999 rezultate për

ndare

4 mitet rreth gjumit që ju bëjnë edhe më tëlodhur Ka aq shumë studime në lidhje me kohëzjatjen e gjumit saqë është më e lehtë të konfuzoheni, sesa të kuptoni se cila prak
"Dy orë na ndajnë nga transferimi i një jashtëtokësori', Man City zbulon transferimin e Messit? Destinacioni i ardhshëm i Lionel Messit do të jetë Manchester City. Kjo mund të kuptohet lehtësisht nga një postim i
Kapet dyshja e shpërndarësve në Korçë, çfarë ju gjet brenda lokalit Policia e Korçës ka arrestuar 2 persona duke finalizuar operacioni antidrogë i koduar "Pazari". Sipas policisë, H. T.
Makina përplaset me trafikndarëse, plagosen 3 persona Një aksident ka ndodhur në autostradën Vlorë-Levan, ku një makinë është përplasur me trafikndarësen e për pasojë kanë mb
"Mall te Tuneli", kapet dyshja e shpërndarësve në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar dy të rinj që shpërndanin lëndë narkotike në doza të vogla. Finalizohet operacioni “Tu
Suarez pranë largimit nga Barcelona, nis bisedimet me skuadrën legjendare Largimi i Luis Suarez nga Barcelona dita e ditës po bëhet më real. Sipas gazetarit shumë të besueshëm holandez, Mike
Suarez pranë largimit nga Barcelona, nis bisedimet me skuadrën legjendare Largimi i Luis Suarez nga Barcelona dita e ditës po bëhet më real. Sipas gazetarit shumë të besueshëm holandez, Mike
Temperaturat në rritje, por moti akoma nuk e ka ndarë mendjen Pjesa më e madhe e vendit tonë do të jetë me mot të qëndrueshëm duke bërë që kthjellimet të dominojnë në zonat bregdetar
Publikohen fotot, Rama po pushon në një nga gjiret më të bukura në Shqipëri (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ndodhet në Sarandë ku inspektoi punimet e aksit rrugor Delvinë-Kardhiq. Ai ka vizituar nga afër
I vuri vulën! Stresi dhe Kejsi nuk janë ndarë, madje duan të bëjnë një dasëm të madhe (FOTO LAJM) Stresi dhe Keisi janë një ndër ciftet më të komentuara në median rozë në Shqipëri për shkak të historisë së tyre të komp
Ish-kryetari apel KFOR-it: Xhandarët serbë po lëvizin në territorin e Kosovës Ish-kryetari i Komunës së Kamenicës, Shaip Surdulli, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Facebook, ka reaguar pas r
Motra e nxjerr zbuluar, Lori Hoxha dhe djali i biznesmenit nuk janë ndarë (FOTO LAJM) Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari njihen si një nga çiftet më jetëgjatë në showbizin shqiptar. Ata janë njohur që të veg
Si rrallëherë, Rudina Magjistari ndan foton më të ëmbël me vajzën në krahët e saj (FOTO LAJM) Rudina Magjistari ka ndarë rrallëherë foto me të voglën e saj, Mia, duke u përpjekur ta mbajë atë larg vëmendjes së rrje
Do të surprizoheni, pse çiftet në Japoni flenë të ndarë (FOTO LAJM) Shtëpitë dhe apartamentet më të vogla duket se nuk i ndalojnë shumë çifte japoneze që të flenë në shtretër të ndryshëm,
Me vajzën e Albanit dhe të birin, pushimet e Bietës për tu patur zili (FOTO LAJM) Moderatorja e programit të përditshëm Ftesë në 5, Bieta Sulo ka ndarë me ndjekësit foto dhe momente të ndryshme nga push
"Puthje që të zbukuron mëngjesin", Poni ndan me të gjithë momentin e ëmbël (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Poni ka treguar me postimet e ndryshme se gëzon një raport shumë të ngushtë me djalin e saj. Ajo
Rama i rikthehet fjalëve të çmuara, kë citoi sot Kryeministri Edi Rama i është rikthyer traditë së vjetër dhe e ka nisur me një shprehje ditën e sotme. Ai ka përzgjed
Jo vetëm që s'janë ndarë, por Erosi sapo u "çmend" pas fotove të nxehta të Oriolës (FOTO LAJM) Pak ditë më parë u aludua për ndarjen e Oriolës me Eros Grezden. Modelja dhe futbollisti nuk shiheshin prejkohësh bas
Qeveria mbylli klubet e natës, artistët paralajmërojnë protestë para Kryeministrisë (FOTO LAJM) Ditën e sotme, qeveria ka marrë masa të ashpra për të luftuar përhapjen e COVID-19, dhe ka vendosur të ndalojë hapjen e
Një partnere si Afrona, surpriza romantike që i bëri Bleros për ditëlindje (FOTO LAJM) Afrona Dika dhe Blero Muharremi kanë ndarë disa copëza romantike nga festa për ditëlindjen e këngëtarit, që ka qenë një