999 rezultate për

ndare

"Ti më bën të çmendem", reagon ashpër gruaja e Vidal: Nuk jemi ndarë, mos bëni blah blah (FOTO LAJM) Fillimi i vitit nuk ishte koha më e mirë për Arturo Vidal dhe të dashurën e tij, Sonia Isaza, shkruan Albeu.com. Mesf
"Më mirë vetëm", Arbenita sapo zbuloi publikisht se është ndarë me Feron? (FOTO LAJM) Arbenita dhe Fero, një nga çiftet më të pëlqyer nga publiku, e kanë kaluar të ndarë këtë periudhë pandemie. Fero ndodhet
Probleme pas ndarejs, "Sanem" përplaset publikisht me "Xhanin": Egosit “Sanem” dhe “Xhan”, dy protagonistët e serialit shumë të ndjekur “Një puthje në errësirë”, gjatë xhirimeve u përfolën pë
Pamje dramatike në Fier, shpërndarja e ndihmave shndërrohet në miting (VIDEO) Pamjet e mëposhtme janë me të vërtetë alarmante shtuar faktin se aty ndodhen edhe efektivët e policisë, e bën ngjarjen a
Edhe pse të ndarë, Rudina nuk nguron t'i shpreh publikisht "dashurinë" Aleksit (FOTO LAJM) Aktorja dhe moderatorja e njohur Rudina Dembacaj nisi në muajin qershor të vitit që lamë pas proçedurat e divorcit me ba
Tenori shqiptar emocionon në kohë karantinë, këndon për Arbërinë (VIDEO) Tenori Klodjan Kaçani është një nga figurat shqiptare që ka ecur para me talentin e tij dhe që na nderon nëpër operat më
Mancini e ka ndarë mendjen: Italia mund të fitojë Europianin Trajneri i Italisë, Roberto Mancini, mendon se skuadra e tij mund të tojë "Euro2020". Numri një i stolit të italianëve m
Dy Botërorë të blerë, Prokuroria amerikane publikon dosjen e korrupsionit në FIFA Prokurioria Amerikanë duket se nuk është kënaqur me faktin se SHBA do të jetë bashkëorganizatore e Botërorit 2026 me Kan
Zi në familjen e Guardiolas, koronavirusi i merr jetën nënës së trajnerit Një nga trajnerët më të mirë në botë, Pep Guardiola, ka marrë lajmin më të keq të mundshëm. Nëna e Pep Guardiola, Dol
Kurti i drejtohet Thaçit ''dhelpër'': Ka politikanë që duan gjakderdhje për të ndarë Kosovën (VIDEO) Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, përmes një video-mesazhi të publikuar në Facebook, deklaroi se ka politik
Kanë ndarë më dysh botën e sportdashësve, Ronaldo dhe Messi bashkë në të njëjtin ekip Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi kanë ndarë më dysh botën e sportdashësve, por për adhuruesit më të mëdhenj të këtij s
''Ne jemi supershpërndarësit'', mjekja e bordit fluturues tregon si e transmetoi COVID 19 te familja Gabrielle Wilson po shijonte një shëtitje me fëmijët e saj një pasdite teksa e pushtoi një ndjenjë dobësisie. “Më god
Ky vend po lufton koronavirusin duke ndarë burrat nga gratë Ndryshe nga gjithë vendet e tjera të botës, Panamaja po ndjek një tjetër strategji për të parandaluar përhapjen e korona
Pamje të rënda, Rama poston video nga SHBA: Viktimat e COVID-19 ngarkohen me vinç (VIDEO) Pasditën e sotme kryeministri Edi Rama ka shpërndarë në Facebook një video me pamjet e trishta nga Neë York. Në video
Super modelja spanjolle zbulon pasionin për futbollin dhe Realin e Madridit (FOTO LAJM) Marta Lopez Alamo është një modele në ngritje në Spanjë, teksa me fotot e saj mjaft "të nxehta" që poston rregullisht, k
Atak në zemër, ndërron jetë e fejuara e futbollistit të Serie A E fejuara e Ricardo Centurion, futbollist argjentinas që dikur ka veshur edhe fanellën e Genoas në Serie A dhe sot luan
Kontakt me mjekun pozitiv me COVID-19 në Dibër, ndahet nga jeta 66-vjeçarja Edhe në Maqedoninë e Veriut fatkeqësisht vijon të rritet numri i personave të prekur nga koronavirusi. Mwsohet se sot
"Koronavirus rapsodi", komediani modifikon këngën legjendare të grupit Queen (VIDEO) Kohët e fundit, një 17-vjeçar krijoi një faqe në internet për të ndihmuar njerëzit të lanin duart siç duhet dhe në mënyr
Messi sfidon CR7, ja sa ka dhuruar në luftën ndaj koronavirusit Lionel Messi është bashkuar në grupin e sportistëve të njohur që kanë bërë donacione në luftë ndaj koronavirusit. Sip
Koronavirusi falimenton skuadrën legjendare? Pandemia e koronavirusit do të ndikojë ndjeshëm përkeqësimin e situatës financiare te shumë klube evropiane. Në mesin