999 rezultate për

navas

Real Madrid njofton për situatën e të dëmtuarve, rikthehen Isco dhe Carvajal Isco nuk do të mungojë në derbin e të shtunës kundër Atletico Madrid. Matteo Kovacic, Gareth Bale dhe Keylor Navas pr
Shikoni se si Navas i pret penalltitë me sy mbyllur (VIDEO) Keylor Navas mund të jetë lojtari më i nënvlerësuar në suksesin e Realit të Madridit në fitimin e dy Championasve radhaz
Reali i gatshëm të shesë Navasin, sulen ofertat nga Premier League Emri i portjerit të Athletic Bilbaos, Kepa është duke u përfolur shumë nëpër mediat sportive në Spanjë se do të jetë por
Navas transferohet në Londër, por tek cili klub Arsenali është duke e menduar një lëvizje të papritur në afatin kalimtar. Top-çinjtë kërkojnë zëvendësuesin e Petr Ce
Kështu Harry Kane pas ndeshjes e uroi Navasin për pritjet e tij (VIDEO) Keylor Navas ishte fantastik mbrëmë ndaj Tottenhamit me disa pritje fantastike sidomos ndaj superlojtarit Harry Kane.
Të rejat e fundit nga kampi madrilen, Navas gati, Carvajal, Kovacic dhe Bale të lënduar Portieri i Kosta Rikës ishte jashtë fushave të trajnimit në Valdebebas të dielën dhe mund të jetë i aftë në kohë për t'u
Vazhdojnë vuajtjet për Realin e Madridit, konfirmohet dëmtimi i lojtarit Real Madrid ka marr një lajm të keq prej stafit mjekësor të klubit. Keylor Navas ka pësuar një lëndim gjatë angazhimit m
Navas: Jemi një grup lojtarësh që do qëndrojmë bashkë deri në fund Portjeri Madrilen, Keylor Navas është shfaqur para mediave pas fitores së Real Madridit ndaj Real Sociedadit në gjiron e
Buffon: Reali s'ka pse të kërkojë portier tjetër, Navas është ndër më të mirët Portjeri i Juventusit, Gianluigi Buffon, në një intervistë për Marcan tha se Navas është një portjer fantastik e poashtu
Statistikat tregojnë një Navas specialist kur bëhet fjalë për 11-metërsha Keylor Navas po vazhdon me formën e tij të mirë në Real Madrid në 2 sezonet e fundit. Portjeri Madrilen ishte një nga kr
Casillas përkrah Navasin: Duhej të nominohej për çmimin "Portieri i Vitit" Pas një sezoni të madh në të cilin Navas luajti një rol kyç në Real Madrid, duke fituar Ligën e Kampionëve dy herë radha
Navas e di se nuk është lehtësuar nga largimi i Neymarit, pasi mbetet akoma Barcë Navas ka folur për mediat në vigjilje të super sfidës së El Clasicos. Portieri nga Costa Rika ka shprehur bindjen e tij
Navas brenda 28 minutash ndryshon mendjen e gjithë botës I pranishëm në fitoren 2-1 ndaj Real Madridit ndaj Manchester United në Superkupën Europiane, Keylor Navas bëri gabime t
De Gea i lutet agjendit të tij: Më nxirr që këtu David De Gea i ka thënë agjentit të tij Jorge Mendes të shtyjë përmes një kalimi në Real Madrid. Kjo sipas spanjollit
Navas nuk pret ofertë nga Sevillia Spanjolli Jesus Navaz ka deklaruar se nuk po e mendon një rikthim tek ekipi ku u formua si lojtarë. Spanjolli kohët
Real Madrid mbyll sagën De Gea këtë javë Edhe pse Manchester United po zvarrit orët, të dyja palët Gea dhe Real nuk dëshirojnë të heqin të shkepusin kontaktet
Navas transferohet te gjiganti i Premierligës Portieri i Real Madridit, Keylor Navas, mund të largohet nga Santiago Bernabeu gjatë verës. Ai nuk po kalon një sezon
Keylor Navas, 390 minuta pa pësuar gol Portieri Keylor Navas i ka dhënë një siguri të madhe Real Madridit gjatë këtij sezoni në portë. Futbollisti me orig
Navas kërkohet nga tre ekipe të mëdha (VIDEO) Keylor Navas pritet që në sezonin e ri të mos jetë te Real Madridit. The Sun shkruan se për portierin e Kosta Rikës i
Zbulohen kandidatët që mund t'i zënë vendin Benitezit (FOTO LAJM) Rafa Benitez është nën presion pas humbjes ndaj Barcelonës në La Ligas. Performanca e ekipit të "galaktikëve" ka qenë sh