999 rezultate për

ndarjet

Zyrtari amerikan: Presin diçka të re nga Berlini, ndarjet etnike nuk pëlqehen Ish-zëvendës ndihmës Sekretari i shtetit amerikan për Evropën dhe Euroazinë, Brian Hoyt Yee, ka deklaruar se takimi në S
Ribashkimet dhe ndarjet me të dashurën yll, Neymar merr vendimin drastik Sulmuesi i Paris Saint-Germain, Neymar është ndarë përfundimisht me aktoren braziliane Bruna Marquezine. Ata u ribash
Tronditën botën e showbizit shqiptar, ndarjet më të bujshme të VIP-ave (FOTO LAJM) Edhe pse janë të trishta, ndarjet zënë një pjesë të mirë të publikimeve në mediat rozë, pikërisht sepse janë një temë që
Stinët ku ndodhin ndarjet më të mëdha Me ngrohjen e motit dhe praninë e rrezeve të diellit më gjatë, pranvera rezulton të jetë koha ku lidhja juaj mund të për
Reagon LSDM-ja: Mickoski të heqë dorë nga ndarjet dhe konfliktet VMRO-DPMNE dhe Hristijan Mickoski ta lënë të kaluarën dhe politikat e ndarjeve dhe konflikteve që qytetarët i mundën në
Ahmeti: Ndarjet nuk na lumturojnë Nënkryetari i Lëvizjes Vetëvendosje (VV), Shpendi Ahmeti, ka theksuar se Kryesia e VV-së me Grupin Parlamentar kanë pasu
Përleshje masive gjatë një demonstrate në Barcelonë (VIDEO) Një marsh që nisi paqësor në Barcelonë është përshkallëzuar në dhunë fizike pasi palët e kundërta në debatin rreth pavar
Zaev: Ta lëmë politikën e vjetër ballkanike dhe ndarjet Qeveria e Republikës së Maqedonisë gjithmonë do t’i ndjekë interesat e shtetit dhe do të ndërtojë marrëdhënie mbi bazë t
Presidenti i ri gjerman bën thirrje për forcim të Evropës Presidenti gjerman, Frank-Ëalter Steinmeier, kërkoi sot ndërtimin e urave mbi ndarjet që po thellohen në Evropë, disa di
Taylor Swift një dështake në lidhje Taylor Swift është mësuar me ndarjet, e ndërsa burime pranë saj kane thënë se këngëtarja e ka kaluar këtë situatë kaotik
Swift thyen rekordet për ndarjet, ja kush i'a ka thyer zemrën (FOTO LAJM) Pas ndarjes me Harry Styles, këngëtarja Taylor Swift ka ende kujtime për te. Në një intervistë për “Elle Magazine”, 25-v
Taylor Swift e mërzitur nga ndarjet Taylor Swift shpesh është kthyer në një objekt talljeje, për shkak të romancave të saj të shumta. Lidhjet e saj në të sh
Rasmusen: Mos të copëtohet Siria Ish-sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Anders Figh Rasmusen është shprehur se nuk e mbështet copëtimin territorial të Si
Ja ambjentet e brendshme të "Elbasan Arena" (VIDEO) Gjithçka po bëhet gati për të pritur Kombëtaren shqiptare. Punimet në "Elbasan Arena" po shkojnë drejt përfundimit dhe t
OSBE e shqetësuar për ndarjet mes komuniteteve në Maqedoni OSBE ka shprehur shqetësimin e saj për ndarjet e theksuara ndërmjet komuniteteve në Maqedoni. Ky konstatim është përcjel
Mërzitet nga ndarjet, këngëtarja prej 2 vitesh në pritje të 'princit' (FOTO LAJM) Taylor Swift është një ndër këngëtaret më të talentuara dhe të suksesshme, por sa i takon romancave ajo është një dështi
Përfundon romanca me Drake, Rihanna sërish vetëm Rihanna dhe reperi Drake janë ndarë sërish. Ata mbeten një ndër çiftet të cilët bëjnë bujë të madhe për lidhjet dhe ndar
Facebook-u shkak për ndarjet, ja si veprojnë çiftet e dashuruar Studiuesit amerikanë bëjnë me dije se çiftet të cilët shfaqen në fotografi apo në statuse të përbashkëta në Facebook, ka
Bilanci rozë i 2013-ës! Historitë që zunë kopertinat (FOTO LAJM) Dhjetori, është muaji i bilanceve. Si i tillë, na detyroi të përgatisnim për këtë të shtunë të fundit të 2013-ës, një pë
Reagon Izraeli pas vendimit të Rusisë Izraeli e di se çfarë do të bëjë, në qoftë se Rusia shpërndan sisteme mbrojtje kundërajrore të tipit "S-300" në Siri, u