999 rezultate për

navas

Formacionet zyrtare, Man United-PSG Man United pret në shtëpi PSG. Të dyja skuadrat duan fitoren, teksa ju duhen pikët për t'u kualifikuar më tej. For
Formacionet zyrtare, Chelesa-Sevilla Chelsea do të presë në shtëpi spanjollët e Sevillas. Lodinezët do të kërkojnë fitoren për ta nisur me këmbën e mbarë
Tuchel publikon listën për ndeshjen ndaj Marseille, rikthime dhe debutime PSG dhe Marsejë përballen kundër me njëra-tjetrën këtë mbrëmje në ndeshjen e vlefshme për javën e 3-të në Ligue 1. Të
Kapiteni Navas ja dedikon trofeun Antonio Reyes Sevija fitoi sot trofeun e 6-të të Ligës së Europës, duke triumfuar në finale ndaj Interit, me rezultatin 3-2. Në pr
Navas do të ndihmojë familjet e prekura nga Covid-19 në vendlindje Keylor Navas vendos të ndihmojë vendlindjen e tij, Kosta Rikan. Portieri i PSG-s dhe bashkëshortja e tij, Andreas Sa
200 mijë euro për tu kthyer në vendlindje, zbulohet çmenduria e Navas 200 mijë euro vetëm e vetëm për tu kthyer në vendlindjen e tij. Në këtë kohë të vështirë për shkak të emergjencës nga ko
Formacionet zyrtare, PSG-Dortmund (FOTO LAJM) PSG pret Dortmund-in në shtëpi për ndeshjen e kthimit të 1/8-ave. Francezët do të kërkojnë të përmbysin humbjen 2-1 të
Navas flet për largimin nga Reali Keylor Navas e ka pranuar se ai nuk e kupton pse u detyrua të largohej nga skuadra e Real Madridit gjatë afatit kalimtar
Fantastik Navas, këtë herë jo në pritje por në kërcim (VIDEO) Blerjet e reja të Paris Saint-Germain e prezantuan veten para bashkëlojtarëve të rinj në hotelin e ekipit këtë fundjavë,
PSG-ja nuk heq dorë nga ylli i Milanit, gati oferta Nga Franca mbërrin përditësimi më i fundit në lidhje me të ardhmen e mundshme të portierit të Milan, Gianluigi Donnarumm
ZYRTARE/ Portieri i PSG i bashkohet Realit Pavarësisht që ende nuk është lajmëruar nga klubi, Alphonse Areola është zyrtarisht një lojtar i Real Madridit pasi që p
Në fund të merkatos: Ndosh shkëmbimi i madh mes PSG dhe Real-it Fundit i merkatos pritet të sjellë një shkëmbim interesant mes Real Madridit dhe Paris Saint-Germainit. Situata e por
PSG në sulm final për portierin e Real Madridit Kur kanë mbetur edhe pak ditë nga mbyllja e merkatos, portieri Keylor Navas pritet të largohet përfundimisht nga Real Ma
Zyrtare: Një yll i thotë lamtumirë Realit Keylor Navas është përshëndetur me tifozët madrilenë, duke paralajmëruar largimin e tij pas këtij fund sezoni pas 5 sezo
Zidane i lumtur që përfundoi sezoni, këto janë fjalët e tij për largimet e Navas dhe Bale Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, foli për media duke analizuar humbjen ndaj Betis në javën e fundit të La Liga
Navas zëvendëson Casillas pas dorëheqjes së detyruar Pas lamtumirës së detyruar të Iker Casillasit, për shkak të një infarkti në zemër, skuadra portugeze e Portos po kërkon
Revolucioni te Reali, një emër i dashur për tifozët do largohet Revolucioni i Real Madridi po fillon. Krahas afrimeve që me siguri do të jenë të shumta, te "Los Blancos" do shumë lojta
CR7 sponsorizon kalimin e Navasit te Juventusi E përditshmja spanjolle "AS" bën të ditur se Cristano Ronaldo i ka sygjëruar Juventusit afrimin e Keylor Navasit, shkru
Zidane ndan mëndjen për portierin startues Pas 5 sezonesh në Madrid, portieri 32-vjeçar Keylor Navas do të largohet nga Real Madrid. Sipas të përditshmes spanjolle
Ylli i Real Madridit: Iki vetëm nëse ma kërkon Zidane Çështja se kush e meriton të jetë portieri titullar i Real Madrid ka kohë që zien. Zinedin Zidan me deklaratat e tij par