999 rezultate për

navas

Heroi Navas, i shpëtoi Realit dy herë barazimin me dy super pritje (VIDEO) Zidane e tha pas ndeshjes, se Keylor Navas ishte njëri nga më meritorët për fitoren e djeshme të Realit si mysafir i Val
Reali ka gati miliona dhe dy lojtarë për De Gean Real Madridi sipas asaj që shkuan Don Balon, është i gatshëm që të paguajë para për David de Gea dhe të lëshojë dy lojta
Telenovela Kepa u mbyll, Reali hedh sytë nga alternativat e mundshme Pas rinovimit të kontratës së Kepa Arrizabalaga me Athletic Bilbaon, tani ekipi Madrilen duhet të shikojë mundësitë tjer
Cristiano Ronaldo shpërthen në stërvitje, i fut topin mes këmbëve Navasit (VIDEO) Sot në stërvitjen e madrilenëve ylli portugez është tallur me shokët e tij duke i marrë mend me topin. Në një moment
Skandal në ndeshjen Celta Vigo - Real Madrid, shikoni veprimin e Navas (VIDEO) Një episod i paprecedent ndodhi dje gjatë ndeshjes mes Celta Vigos dhe Real Madrid, e cila përfundoi në barazim 2-2.
Navas provokoi Messin para se të godiste penalltinë, ja çfarë i tha (VIDEO) Keylor Navas e kupton se penalltitë janë duele piskologjike dhe kështu ai dëshironte ta mposhte Lionel Messin. Në El
Gratë e lojtarëve madrilen veshin hixhabin teksa ndodhen në Abu Dhabi (VIDEO) Teksa ndodhet në Abu Dhabi për të zhvilluar gjysmëfinalen e Kupës së Botës për klube. Por në vigjilje të kësaj sfide
Super Aubameyang, barazon shifrat ndaj Realit (VIDEO) Borussia e Dortmundit ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Realit në "Santiag Bernabeu" Është përsëri ai, Aubameyang që
E FUNDIT / Carvajal mund të luaj kundër Atleticos, ndërsa Navas jo Navas nuk do të luajë kundër Atleticos, ndërsa Carvajal i ka lënë anash problemet me zemër dhe do të zbresë nga minuta e
Real Madrid njofton për situatën e të dëmtuarve, rikthehen Isco dhe Carvajal Isco nuk do të mungojë në derbin e të shtunës kundër Atletico Madrid. Matteo Kovacic, Gareth Bale dhe Keylor Navas pr
Shikoni se si Navas i pret penalltitë me sy mbyllur (VIDEO) Keylor Navas mund të jetë lojtari më i nënvlerësuar në suksesin e Realit të Madridit në fitimin e dy Championasve radhaz
Reali i gatshëm të shesë Navasin, sulen ofertat nga Premier League Emri i portjerit të Athletic Bilbaos, Kepa është duke u përfolur shumë nëpër mediat sportive në Spanjë se do të jetë por
Navas transferohet në Londër, por tek cili klub Arsenali është duke e menduar një lëvizje të papritur në afatin kalimtar. Top-çinjtë kërkojnë zëvendësuesin e Petr Ce
Kështu Harry Kane pas ndeshjes e uroi Navasin për pritjet e tij (VIDEO) Keylor Navas ishte fantastik mbrëmë ndaj Tottenhamit me disa pritje fantastike sidomos ndaj superlojtarit Harry Kane.
Të rejat e fundit nga kampi madrilen, Navas gati, Carvajal, Kovacic dhe Bale të lënduar Portieri i Kosta Rikës ishte jashtë fushave të trajnimit në Valdebebas të dielën dhe mund të jetë i aftë në kohë për t'u
Vazhdojnë vuajtjet për Realin e Madridit, konfirmohet dëmtimi i lojtarit Real Madrid ka marr një lajm të keq prej stafit mjekësor të klubit. Keylor Navas ka pësuar një lëndim gjatë angazhimit m
Navas: Jemi një grup lojtarësh që do qëndrojmë bashkë deri në fund Portjeri Madrilen, Keylor Navas është shfaqur para mediave pas fitores së Real Madridit ndaj Real Sociedadit në gjiron e
Buffon: Reali s'ka pse të kërkojë portier tjetër, Navas është ndër më të mirët Portjeri i Juventusit, Gianluigi Buffon, në një intervistë për Marcan tha se Navas është një portjer fantastik e poashtu
Statistikat tregojnë një Navas specialist kur bëhet fjalë për 11-metërsha Keylor Navas po vazhdon me formën e tij të mirë në Real Madrid në 2 sezonet e fundit. Portjeri Madrilen ishte një nga kr
Casillas përkrah Navasin: Duhej të nominohej për çmimin "Portieri i Vitit" Pas një sezoni të madh në të cilin Navas luajti një rol kyç në Real Madrid, duke fituar Ligën e Kampionëve dy herë radha