999 rezultate për

ndare

Eliona është ndarë? Aktorja sapo i mbylli gojën thashethemeve (FOTO LAJM) Prej kohësh Eliona Pitarka ka pranuar se është në lidhje dhe madje në një prej netëve të "Dance With Me" aktorja e konfi
U nda nga partneri dhe u lidh me Seldin? Tregn të vërtetën Ish-banorja e "Big Brother" (FOTO LAJM) Prej disa ditësh në media ka qarkulluar një lajm ku thuhet se ish-banorja e “Big Brother” Gerta Shino është ndarë nga pa
Shpërndarje parlamenti? Salianji: Meta është vonuar I ftuar në “Pesë pyetjet nga Babaramo”, deputeti Salianji tha se Meta duhet ta kishte shpërndarë Kuvendin prej kohësh.
Duke parë ndeshjen, Meta publikon foton e pazakontë nga shtëpia Po zhvillohet në stadiumin e ri “Air Albania Stadium”, ndeshja ndërmjet kombëtares shqiptare dhe Francës, ku dominojnë k
Roberti mund të jetë ndarë nga Nora, por ky urim në publik i tha të gjitha (FOTO LAJM) Vëllai i motrave Istrefi, Bledi ka festuar ditëlindjen dhe urimet nuk kanë munguar! Mes tyre më i veçanti është ai i
Çudira VIP-ash, edhe pas ndarjes Roberti jeton me Norën dhe të bijën (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar, Robert Berisha ishte i ftuar në “Glamour Zone”, ku foli ndër të tjera edhe për temën më të bujshme të
Momente të frikshme nga përplasja e banorëve të Astirit me policinë (VIDEO) Situata te Astiri është duke avancuar, ndërkohë që forca të shumta policie po përpiqen të vendosin nën kontroll. Përp
Nuk është Milani, Ibra pranë rikthimit te skuadra legjendare Zlatan Ibrahimovic është një emër i "nxehtë" i cili kërkohet nga disa skuadra elitare në futbollin evropian. Pas laj
KAOS/ Policia përdor gaz lotsjellës për të ndarë tifozët në stadium (VIDEO) Aktet e dhunës janë bërë sërish pjesë e futbollit brazilian. Incidentet më të fundit u regjistruan në ndeshjen mes Cr
10 vite më parë, Aulona Musta desh paska ndarë Rezartën nga Ermali (FOTO LAJM) Ndodh ndonjëherë që intervista të ndryshme të ndikojnë në jetën e personazheve. Disa për mirë, por ka edhe nga ato që nu
I bëni pa vetëdije, por këto veprime ju sëmurin (FOTO LAJM) Ndoshta ju ka ndodhur shpeshherë që të përdorni të njëjtat gjëra me shoqet apo miqtë tuaj. Por ama duhet të bëni kujd
4 vite të ndarë, Rezarta Shkurta tregon vështirësitë e pritjes së Ermalit (FOTO LAJM) Ka qenë padyshim një pritje e vështirë për Rezartën e cila katër vite që Ermal Hoxha ishte në burg, i kaloi duke pritur.
Ibrahimovic kalon tek skuadra legjendare, i befason të gjithë Flamengo i është bashkuar garës për të nënshkruar me Zlatan Ibrahimovic. kontrata e të cilit me Los Angelos Galaxy sk
PSG e ka ndarë mendjen, po tenton ta bëjë Icardin lojtarin e tyre të përhershëm Paris Saint-Germain ka ndarë mendjen në lidhje me qështjen e Icardit. Sipas TMW ata kanë vendosur që të tentojnë që ta b
Fshinë gjithë foto me njëri-tjetrin, a janë ndarë Fero me Arbenitën? Reperi Fero dhe modelja e njohur Arbenita këtë herë janë përfolur për ndarje pasi nuk ndiqen më në rrjete sociale. Mi
Çiftet më të bashkuara të zodiakut, lidhja e tyre është e pandarë Zbulo nëse shenja jote dhe e partnerit tënd janë në listë... Dashi dhe Peshorja Dashi është një shenjë shumë e ven
Pas ndarjes nga Stresi, Keisi tregon planet e qarta për karrierën dhe familjen (FOTO LAJM) Keisi ka ndarë disa informacione private mbi famijen dhe karrierën që dëshiron të ndjekë! Nëpërmjet një bashkëbisedim
Helmimi në Bulqizë/ 18 vjeçarja në gjendje të rëndë në reanimacion 9 fëmijë janë helmuar në shkollën 9-Vjeçare në Shupenzë të Bulqizës, 4 prej tyre janë në gjendje të rëndë në reaminacion
Zaev e kishte ndarë mendjen për dorëheqjen, kush e bindi për të kundërtën Deputeti shqiptar në Maqedoninë e Veriut, Artan Grubi, ka konfirmuar se Kryeministri maqedonas Zoran Zaev ishte i vendos
Të ndarë prej disa muajsh! Fotini tregon për marrëdhënien që ka tani me Danielin (FOTO LAJM) Një muaj më parë, ish-banorja e “Big Brother”, Fotini, pranoi publikisht ndarjen nga Danieli. Ajo u shpreh se çdo gjë