999 rezultate për

ndare

Genta Ismajli sapo zbuloi marrëdhënien me partnerin, është për tu admiruar (VIDEO) Pasi e bëri publike lidhjen me partnerin e saj turk, Genta Ismajli tashmë dokumenton çdo gjë në Instagram që ka lidhje
I bëni pa vetëdije, por këto veprime ju sëmurin (FOTO LAJM) Ndoshta ju ka ndodhur shpeshherë që të përdorni të njëjtat gjëra me shoqet apo miqtë tuaj. Por ama duhet të bëni kujd
Bënë "namin" duke shpërndarë "mall", kapen dy vëllezërit Policia e Lezhës ka goditur një tjetër rast të veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve. Sekuestrohet lëndë nar
Mitrovica, një qytet i ndarë (VIDEO) Në urën e Ibrit që ka mbi supet e saj mbi një mijë incidente në periudhën që prej luftës së Kosovës, nuk ka më pengesa b
15 aplikacione që duhen larguar menjëherë nga telefoni i femijëve tuaj (FOTO LAJM) Pothuajse çdo femijë në mbarë botën zotëron të paktën një telefon, kjo njëkohsisht bënë që ata të kenë qasje në gjitha a
Xheni dhe Benardi jo vetëm që nuk qenkan ndarë, por festuan bashkë edhe Vitin e Ri (FOTO LAJM) Xheni dhe Benardi kanë qenë një ndër çiftet më të komentuar të “Big Brother”. Dyshja fitoi simpatinë e publikut në pa
Pas 1 viti bashkë, ndahet çifti i njohur i showbizit (FOTO LAJM) Është ndarë një nga çiftet më të komentuara të showbizit vetëm pas një viti lidhje. Bëhet fjalë për aktorin Channing Tat
Pra, Shpati qenka ndarë në prag fejese dhe tani është single! (VIDEO) Pak kohë më parë në një intervistë për emisionin “Mirage”, Shpat Kasapi njoftoi se ishte në një lidhje. Ai u shpreh s
Shkrumbohet jahti super luksoz i këngëtarit të famshëm (FOTO LAJM) Jahti luksoz i këngëtarit të njohur, Marc Anthony ka marrë flakë. Mediat e huaja raportojnë se në momentin që flakët
Miratohen akuzat për shkarkimin e presidentit Trump Dhoma e Përfaqësuesve e Kongresit amerikan miratoi të mërkurën në mbrëmje dy akuza për shkarkimin e presidentit Trump. K
Sërish beqar! Babai i motrave Hadid ndahet nga e dashura 32 vite më e re (FOTO LAJM) Mohamed Hadid, babai, i motrave Hadid është sërish beqar. 71-vjeçari është ndarë nga e dashura e tij 32 vite më e re,
Skuadra legjendare braziliane bie për herë të parë nga kategoria, kaos në stadium (VIDEO) Nëpër botë kanë mbetur shumë pak skuadra që nuk janë rrëzuar asnjëherë në kategoritë inferiore. Një prej tyre ishte edhe
Mbyllet pas 58 vitesh postblloku më i famshëm në botë (FOTO LAJM) Pas murit të Berlinit, ishte atraksioni më i famshëm për turistët që ende kërkojnë në Berlin memorie të epokës ku kryeqy
Basha nga Kruja: 150 milion dollarët e ndarë për 10 oligarkë të kalojnë për banorët Basha ka shkuar ditën e sotme në Rrëzë të Krujës, ku sipas tij edhe pse ska pasur viktima ka pasur dëmtime në të gjitha
"Jo vetëm rrobat, por do lej dhe shpirtin", Stresi viziton nga afër banorët (VIDEO) ëngëtari i njohur, Stresi ka vendosur që të jetë pranë të dëmtuarëve nga tërmeti. Reperi ka ndarë në llogarinë e tij
"Sa të vegjël jemi", VIP-at shqiptarë të përulur, tmerrohen nga tërmeti (FOTO LAJM) Një tërmet i fuqishëm me magnitudë 6.4 ballë është ndjerë në Shqipëri rreth orës 03:55 minuta të mëngjesit të sotëm. Lëk
Meta e ka ndarë mendjen për Referendumin: Të hënën me ide konkrete Presidenti Ilir Meta e ka marrë shumë seriozisht referendumin dhe këtë e ka ppohuar edhe ditën e sotme. Me një posti
Të martuar prej 8 vitesh, çifti i njohur i jep fund gjithçkaje (FOTO LAJM) Prej gati një viti dyshja e njohur Jenna Dewan dhe Channing Tatum, jetojnë të ndarë, megjithatë ende nuk kishin përfundu
Është ndarë apo jo nga djali i Jozefina Topallit? Eva Murati tregon të vërtetën Moderatorja Eva Murati dhe djali i Jozefina Topallit, Genari, janë përfolur për një lidhje dashurie mes tyre. Mirëpo,
Eliona është ndarë? Aktorja sapo i mbylli gojën thashethemeve (FOTO LAJM) Prej kohësh Eliona Pitarka ka pranuar se është në lidhje dhe madje në një prej netëve të "Dance With Me" aktorja e konfi