999 rezultate për

navarro

Dy aktorë humbin jetën gjatë provave për serialin televiziv (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Meksikë ku dy aktorë humbën jetën pasi ranë nga ura teksa po xhironin një pjesë filmi.
TENSIONET / Trump akuza Japonisë, Kinës dhe Gjermanisë për tregtinë Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump dhe këshilltari i tij më i afërt për tregti, Peter Navarro, kanë sulmuar ashpër Gjerm
Kina kërcënon Trumpin: Të na respektoje ose do përballemi keq! "Kina do të përgatitet për një 'përballje' me SHBA-në, nëse Uashingtoni guxon ta provokojë", kanë paralajmëruar mediet k
"Armiku" i Kinës emërohet shef i tregtisë në SHBA Presidenti i ardhshëm i SHBA-ve, Donald Trump, vazhdon t'i hedhë benzinë zjarrit të debateve për emërimet në kabinetin e
Gjendet thesari me vlerë miliona euro në Spanjë (FOTO LAJM) Disa ditë më parë janë gjetur rreth 600 kg monedha romake. Gjetja e tyrë është bërë nga punëtorët e ndërtimit ata që pik
Nancy Navarro: Messi, ëndrra ime e pamundur (FOTO LAJM) Quhet Nancy Navarro dhe është vajza e re e argjentinases "Diario". Njihet si vajza pin-up dhe është një prej personazhev
Çmendet trajneri, duart në fyt arbitrit (VIDEO) Gjest shumë i shëmtuar i trajnerit të Melgar Franco Navarro gjatë ndeshjes kundër Universitario në Peru. Pas një debati
Përgjaket Ronaldo (VIDEO-FOTO) Në minutën e dytë të ndeshjes Levante-Real Madrid e përfunduar 1-2 në favor të "Los Blancos" David Navarro goditi me bër
EuroBasket 2011, Spanja kampion i Europës Një Spanjë e shkëlqyeshme e udhëhequr nga Juan Carlos Navarro i cili realizoi 27 pikë dhe Pau Gasol e Jose Calderon që k