999 rezultate për

ndare

Armë dhe "mall", merr fund grupi i shpërndarësve në Tiranë Policia e Tiranës ka finalizuar një tjetër operacion policor për goditjen e veprimtarisë kriminale të shpërndarjes së lë
Ngjarja e rëndë në Tiranë, e mitura u përdhunua dhe u filmua nga 4 persona Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e rëndë në Tiranë, ku katër persona abuzuan seksualisht me një 15 vjeçare në Tiranë
Keisi dhe Stresi janë ndarë sërish, bukuroshja tregon hapur arsyen (FOTO LAJM) Një ndër marrëdhëniet më të komentuara në shoëbiz është padyshim ajo e Stresit dhe Keisit, e cila gjithmonë ka patur ulj
Goditet dyshja e shpërndarësve në Tiranë, si i zbuloi policia Policia e Tiranës ka finalizuar operacionin policor "Baldushku" duke arrestuar dy persona. Në pranga ranë: B. Z., 22
Danimarka hap kufijtë për çiftet që mbetën të ndarë nga Coronavirusi Danimarka ka hapur kufijtë për çiftet që kishin mbetur të ndarë nga bllokimi për shkak të koronavirusit.Që nga e hëna, p
Pas 3 vitesh bashkë, çifti i njohur i showbizit i jep fund lidhjes (FOTO LAJM) Pas 3 vitesh bashkë një nga çiftet më të komentuar të showbizit, sidomos për diferencën e tyre në moshë, Scott Disick, 3
Sulm tek Kryeministria? Rama sjell edhe makinën me ujë për të shpërndarë protestuesit (VIDEO) Në këto momente ka nisur protesta e qytetarëve të thirrur nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit e cila po e zhvillon tubim
Nuk janë ndarë paqësisht, Rudina Dembacaj flet për herë të parë për fejesën me Eduartin (FOTO LAJM) Ka folur shumë dhe hapur për babain e vajzës së saj, ish-bashkëshortin Aleks, që tashmë është kthyer edhe ai në personaz
E vështirë për tu besuar, zjarri pushton parkun, por lë barin dhe drunjtë të paprekur (VIDEO) Momenti i pazakontë kur një vatër zjarri kaplon një park, por lë të padëmtuara pemët dhe barin është kapur në kamera.
Do të ketë rikthim apo jo? Mozzik jep deklaratën e fortë për Loredanën Megjithëse në mënyrë indirekte nëpërmjet këngëve kishte lënë të kuptohej se historia e tij me Loredanën kishte marrë fun
Shqiptari habit policinë greke: Vodhi 130 mijë euro mall duke shpërndarë fletushka për COVID-19 Një shqiptar në Greqi kishte gjetur një mënyrë të pa dëgjuar më parë për të vjedhur banesa dhe për të mos rënë në sy.
Gjetje në kohë karantinë, grupet kriminale përdorin shpërndarësit e ushqimit për drogën Bandat kriminale po përdorin postierët e ushqimit të shpejtë për të shpërndarë substanca narkotike, tha Organizata Ndërk
Bayerni e ka ndarë mendjen për Sane, Flick e bind me një telefonatë Bayern Munich i rikthehet fuqishëm pistës Leroy Sane. Telenovela që ka nisur që verën e kaluar nuk ka përfunduar ende se
PSG, Inter, apo Juventus? Icardi e ka ndarë mendjen Sulmuesi argjentinas në pronësi të Interit i huazuar te PSG dëshiron vetëm transferimin te Juventusi. Icardi këtë sez
Ndahet nga jeta aktori i "Lord of the Rings" (FOTO LAJM) Është ndarë nga jeta në moshën 89-vjeçare, aktori Bruce Allpress. Së fundmi ai ka qenë pjesë e filmit të famshëm “Lord o
Shqiptari nuk zë mend, gjobit 10 herë se theu karantinën e më pas arrestohet Një 33-vjeçar me origjinë shqiptare është gjobitur 10 herë nga autoritetet italiane për thyerjen e masave të karantinës.
Kim Kardashian prezanton gjyshen e saj dhe nuk mund të ndodhte ndryshe (FOTO LAJM) Super ylli Kim Kardashian, po vazhdon të qëndrojë e karantinuar në shtëpinë e saj në Los Angeles. Ajo po tregohet shu
Abazi: Thaçi po e përdor Mustafën për të përçarë shtetin e Kosovës dhe ndarë LDK-në Zëvendëskryeministri në detyrë Haki Abazi ka akuzuar presidentin Hashim Thaçi se po e përdor kreun e LDK-së, Isa Mustafë
Pse Arbentia dhe Fero gënjejnë rregullisht fansat se janë ndarë? (FOTO LAJM) Disa ditë më parë Arbënita i vuri "alarmin" rrjetit se marrëdhënia e saj me Feron nuk është mirë e madje modelja shprehe
"Ti më bën të çmendem", reagon ashpër gruaja e Vidal: Nuk jemi ndarë, mos bëni blah blah (FOTO LAJM) Fillimi i vitit nuk ishte koha më e mirë për Arturo Vidal dhe të dashurën e tij, Sonia Isaza, shkruan Albeu.com. Mesf