999 rezultate për

ndare

Nuk di të ndalet! Maluma ka gati super bashkëpunimin e radhës (VIDEO) Maluma është një nga këngëtarët më të mirë ndërkombëtar dhe kjo s’do mend. Duke qenë se prodhon vetëm hite, edhe fansat
Brataj reagon ndaj opozitës në hapjen e spitalit Covid 4: S’kemi xhandarë spitali Shefi i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj ishte në hapjen e spitalit Covid 4 ku reagoi ndaj deklaratave të shpeshta të
Aksident tragjik në Tepelenë: 5 persona të plagosur, mes tyre dhe një fëmijë Një tjetër aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme. Burimet bëjnë me dije se aksidenti ka ndodhur në aksin Tepelenë-Mallaka
Sporti shqiptar humb një nga figurat legjendare (FOTO LAJM) Sporti shqiptar në përgjithësi dhe Fieri në veçanti, humb një tjetër figurë të dashur. Legjenda e basketbollit fierak
"I kam fshirë të gjitha", Ronela Hajati dhe Young Zerka janë ndarë me sherr? (FOTO LAJM) Pak muaj më parë Ronela Hajati zbuloi gjatë një interviste se nuk është më në një lidhje me Young Zerkën, pasi deklaroi
Tre vite pas ndarjes, si i ka raportet Bora Zemanin me Vin Velin (FOTO LAJM) Ish-çifti Bora Zemani dhe Vin Veli vazhdojnë të jenë në qendër të mediave rozë, edhe pse po bëjnë tre vite të ndarë.
"Sot bëri 11 muaj", Vilma Masha ndan foton e ëmbël të të bijës (FOTO LAJM) 11 muaj më parë, jeta e moderatores se njohur sportive, Vilma Masha ndryshoi duke i dhënë një tjetër kuptim gjithçkaje.
"Jam beqar", i akuzuari për pedofili thyhen heshtjen Bajram Tusha i cili akuzohet për abuzim seksual me një minorene 17-vjeçare ka thyer sot heshtjen duke folur lidhur me ra
Giroud e ka ndarë mendjen, në janar ikën nga Chelsea Për Olivier Giroud tashmë projektohet e ardhmja larg Chelseat. Ashtu siç e këshilloi edhe trajneri i Francës, Deschamps,
Ina dhe Geri u ndanë, gazetari i bën dhuratë Ina dhe Geri, ishin dyshja e parë që formuan një çift në “Për’Puthen 1”. Kur kanë kaluar disa muaj pas përfundimit të pr
Zogu i Tiranës: Nuk jam gay! Asnjë femër nuk është ndarë e pakënaqur nga unë Nuk jam gay, asnjë femër s’është ndarë e pakënaqur seksualisht nga unë”. Hermes Nikaj ishte mësuar që ta niste ditën her
Rama i merr borxh fjalët At Zef Pllumit: Ziliqarit mos i trego as ëndrrën që ke parë Kryeministri Edi Rama ka vazhduar traditën e fjalëve të ccmuara edhe sot duke shpërndarë në profilin e tij një shprehje
Infermieri me shpejtësi skëterrë përplaset me trafikndarëset, makina "fluturon" në ajër Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në afërsi të fshatit Vajkan, në autostradën Fier-Lushnjë. Automjeti
Trump me mendje të ndarë: Kryesoj në shtetet e lëkundura, anketat janë gabim Presidenti Trump tha të mërkurën në komente për shtyp se gëzon mbështetje shumë më të madhe në shtetet e lëkundura se ç’
Njëra më e bukur se tjetra, Xhensila Myrtezaj publikon si rrallëherë motrën (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj ka ndarë së fundmi në llogarinë e saj disa momente me motrën në ditën e saj të li
Në Hagë për të ndarë detin, BE përshëndet vendimin e Shqipërisë dhe Greqisë BE mirëpret njoftimin nga qeveria shqiptare dhe ajo greke për të çuar përpara zgjidhjen e mosmarrëveshjes për zonat deta
Pritjes i erdhi fundi, vjen në jetë Dielli i Arbanës dhe Eduartit (FOTO LAJM) Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj janë bërë prindër. Pak minuta më parë regjisori ka ndarë në Instagram një foto teksa
"Shkova me vajzën në burg për tu ndarë", Eli Fara rrëfehet si asnjëherë për ish-bashkëshortin (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Eli Fara ka bërë një rrëfim të pazakontë rreth të shkuarës së saj. Si kurrë më parë, ajo ka folur dj
Pamjet që bota po pret me padurim, qindra mijëra vaksina gati për t'u shpërndarë (VIDEO) Mijëra doza të vaksinës kundër koronavirusit po prodhohen në Belgjikë dhe kjo është ajo që bota po pret me padurim. D
3 muaj me Gaian, Olta Boka zbulon festën në shtëpinë e saj (FOTO LAJM) Prej 3 muajsh, këngëtarja e njohur, Olta Boka është bërë nënë për herë të parë me të voglën e saj, Gaia. Ajo ka ndar