsa vendi ndeshet me një norm
Rama reagon pas vdekjes së nënës së tij dhe poston foton në krah të saj (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u nda nga jeta Aneta Rama, e ëma e kryeministri Edi Rama. Pas ngushëllimeve të shumta, kryeministri
Lufta mes bandave në Elbasan, kush është i riu që u ekzekutua me breshëri plumbash Ditën e djeshme një 39-vjeçar u ekzekutua me breshëri plumbash në qytetin e Elbasanit. Dyshimet e deritanishme është
Artan Hoxha zbulon biznesin që nuk u ka ecur bandave shqiptare: Me prostitutat janë martuar Gazetari Artan Hoxha i cili vazhdmisht analizon ngjarjet kriminale që ndodhin në vend, së fundmi ka folur edhe për lloje
Konflikt për territore mes bandave, si e ekzekutoi Hekuran Billa 22-vjeçarin në Angli Hekuran Billa, i cili u ekzekutua mbrëmë në zonën e njohur si “Komuna e Parisit” në Tiranë është dënuar në Angli me dëni
Ëngjëjt e vdekjes, këto fytyra të bukura stërviten për të vrarë "tmerret" e bandave Ato njihen si “sicarias”, ose vrasëse me pagesë. Në jetën e përditëshme të gjithë e dinë që janë shtëpiake të zakonsh
Formacioni i legjendave të Bundesligës Bundesliga gjermane është kampionati i parë i madh që ka vendosur të rikthehet, pas pushimit të detyrueshëm nga koronavi
Rregulli i 6 sekondave për të shmangur infektimin Koha me të cilin ekspozoheni me një person të infektuar ka shumë rëndësi nëse dhe ju do të bëheni një i prekur apo jo.
Bëni këtë test dhe kuptoni brenda 5 sekondave se sa të stresuar jeni (FOTO LAJM) A jeni të stresuar tani? Sa të stresuar jeni? A jeni aq të stresuar sa për të shkuar në pushime, apo ndoshta edhe aq të
Akuzohet për shpifje ndaj yjeve dhe legjendave të Barcelonës, flet drejtori i kompanisë Drejtori i I3 Ventures, Carlos Ibáñez, reagoi ndaj polemikave të ditëve të fundit që lidhen me Barcelonën dhe rrjetet so
Ëngjëjt e vdekjes, këto fytyra të bukura stërviten për të vrarë "tmerret" e bandave Ato njihen si “sicarias”, ose vrasëse me pagesë. Në jetën e përditëshme të gjithë e dinë që janë shtëpiake të zakonsh
U shkrepën brenda pak sekondave, çfarë nuk shkon në këto fotografi? Këto dy foto, të realizuara pak sekonda larg nga njëra – tjetra, kanë tmerruar përdoruesit në internet. Teksa në njër
Kontrolle të befasishme "blindave" dhe makinave luksoze, çfarë ndodhi mbrëmë në gjithë vendin Policia ka vijuar mbrëmë në orët e vona të natës kontrollet në të gjithë rrugët e Shqipërisë për elementë kriminalë duke
Kërkohet verifikimi i pasurisë, Lul Berisha “arratiset” nga Shqipëria Operacioni Forca e Ligjit shkoi edhe në Durrës mesditën e sotme, teksa më herët raportuam për operacione në Shkodër dhe
Ka dhe kështu, lojtari merr 3 kartona për 12 sekondave lojë (VIDEO) Një futbollist jo-profesionist kishte një ditë për tu harruar në fushën e blertë. Ai mori 3 kartona në harkun kohor t