999 rezultate për

ndarjen

Serbët inkurajohen nga KQZ-ja për të kërkuar ndarjen e Suhodollit Qeveria e Serbisë ka pretendime që ndarjen mes dy Mitrovicave ta shtrijë në Suhodoll, e cila sipas ligjit i takon Mitrov
Mallkuar ky nëntor, Vin Veli që tani i penduar për ndarjen nga Bora Ndarja e Vin Velit dhe Bora Zemanit ishte një nga ndarjet më të bujshme të këtij muaji e cila fillimisht u bë e ditur ng
Bëri bujë për ndarjen nga vajza e Topallit, këngëtari s'kursen kritikat Këngëtari i njohur Luiz Ejlli u bë i njohur për publikun shqiptar pas ndarjesnga vajza e Jozefina Topallit. Por duke
Musa sqaron për herë të parë publikisht ndarjen nga Dona Musa, një prej djemve që ra në sy të Big Brother 9 për humorin e hollë, edhe pse me një shqipe pak të çalë (Musa prej vi
Boll me hamendësime, Patrisi tregon për ndarjen me Tunën 8 muaj pasi u bënë prindër, Patris Berisha dhe Tuna Sejdiu janë kudo nëpër lajme sepse po japin shenja se janë ndarë.
Pasi pranoi publikisht ndarjen nga Bora, Vin Veli nis histori të re me një bionde? (FOTO LAJM) Pasi i mohuan disa herë thashethemet se janë ndarë gjatë verës, më në fund çifti i njohur Bora Zemani dhe Vin Veli i kan
Hasani mirëpret ndarjen e parcelës për Kampusin e Universitetit të Gjilanit Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Bajram Hasani ka mirëpritur vendimin e Qeverisë për ndarjen e parcelës për ndërtimin
Përfundimtare, Vin Veli pranon publikisht ndarjen nga Bora Mediat rozë publikuan pak kohë më parë lajmin se Bora Zemani dhe Vin Veli janë ndarë. Çifti nuk e ka pranuar publiki
Bëri bujë me ndarjen, Beatrix tregon të dashurin e ri arkitekt Rreth një viti më parë këngëtarja nga Kosova Beatrix Ramosaj, i dha fund lidhjes së saj me djalin nga Tirana, Evi Cenoll
Bënë namin me ndarjen e tyre, kush janë çiftet që s’i mbijetuan 2017 (FOTO LAJM) Siç ka pasur shumë dasma VIP, ky vit që po lëmë pas, nuk kanë munguar edhe ndarjet e bujshme të personazheve të njohur s
Xheni flet për herë të parë për ndarjen nga Bernardi Një nga ngjarjet në showbizin shqiptar që ka bërë goxha bujë kohët e fundit është ndarja e çiftit Xheni-Bernardi, të cil
Vesa më në fund do të bashkohet me Big Bastën, hedh poshtë fjalët për ndarjen Prej gati 8 muajsh Big Basta është larguar drejt Zelandës së Re dhe po kaq kohë ka pa u takuar me bashkëshorten e tij Ve
E sinqertë si Hueyda, tregon pse i tha të gjithëve për ndarjen dhe tradhëtinë Vetëm pak javë kanë kaluar që kur Hueyda u rikthye në Shqipëri dhe tregoi hapur se ishte ndarë nga bashkëjetuesi për shk
Patris Berisha i jep fund zërave për lidhjen apo ndarjen me Tunën (FOTO LAJM) Prej disa ditësh është përfolur se çifti i njohur Tuna-Patris nuk jetojnë më bashkë dhe se lidhja e tyre nuk po shkon mi
Selena Gomez pranon ndarjen nga The Weekend, flet për bashkimin me Justin Selena Gomez dha detaje të reja lidhur me rikthimin me ish-të dashurin Justin Bieber. Në një intervistë për “Billboard”,
Zhani Ciko flet për ndarjen nga jeta të Aleksandër Lalos, kujton gjimnazin Ndarja nga jeta e Aleksandër Lalos, maestros dhe muzikantit brilant preku shumë figura të njohura të muzikës shqiptare.
Nuk pranonte ndarjen, italiani tenton të shtypë me makinë ish-të fejuarën shqiptare Një shtetas italian ka dhunuar, persekutuar deri me vrasje një shqiptare me të cilën kishte pasur lidhje. Italiani 5
Marina Vjollca për ndarjen nga jeta të Maestro Lalos: Le një boshllëk të madh Marina Vjollca drejtuesja e "C'est La Vie" ka reaguar menjëherë pas lajmit te ndarjes nga jeta të kompozitorit të njohur
Shpërndanin ushqime për votë, arrestohen gjakovarët Policia ka arrestuar dy persona në Gjakovë nën dyshimin se kanë shpërndarë ndihma në këmbim të votave për zgjedhjet e të
Gazetarja tregon për lidhjen me kolegun dhe sesi e përjetoi ndarjen Viol Xhafaj, folësja e lajmeve në ABC News, ishte e ftuar pasditen e sotme në programin ‘Rudina’. Përtej karrierës dh