999 rezultate për

ndarjen

Dikur zinin titujt e mediave, pas 13 vitesh JLO flet për ndarjen nga Affleck (FOTO LAJM) Kthejeni mendjen tuaj në vitet 2000. Shumë kohë para ditëve të Brangelina, Kim dhe Kanye, Beyonce dhe Jay Z, ka qënë
Papagajtë në Australi vënë në rrezik shpërndarjen e internetit Kompania National Broadband Network (NBN) është ankuar se linjat e tyre po vihen në rrezik nga zogjtë. NBN ka deklaru
Arbana Osmani për ndarjen nga jeta të Adelës: Ishe vajza më guximtare që kam njohur Kanë kaluar shumë vite që nga BB2 ku Adelajda Xhamani ishte një nga finalistet më të pëlqyera ndonjëherë. Ajo arriti
Marrëveshja e drejtësisë thellon ndarjen etnike Deputetë të opozitës thonë se Marrëveshja e Drejtësisë e arritur me Serbinë është antikushtetuese pasi, sipas tyre, ka d
Jeremiq: Vucic u ka propozuar amerikanëve ndarjen e Kosovës Kryetari i Partisë Popullore Vuk Jeremiq ka deklaruar sonte se rezultatet e pushtetit në çështjen e Kosovës janë humbëse
Gjykata merr në pyetje të miturin 6 vjeçar për ndarjen e prindërve Fiks Fare ka denoncuar këtë të martë një skandal në ceshtjet gjyqësore, kësaj herë në një çështje civile. Një trupë
Sot, mblidhet qeveria, pritet të ndajë mjete për hetimet e Deharit Qeveria e Kosovës do të mbajë sot mbledhjen e radhës në mesditë. Telegrafi ka mësuar se gjatë kësaj mbledhje në mesin
Gucati i jep mësim Haradinajt për ndarjen e pushteteve, ja ç'ka thotë për listat Prokuroria tash e disa javë ka nisur hetimet lidhur me listat e veteranëve nën dyshimin për keqpërdorim të këtij statusi
Ndiqeni live ndarjen e çmimit NOBEL ku merr pjesë edhe Ismail Kadare (VIDEO) Pothuajse ka filluar ceremonia në të cilën do të vlerësohen kandidaturat për ndarjen e çmimit Nobel. Në mesin e yjeve
Arban Abrashi kritikon ndarjen e banesave për veteranët e UÇK-së Gjatë një vizite që i ka bërë Shoqatës së Invalidëve të Luftës, Dega në Prishtinë, kandidati i Lidhjes Demokratike të Ko
Kritikat dhe ofendimet për ndarjen me Albi Nakon, shpërthen Klaudia Pepa Klaudia Pepa është padyshim një ndër balerinat më të talentuara që ka vendi ynë, por kohët e fundit ajo u kthyer kryefj
Albi flet për ndarjen me Klaudian: Nuk jemi më bashkë, por kurrë si dihet (VIDEO) Divorci mes koreografit Albi Nako dhe balerinës Klaudia Pepa bëri bujë në rrjetet sociale. Por, sot i ftuar në emisionin
Rama mesazh ngushëllues për ndarjen nga jeta të akademikut të njohur, Eshtë ndarë nga jeta në moshën 82-vjeçare akademiku dhe profesori Fahrudin Hoxha. Emri i akademikut te njohur lidhet
Qeveria e Kosovës dhuron 100 mijë dollarë për Hjustonin Edhe qeveria e Kosovës ka vendosur që të bëjë ndihmesën e saj për për të prekurit nga uragani ne Teksas. Ministri i F
Prezantohen makinat elektrike Smart (FOTO & VIDEO) Koncepti smartvision EQ fortëo nuk përfshin timon ose pedale, dhe ka për qëllim që përdoruesit e makinave t'a kenë më të
Ish-banorët e BB9 flasin për ndarjen e Olsit dhe Fiorentinës Ndarja e çiftit që u njohën disa muaj më parë në audicionet e “Big Brother 9”, erdhi si rrufe në qiell të hapur për miqt
Adrola sapo ju mbylli gojën të gjithëve për ndarjen me Adisin (FOTO LAJM) Ka kohë që është përfolur për ndarjen e modeles shumë të njohur Adrola Dushit dhe bashkëshortit të saj Adisit. Por at
Rusia propozon gjoba për shpërndarjen e gazetave të huaja Ministria e Komunikimeve të Rusisë, ka përgatitur një projektligj, i cili do të gjobistë shpërndarjen gazetave dhe revis
Berisha, fjalë të ndjera për ndarjen nga jeta të vjehrrit të Majlinda Bregut Vetëm një ditë më parë, Majlinda Bregu me anë të një statusi të ndjerë në Facebook bëri me dije se vjehrri i saj, Beqir
Costa feston ndarjen me Chelsen, me fanellën e Atletikos veshur Costa transmetoi në Instagram një video live e cila u ndoq nga 2.5 milionë ndjekës të tij të dielën, duke shkaktuar shum