999 rezultate për

ndare

Covid-19 i mori mikun më të mirë, stilisti përlot me mesazhin e tij (VIDEO) Geoffrey Mac ka ndarë një lajm shumë të hidhur me ndjekësit e tij në Instagram. Fituesi i ‘Project RunaWway’ ka tregu
U kthyen nga Italia e Greqia, vetëizolohen 73 persona në Gjirokastër Në qarkun e Gjirokastrës janë karantinuar 73 persona, të cilët më parë kanë qenë në Itali por edhe në Greqi. Konkreti
Eksperti i shëndetit publik ngre alarmin: Tifozët e Atletico kanë shpërndarë koronavirusin në Liverpool Eksperti i shëndetit publik, John Ashton, beson se i gjithë qyteti i Liverpulit do t’i vuajë pasojat e tifozëve të Atlet
Masat kundër koronavirusit, policia hyn nëpër lokalet e Elbasanit për të shpërndarë njerëzit Përveç Tiranës edhe në qytete të tjera të vendit po merren masa të ashpra për të parandaluar përhapjen e koronavirusit.
Rama vë maskën dhe i bie tavolinës: Nuk është koha... Në një mbledhje të jashtëzakonshme me qeverinë, Rama ka ngritur tonin e zërit dhe ka i rënë tavolinës teksa i është përg
Pas 6 muajsh të ndarë, Kylie Jenner dhe Travis Scott zyrtarisht bashkë (FOTO LAJM) Kylie Jenner dhe Travis Scott u ndanë në muajin shtator të vitit që lamë pas por ruajtën një marrëdhënie të mirë me njër
Menduat se janë ndarë? Robert Berisha nuk i rezistoi dot Xhesi Kadiut (FOTO LAJM) Modelja Xhesi Kadiu ka qenë këto ditë në qendër të vëmendjes së mediave pas deklaratës që bëri përmes Instagramit. Xhesi
Ngjarja e Kobe Bryant, 8 policë të Los Angeles janë nën hetim Tetë policë të Los Angelesit do të përballen me një hetim disiplinor pasi, sic thuhet, kanë shpërndarë fotot e tmerrshme
15 aplikacione që duhen larguar menjëherë nga telefoni i femijëve tuaj (FOTO LAJM) Pothuajse çdo femijë në mbarë botën zotëron të paktën një telefon, kjo njëkohsisht bënë që ata të kenë qasje në gjitha a
U desh Marina që të gjithë të mësonin pse është ndarë Stresi me Keisin (VIDEO) Ndarja e Stresit nga Keisi ka qenë një nga ndarjet më të komentuara të shoëbizit. Çifti u nda verën e vitit të kaluar, v
"Dramë" në Durrës, Teuta barazon në "frymën e fundit" duke ndarë pikët me Kukësin Teuta dhe Kukësi kanë ndarë nga një pikë në "Niko Dovana" në një ndeshje dramatike e cila është mbyllur me dramë në minu
Po ecte me shpejtësi, shoferi përplaset me trafikndarësen në Durrës Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë pranë urës së Dajlanit në Durrës. Për shkak të shpejtësisë shoferi ka humb
Humbje e madhe në familjen e Encës, ndahet nga jeta i ati në moshë të re (FOTO LAJM) Si pasojë e një sëmundje të keqe, fatkeqsish babai i Encës është ndarë nga jeta, shkruan Anabel. Enca ka treguar gjit
Ndodh në Angli, 69-vjeçarja vdes pasi goditet me top në kokë Një gjyshe vdiq në një ndeshje të rugbi pasi topi e goditi në kokë ndërsa shikonte lojën e nipit të saj. Jennifer Sel
Fqinji abuzon s*ksualisht me 33 vjeçarin, nëna: I ka shpërndarë dhe pamjet në Facebook (VIDEO) “Historia ime”, në Tv Klan solli ditën e sotme historinë e pazakontë të një nëne, e cila kërkon drejtesi, pasi i biri me
Tuna i vuri "vulën", me këtë të fundit të gjithë janë të sigurt se është ndarë nga Patris (FOTO LAJM) Prej disa kohësh tashmë, po aludohet se Tuna dhe Patrisi janë ndarë. Një detaj që ka shtyrë fansat të mendojnë diçka të
"Zot sa më mungon edhe pse ke vetëm pak orë që je ndarë nga jeta", ish deputetja humb njeriun e dashur Ish ministrja dhe ish deputetja e LSI, Klajda Gjosha ka humbur babain dhe dhimbjen e madhe që ajo ndjen e ka ndarë edhe
Romeo pranon ndarjen nga Jonida: Flasim akoma! Aktori i humorit Romeo Veshaj ka pranuar se është ndarë me këngëtaren e njohur Jonida Maliqi. I ftuar në emisionin “
Mourinho flet për Eriksen: Tentova ta mbaj, por ai e kishte ndarë mendjen Jose Mourinho mori drejtimin e Tottenham disa muaj më parë duke zënë vendin e Pochetinos të shkarkuar. Portugezi menj
E ndarë nga Patrisi? Tuna i nxjerr të gjitha në mes të ishullit (FOTO LAJM) Sapo hoqi mbiemrin "Berisha" nga Instagrami lajmi se Tuna dhe Patris i kanë dhënë fund martesës së tyre morën dhenë.