999 rezultate për

ndarjes

“Të takon ty të pastrosh emrin e Klaudias", ja reagimi i balerinës pas ndarjes (FOTO LAJM) Historia disavjeçare e dashurisë së koreografit të njohur Albi Nako dhe balerinës së talentuar Klaudia Pepa ka marrë fun
Pas ndarjes së çiftit, nëna e Klaudia Pepës shpërthen ndaj Albi Nakos: Pastro emrin e vajzës time Pak ditë pasi balerina e njohur Klaudia Pepa dhe Albi Nako konfirmuan ekskluzivisht për revistën Class lajmin se prej nj
Marina Fara "çmend" pushuesit, pas ndarjes nga biznesmeni më në formë se kurrë (FOTO LAJM) Vajza e këngëtares Eli Fara ka vendosur të sfidojë diellin dhe temperaturat e larta. Marina Fara është duke pushuar
Neymar "përkëdhel" super të dashurën braziliane, disa ditë pas ndarjes (FOTO LAJM) Neymar mesa duket e ka shumë të vështirë që të ndahet nga Bruna Marquazina. Futbollisti brazilian nuk ka mundur që t'i r
Pas ndarjes, Jonida Maliqi tregon kush është lumturia e saj Jonida Maliqi ka qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit për shkak se u u përfol për shkak të përfundimit të martesë
Çfarë rreziku fshihet pas shpërndarjes së fotove të fëmijëve në Facebook e Instagram? Në shumë rrjete sociale shikojmë shpesh foto të fëmijëve të vegjël, të cilat prindërit i vendosin pa asnjë problem duke
Zbardhet formula e ndarjes së mandateve, votat që duhen dhe kalkulimet për çdo qark Në ditën e fundit të fushatës, dy ditë para zgjedhjeve, Instituti i Studimeve politike publikon një analizë sa i takon f
Sa kohë duhet realisht të marrim veten pas ndarjes? Kur ndahemi, asnjë nga ne nuk ndihet mirë, por neuroshkencëtarja Lucy Brown shpjegon çfarë ndodh në trurin tonë gjatë nd
Drejt ndarjes? Mamaja tregon çfarë po ndodh me martesën e Albi Nakos dhe Klaudias Albi Nako dhe Klaudia Pepa janë një ndër çiftet më të përfolura në median rozë. Pas shkëputjes së Klaudias në Itali,
Alban Skënderaj dhe Miriam Cani drejt ndarjes? Ky postim është përgjigja Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë padyshim çifti më i dashur për publikun shqiptar. Ndonëse larg thashethemeve, i
Zhvillohet ceremonia e ndarjes së çmimeve për studentët e diplomuar ndër vite në Bedër (FOTO LAJM) Zyra e të diplomuarve në Kolegjin Universitar Bedër organizoi për herë të parë “Bedër Alumni Reunion 2017”. Ky aktivi
Kim dhe Kanye drejt ndarjes? Reperi i habit të gjithë (FOTO LAJM) Ditët e fundit është përfolur për një ndarje mes çiftit Kanye West dhe Kim Kardashian por reperi iu ka dhënë fund dyshim
Soni Malaj publikon lajmin e ndarjes së Ermalit me Amin: "Ajo e kapi me një tjetër..." (FOTO LAJM) Ermal Mamaqi njihet si miku i ngushtë prej vitesh me këngëtaren Elvana Gjata, ish rivale me Soni Malajn. Por nuk dih
Brad Pitt tregon nëse ka tentuar vetëvrasjen pas ndarjes nga Angelina (FOTO LAJM) Ndarja e tyre zhgënjeu shumë fansa anembanë globit, ndërsa kohët e fundit flitej edhe për një ribashkim mes tyre. Por
Dyshja e estradës, Seldi dhe Sinani tregojnë arsyen e ndarjes Seldi dhe Sinani kanë marrë pjesë emisionin “Xing” me Ermal Mamaqin ku kanë zbuluar dhe arsyen e ndarjes së tyre. Me
Çifti i ri i BB një jetë me drama, pas aksidentit dhe ndarjes së prindërve (FOTO LAJM) Një modele dhe një reper bashkë, janë çifti klasik që jemi mësuar të dëgjojmë në botën e showbizit. Po cila është je
Pas ndarjes nga biznesmeni shkodran, ja çfarë bën Marina Fara! (FOTO LAJM) Vajza e këngëtares së njohur Eli Fara është përfolur gjatë këtë muaj që prej fejesës së saj me biznesmenin shkodran Edi
Zbulohet arsyeja e ndarjes së Karim Benzema me Rihanna-n Rihanna dhe Karim Benzema ishin në lidhje në vitin 2015,por që zgjati shumë pak. Të dy kaluan një kohë të shkurtër me nj
Bllokim i KZAZ-së dhe shpërndarjes së materialeve zgjedhore, ja plani i PD-së Dita e sotme ka qënë një ditë e qetë përsa i përket politikës, por rikujtojmë që zgjedhjet në Kavajë janë vetëm 2 ditë l
"Ka gjëra më të rëndësishme", Marina Fara flet pas ndarjes nga i fejuari (FOTO LAJM) Vajza e këngëtares së njohur Eli Fara, Marina është përfolur javët e fundit për fejesën e më pas ndarjen e saj me biznes