999 rezultate për

navas

E pabesueshme, Reali detyron Navas të prish akordin Real Madridi është në '"pikë të hallit" në lidhje me portën për sezonin e ri. Skuadra madrilene ishte e bindur për nëns
Reali në kaos, largohet një tjetër futbollist Disa ditë më parë, Real Madridi ka qenë përballë shumë kritikash pasi ka lënë të lirë në një mënyrë të pakuptueshme, por
Andrea, super Miss-i i Keylor Navas (FOTO LAJM) Futbollistët e Real Madrid janë njohur gjithmonë jo vetëm për atë që kanë dhënë në fushën e lojës, por edhe për jetën e
Keylor Navas drejt Liverpool-it "Keylor Navas i ka komunikuar Real Madrid dëshirën e tij për tu larguar". Me këto fjalë, agjenti i portierit kostarikan,
Si e injoroi Diego Lopez Keylor Navasin (VIDEO) Gjithsesi, Lopez ftohtë e priti kundërshtarin e tij në portën mbretërore, Keylor Navas, të cilit vetëm ia zgjati dorën,
Tekniku i Kosta Rikës: Navas gati të jetë titullar te Reali Trajneri i kombëtares së Kosta Rikës, Jorge Luis Pinto, ngre në qiell portierin Keylor Navas, protagonist kryesor me eki
Andrea Salas, ja bukuroshja që i shtohet Realit (FOTO LAJM) Me mbërritjen e Keylor Navas në skuadër Real Madrid nuk përfitoi vetëm një portier shumë të mirë, që na mahniti gjatë Bo
Navas prezantohet në Bernabeu: Hala Madrid! (FOTO LAJM) I kishin rezervuar një pritje të denjë për një super star dhe më në fund ja ku u shfaq. Shtatlarti Keylor Navas u prezan
Nga Kosta Rika te Reali, ëndrra e Navas bëhet realitet (FOTO-VIDEO) Nga porta e Kosta Rikës te ajo e Real Madrid, ëndrra e Keylor Navas bëhet realitet: gardiani 27-vjeçar u ble nga klubi k
Real Madrid, Navas: Unë titullar? Mendoj të punoj fort Real Madrid njoftoi në mënyrë zyrtare blerjen e Keylor Navas. Klubi merengues publikoi në faqen e tij zyrtare komunikatë
Casillas arrin marrëveshje me Arsenalin Portieri i Real Madrid Iker Casillas është shumë pranë nënshkrimit me Arsenalin. Sipas gazetës spanjolle "Sport" apiteni
Një super-Real për sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM) Edhe pse fituan Champions League-n e dhjetë sezonin e shkuar Real Madrid kërkon të bëjë të njëjtën, ndoshta edhe më shum
Dy portierët e rinj të Real Madrid (FOTO LAJM) Real Madrid po planifikon një revolucion në portë. Sipas mediave spanjolle drejtuesit e kampionëve të Europës po mendojn
Navas: City mund ta mposhtë Barcën Mesfushori i Manchester Cityt, Jesus Navas, thotë se shpresat e tyre për të triumfuar në Champions League ende nuk kanë
Virusi që i ka ngrënë gruas gjysmën e fytyrës (FOTO LAJM) Një 59 vjeçare nga Shri Lanka, e quajtuar Wang Karunavasi, po përjeton një tmerr të vërtetë me një sëmundje jo të zakons
Jesus Navas, 14 sekonda për të gjetur golin (VIDEO) Manchester City shkatërroi Tottenham-in në ndeshjen e javës së 13 të Premier Lague duke fituar 6-0 përpara publikut të t
6-0, City shkatërron Tottenham-in (VIDEO) Manchester City shkatërron Tottenham. Në ndeshjen e javës së 12 të Premier League-s, e cila sapo ka përfunduar djemtë e
Navas shpëton Spanjën nga humbja (VIDEO) Një gol i Jesus Navas në minutën e fundit të ndeshjes i jep barazimin Spanjës në miqësoren e Gjenevës ndaj Kilit. Kampio
Penalltia katastrofale e Bonuccit (VIDEO) Ishte penalltia e Leonardo Bonuccit ajo që vendosi fatet e sfidës së djeshme gjysëmfinale mes Spanjës dhe Italisë. Në nj
Zyrtare: Jesus Navas te City Jesus Navas është zyrtarisht futbollisti më i ri i Manchester City. 27-vjeçari i Sevillas, kampion bote dhe Europe me Sp