999 rezultate për

navas

A do ta durojë Perez? Kjo është deklarata e Navas për Ronaldon REal Madrid ka pësuar një humbje drastike kundër CSKA Moska në Champions League. Në lidhje me këtë çështje ka reaguar
Courtois "trondit" Real Madridin: Në stol më lë trajneri Courtois bëri shumë bujë me transferimn e tij te klubi i Real Madridit, por kjo nuk duket se ishte lëvizja e duhur e tij
Navas: Ramos është tifoz i Sevillas Kapiteni i Sevillas, Jesus Navas, ka bërë të ditur se ai bisedon mjaft shpesh me kapiten e Real Madridit, Sergio Ramos,
Navas i vendos ultimatum Realit Portieri i Real Madridit, Keylor Navas, ia ka bërë me dije drejtuesve të klubit se ai do të kërkojë të largohet nëse nuk
Keylor Navas shpallet portieri i sezonit 2017/18 në Champions League Sot në Monaco po mbahet hedhja e shortit e UEFA Champions League për sezonin 2018/19. Por sot po ndahen edhe çmimet
Courtois apo Navas? Me këtë portierë do startojë Lopetegui sonte ndaj Atleticos Një dilemë e madhe ekziston për sa i përket portierit që do të mbrojë portën e Realit në ndeshjen me Atleticon sot në mb
Real Madrid po planifikon t'i rinovoj kontratën Keylor Navasit Real Madrid po planifikon t'i ofrojë një kontratë të re portierit, Keylor Navas. Navas, i cili është portieri i parë
Real luan mendsh për Sala: Navas plus 150 milion euro Kartonin e Navasit plus 150 milionë euro, kjo është oferta e Realit për Mohames Salah. Real Madridi ka bërë një tjetë
Milionkovic-Savic dhuron spektakël, arbitri dhe Navas i mohojnë golin (VIDEO) Milionkovic-Savic ka dhuruar spektakël në "Cosmos Arena" në ndeshjen e parë të grupit E, midis Kosta Rikës dhe Serbisë.
Liverpool konsideron ofertën e Realit për Salah, mund t'i thotë po Real Madrid nuk ka ndërmend të heqë dorënga nënshrimi me Mohamed Salah në këtë merkato verore. Sipas mediave angleze
Muller nuk fajëson arbitrin por Navasin për eleminimin Thomas Muller pranon se nuk ishte faji i gjyqtarit, por i Keylor Navasit ai që e eleminoi Bayern Munichu nga Liga e Kamp
Heynckes nuk fajëson aspak arbitrin për eleminimin, por Navasin Trajneri i Bayern Munich, Jupp Heynckes, ka dalë i trishtuar pas ndeshjes me eleminimin e marrë dhe ka thënë se skuadra
Flet heroi i Realit: Ishte ndeshja e jetës sime Real Madridi është në finalen e Ligës së Kampionëve falë formës së shkëlqyer të Keylor Navas. Portieri zhvilloi ndeshjen
I jashtëzakonshëm Navas, pret një goditje të fuqishme nga Alaba (VIDEO) Portieri i Real Madridit ka bërë një superpritje sonte ndaj Bayern Munich në "Santiago Bernabeu". Pas një goditje të
Perez bën gati milionat për De Gean, bisedimet në fazë të avancuar Sipas Diario Gol, Perez ka vendosur një shifër prej 100 milionë eurove për të provokuar Manchester Unitedin për transfer
Fakti që Reali po kërkon një portier nuk do të thotë se do të shitet Navas Perez nuk e mendon aspak largimin e Keylor Navas nga “Santiago Bernabeu”. E ardhmja e kostarikanit është vendosur në
Keylor Navas zbulon të ardhmen e tij pas ndeshjes ndaj Atleticos Keylor Navas dëshiron të qëndrojë sa më shumë në “Santiago Bernabeu” duke shijuar trofetë që po fiton me Real Madridin.
Të gjithë flasin për Ronaldon, por keni humbur super pritjen e Navasit që mund të ndryshonte lojën (VIDEO) Keylor Navas vazhdon të mahnisë Zinedine Zidane pme pritjet e tij, por këtë herë dëshmitar nuk ishin vetëm tifozët madri
Liverpool po mendon transferimin e portierit të Real Madrid Liverpooli po e sheh të mundshëm transferimin e portierit të Real Madridit, Keylor Navas në një marrëveshje gjatë afatit
Zidane pas ndeshjes i lumtur me fitoren dhe falenderon Navasin për pritjet (VIDEO) Zinedine Zidane është paraqitur në konferencë për shtyp pas fitores së ekipit të tij me rezultat 1-4 sot ndaj Valencias