999 rezultate për

ndal

Interi nuk di të ndalet, mposht minimalisht Lazion (VIDEO) Interi ka shënuar fitoren pestë me radhë në Serie A. Skuadra e drejtuar nga Conte ka mposhtur Lazion me rezultat 1-0
Shqiptarët fusin skafin me mall në ujërat greke? Policia: Janë ndaluar dy shqiptarë, s’kishte drogë Policia e Shtetit ka reaguar lidhur me operacionin e zhvilluar në ujërat greke ku dy gomone shqiptare janë ndaluar nga r
"Je i vdekur për këtë që bëre", flet nga burgu i ndaluari për eleminimin e Santiagos Ditën e djeshme u raportua në media se Blendi Teta, i ndaluari për eleminimin e ish-policit Santiago Malko është kërcënu
SKANDALI/ 3 minutat e para falas: Vajzave u kërkohet s*ks online në "Call Center" (VIDEO) Emisioni investigative “Stop” në Tv Klan ka denoncuar një tjetër skandal. Zyra që funksionojnë për seks online por që ma
Pak fruta të thata çdo ditë parandalojnë shtimin në peshë Zëvendësimi një pjese të ushqimit me ushqime jo të shëndetshme( të skuqura, mish të përpunuar, salsiçe e tjerë) me 14 gr
Fëmijët e tu vetëm përleshen? Mësoni si ti ndaloni (FOTO LAJM) Ë shtë mëse normale madje dhe e shëndetshme që motrat dhe vëllezërit të zihen dhe përleshen më njëri tjetrin sa janë të
Skandali në FIFA: Ramos dhe Marcelo në formacionin më të mirë të vitit, Robertson e Arnold mbetën jashtë Marcelo dhe Sergio Ramos u futen në formacionin "FIFPro World XI", ndërsa dyshja e Liverpoolit, Andy Robertson dhe Trent
Ramsey: Nuk ndalemi më tani Aron Ramsej luajti të shtunën ndeshjen e parë si titullar me Juventusin në Serinë A. Falë golit, uellsiani mund të imito
Zbulohet skandali me boksierin bullgar që humbi jetën në ringun e Shkodrës Pak ditë më parë një lajm i rëndë tronditi sportin, ku një boksier bullgar ndërroi jetë në rign gjatë një ndeshje në Shk
SKANDALI/ Policët dhunojnë qytetarin Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së hënës veprimet e disa punonjësve të Policisë së Pukës, të cilët kanë dhunuar dhe sharë
I tallën motrat e saj, përse Kylie Jenner nuk shkoi në "Emmy Awards" (FOTO LAJM) Kylie Jenner nuk i ndoqi motrat e saj pas në ceremoninë e Çmimeve Emmy dhe arsyeja nuk lidhet me atë që mund të mendoni.
"Interi mund të fitonte edhe 6-0, Milani ishte skandal": Flet legjenda e sulmit italian Ish-sulmuesi i Italisë, Christian Vieri, ka folur në lidhje me derbin e fituar nga Interi me rezultatin 2-0. Legjend
"Vetvetja", Kim dhe Kendall kthehen në objekt tallje në "Emmy Awards" (VIDEO) Kim Kardashian dhe Kendall Jenner u bënë objekt talljeje në ceremoninë e çmimeve “Emmy 2019”. Motrat e famshme dolën
Nuk ndalet Valdet Rama, shënon supergol në Gjermani (VIDEO) Ish-futbollisti i Kukësit, Valdet Rama, është duke kaluar një formë të shkëlqyer në Ligën e tretë gjermane me skuadrën e
Kushtet skandaloze në burgje, KiE i jep shuplakë qeverisë Komiteti Kundër Torturës pranë Këshillit të Europës publikon raportin e gjetjeve pas monitorimit të burgjeve në vendin t
Gafa skandaloze e Gjykatës në vendimin për Tahirin: "Harrojnë" ta shpallin të pafajshëm Ditën e sotme Fax News dhe Faxweb.al kanë publikuar vendimin për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri marrë ditën e
Jennifer Lopez si striptiste, ky shtet i ndalon filmin Filmi ku Jennifer Lopez aktron si striptiste është ndaluar në Malajzi për shkak të "përmbajtjes së pahijshme". Bordi
SKANDAL/ Shpullë gjyqtarit, mbrapa jepet direkt penallti (VIDEO) Një skandal i vërtetë ka ndodhur në ndeshjen ndërmjet Kastriotit dhe Egnatia në javën e parë të Kategorisë së Parë. N
Dorëhiqet Sonila Qato, ragon PD: Nesër nxjerrim provat e skandalit Ditën e sotmë drejtoresha e ARRSH-së Sonila Qato dha dorëheqjen, gjë të cilën e bëri publike vetë ajo me anë të një dekl
Skandali me tenderin e rrugës Kardhiq-Delvinë, dorëhiqet drejtoresha e ARRSH Ka dhënë dorëheqjen drejtoresha e Autoritetit Rrugor Shqiptar, Sonila Qato. Këtë vendim e ka bërë publik vetë Qato me an