999 rezultate për

ndarjes

Pas ndarjes nga Albi, Klaudia rigjen dashurinë (FOTO LAJM) Balerina shumë e njohur dhe e diskutuar , Klaudia Pepa kohëte fundit është bërë kryetemë për shkak se menjëherë pas nda
Reperi i njohur kërkon të dashur pas ndarjes (FOTO LAJM) Padyshim që momentalisht Getinjo po shijon shumë suksese dhe është kthyer në një nga reperët më të njohur në Shqipëri e
Klaudia Pepa s'përmbahet pas ndarjes, poston foto nudo (FOTO LAJM) Ka kaluar pak kohë që nga ndarja e bujshme e balerinës së njohur Klaudia Pepa dhe koreografit Albi Nako. Por ajo ësh
Mjekët japin alarmin! Kjo sëmundje e re po shkatërron të rinjtë Jeni të fiksuar pas celularit? Mjekët deklarojnë se vuani nga “ankthi i ndarjes nga celulari” dhe kjo është sëmundja
Pas ndarjes me Olsin, Fjorentina shfaqet provokuese me bikini (FOTO LAJM) Olsi dhe Fjorenina, çifti i cili në “Big Brother” u prezantua si dyshja e aventurave dhe e “çmendurive”, i kanë dhënë fu
Daçiç: Rusia mbështet propozimin rreth ndarjes së Kosovës Ideja e demarkacionit (ndarjes) në mes serbëve të Kosovës dhe shqiptarëve do të ishte një zgjidhje e qëndrueshme për kon
Pas ndarjes, Klaudia Pepa shfaqet duke shijuar pushimet në Jalë (FOTO LAJM) Klaudia Pepa padyshim që është një nga balerinat më të suksesshme shqiptare, fama e të cilës ka rritur edhe në vendet fq
Fjorentina thumbon Olsin pas ndarjes (FOTO LAJM) Olsi dhe Fjorentina kanë pak ditë që janë ndarë dhe mesa duket tashmë kanë filluar që të hehdin k,uinjate para. Edhe
Pas ndarjes së Olsit dhe Fiorentinës, reagon vajza që i futi në sherr (FOTO LAJM) Trekendëshi shumë dinamik Fiorentina-olsi-Am,bra përveç situatave brenda shtëpisë kanë krijuar edhe situata jashtë saj.
Olsi reagon pas ndarjes, tregon nëse ka një person të tretë (FOTO LAJM) Diçka ka ndodhur mes Olsit dhe Fiorentinës dhe çifti është ndarë. Fjorentina ka lajmëruar përmes një postimi në Inst
Pas ndarjes, Jonida Maliqi shijon pushimet (FOTO LAJM) Këngëtarja Jonida Maliqi u bë kryetemë e rrjeteve sociale dhe mediave rozë për shkak të ndarjes me bashkëshortin e saj
Nuk ka ndarje? Angelina dhe Brad Pitt ndalin procedurat e ndarjes Angelina Jolie dhe Brad Pitt mesa duket nuk dëshirojnë më që të shkurorëzohen. Kështu së paku kanë pohuar për revistë
Çifti i njohur drejt ndarjes Një nga ciftet më të dashura për publikun është Anna Faris dhe Chris Pratt por ata kanë vendosur të ndahen. Çifti sap
Grafite gjigante me Donald Trump në “murin e ndarjes” në Bethlehem Në pjesën e “murit të ndarjes” në Bethlehem janë vizatuar grafite gjigante të cilat për objekt kanë presidentin amerikan
Angelina Jolie rrëhet për herë të parë pas ndarjes me Brad Pitt Nuk ka kaluar shumë kohë që kur divorci i çifti të famshëm hollivudian Angelina Jolie dhe Brad Pitt u bë kryetemë e medi
Pas ndarjes, Jonidës ka kush t'i dhurojë dashuri (FOTO LAJM) Këngëtarja Jonida Maliqi u bë kryetemë e mediave dhe rrjeteve sociale kur doli lajmi se ajo u nda nga bashkëshorti me të
Angelina Jolie rikthehet në publik pas ndarjes me Brad-in (FOTO LAJM) Kanë kaluar vetëm disa ditë që kur Angelina Jolie shqetësoi të gjithë fansat e saj me fotografitë e fundit kur dukej tme
Ja çfarë bën tani ish-bashkëshorti i Bleona Qerretit (FOTO LAJM) Bleona Qerreti vazhdon akoma të jetë single, dhe madje sic e ka shprehur në kërkim të mashkullit perfekt. Bleona ë
20-vjeçari i dha fund jetës pas ndarjes nga e dashura, zbulohet dëshmia shokuese e nënës Eneo Ferko është 20-vjeçari që i dha fund jetës duke pirë fostoksinë. Ngjarja e rëndë ndodhi ditën e djeshme në qytet
Pas ndarjes Klaudia Pepa i kthehet Albi Nakos: Çfarë thonë more? (FOTO LAJM) Lajmi i ndarjes së balerinës së njohur Klaudia Pepa, nga koreografi Albi Nako, ka bërë bujë në media. Por nga ana tj