999 rezultate për

nato

"Hell’s Kitchen Albania 2", Renato Mekolli gjen qime në pjatë dhe qeth zero konkurrentët (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme në “Top Channel” ka nisur emisioni i njohur i kuzhinës, “Hell’s Kitchen Albania 2”. Pas suksesit t
Rama mbledh me urgjencë koordinatorët: Tre çështjet e rëndësishme që po diskutohen Kryeministri Edi Rama ka mbledhur koorsdinatorët dhe deputetët e qarkut Shkodër në një mbledhje urgjente Prej disa mi
Pompeo: Ju paralajmërojmë për rrezikun nga ndikimet ruse dhe kineze Mbështetje për anëtarësimin e plotë në NATO dhe luftën kundër krimit dhe korrupsionit, shprehu Sekretari shtetëror i SHB
Renatos nuk i del inati me Teftën, e thumbon sërish në Instagram Shef Renato Mekolli ka shumë emocione lidhur me sezonin e dytë të Hell’s Kitchen i cili nis të premten që vjen, më 11 t
Me taka dhe fustan, "djalli" i kuzhinës provokon si rrallëherë publikun (VIDEO) Pavarësisht se është kthyer në një djall në kuzhinë që prej sezoneve të kaluara, këtë herë Renato i ka kaluar prtishmëri
Ilaçi kancerogjen vazhdon të shitet në barnatoret e Kosovës Ka disa ditë që Agjencia Evropiane e Barnave dha alarmin se ilaçi, i cili trajton problemet me stomak, Ranitidina, përmb
Prisni pak! Renato Mekolli do të martohet në sezonin e ri të “Hell’s Kitchen” (FOTO LAJM) Në muajin tetor do të nisë sezoni i dytë i “Hell’s Kitchen Albania”, për të cilin shefi i kuzhinës, Renato Mekolli, ka p
Aspak modeste, pushimet 50 mij euroshe të Renato Mekollit në Greqi (FOTO LAJM) Renato Mekolli është një prej guzhinierëve më të njohur në kryeqytet, por jo vetëm pasi ai ndiqet shumë edhe në rrjetet
Ana e panjohur e "djallit" të kuzhinës, Renato përlotet në mes të emisionit (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, shefi i kuzhinës Renato Mekolli ishte i ftuar në emisionin “E diell” në “Top Channel”, ku rrëfeu jo vet
Renditja e FIFA-s, Kosova ngjitet një pozicion, Shqipëria nuk lëviz Pas ndeshjeve eliminatore të Euro 2020-ës dhe miqësoreve të fillim-shtatorit, FIFA ka publikuar paraditen e sotme rendit
Bjonden e dinit, Renato Mekolli zbulon identitetin e brunes së “Hell’s Kitchen” (FOTO LAJM) Këtë sezon të ri televiziv, emisioni “Hell’s Kitchen” i shefit të kuzhinës, Renato Mekollit, do të vijë me ndryshime të
Ushtria e Kosovës merr pjesë në stërvitjet e NATO-s (FOTO LAJM) Një Kontingjent i Forcës së Sigurisë të Kosovës, me personel nga Brigada e Reagimit të Shpejtë, me një Tog të këmbësoris
Komenti i Gjikos për Elitën që puthte delfinin inatos ndjekësit, reagon këngëtari (FOTO LAJM) Një koment i këngëtarit Gjiko për foton ku Elita shfaqej duke u puthur me delfinin ka sjellë shumë kritika të forta.
EMRAT/ Kush janë 4 koordinatorët për rajonin e Veriut Caktohen koordinatorët e rinjë të Partisë Socialiste për rajonin e Veriut. Mësohet se do të jenë 4 koordinatorë, Musa Ul
Habit aktorja, s’bën seks prej 15 vitesh sepse s’ka rëndësi për të (FOTO LAJM) Aktorja Linda Hamilton s’ka frikë të diskutojë jetën e saj seksuale. Ose mungesën e jetës së saj seksuale do të ishte te
E RRALLË/ Lind me 2 gjini foshnja në Prishtinë Mjekët në Klinikën e Gjinekologjisë në Prishtinë janë hasur me një rast mjaft të veçantë. Një foshnjë ka lindur me dy
Ronaldo tallet me Renato Sanchez, shikoni veprimin anormal të portugezit (VIDEO) Kombëtarja e Portugalisë është duke bërë përgatitjet e fundit para se të vijë në Beograd. Në kryeqytetin serb, kampio
Palmer: SHBA-të mbështesin Maqedoninë e Veriut në realizimin e qëllimeve strategjike I dërguari special i SHBA-ve për Ballkanin, Metju Palmer theksoi se vendi i tij e mbështet Maqedoninë e Veriut në realiz
Me shampanjë në pishinë, kush është vajza që Renato po kalon pushimet (FOTO LAJM) Pak para nisjes së sezonit të ri televiziv, shefi i kuzhinës, Renato Mekolli, ka udhëtuar drejt Greqisë për të kaluar di
Greqia na rrëmben një tjetër lojtar, zhduket Durmishaj Greqia nuk po kalon një moment të mirë me kombëtaren e tyre, pasi rezultatet janë zhgënyese në ndeshjet eliminatore të k