999 rezultate për

narkotike

Gati për të trafikuar 80 kg drogë, merret vendimi për 6 shkodranët Gjykata e Shkodrës së fundmi ka marrë vendimin për masën e sigurisë për 6 shtetasit e arrestuar Kristjana Bujaj, Gjeto P
Blindohen Gjykata e Krimeve të Rënda, dalin në gjyq të arrestuarit e "VOL-VO 4" (FOTO LAJM) Sot pritet të dalin para Gjykatës së Krimeve te Renda, të arrestuarit e mega operacionit të koduar, "VOL-VO 4". Për
Fouristradën plot me hashash, kush janë dy shqiptarët e arrestuar sot në Greqi Policia e Shtetit ka dhënë detaje në lidhje me operacionin e kryer në bashkpunim me Policinë greke ku u arrestuan në fla
Drogë në kovën e reçelit drejt Greqisë, zbulohet pronarja nga Berati Ditën e djeshme policia kufitare në Kakavijë, gjatë kontrolleve të një autobusi zbuloi një sasi të konsiderueshme droge,
"Shqiponjat" rrethojnë Librazhdin, 1 në pranga dhe 6 të shoqëruar Kanë vijuar aksionet për identifikimin dhe goditjen e personave, të cilat dyshohen se shpërndanin lëndë narkotike, por
Mbushën sediljen e autobuzit Shqipëri-Gjermani me drogë, arrestohen 3 persona Tre persona kanë rënë në prangat e policisë kufitare të Muriqanit pasi janë kapur me lëndë narkotike. Ata tentonin ta
Trafikonin lëndë narkotike, kush janë tre personat e arrestuar në Shkodër Muriqan, Shkodër Policia kufitare godet një tjetër tentativë për trafik të lëndëve narkotike Arrestohen në flagrancë 3 s
Prangosen tre persona të armatosur në Tiranë, një i katërt ikën me vrap Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë në kuadër të operacionit policor të kodu
Mbante drogë në shtëpi, kontrolli i policisë "fundos" vlonjatin Policia e Vlorës ka arrestuar një person, të cilit i janë gjetur rreth 15 kg kanabis. Njoftimi i policisë: Seksio
Sekuestrohen 115 kg drogë në Igumenicë, vinte nga Shqipëria 115 kg marijuanë janë sekuestruar në Igumenicë këtë pasdite. Droga sipas informacioneve paraprake, droga vinte nga S
Spektakël në det, si u kapën dy skafistët shqiptarë me 5.5 kuintal drogë në Itali (VIDEO) Autoritetet italiane njoftuan se kishin sekuestruar 557 kilogramë lëndë narkotike të llojit marijuanë, e cila vinte nga
Tentuan të fusnin kanabis në burg, arrestohen dy vëllezërit Policia e Lushnjes ka bërë të mundur arrestimin e dy vëllezërve pasi këta të fundit kanë tentuar që të fusin lëndë narko
Ktheheshin nga muaji i mjaltit, karabinierët arrestojnë çiftin shqiptar me 5 kg kokainë Mediat italiane raportojnë se një çift shqiptarësh është arrestuar në aeroportin Fiumicino të Romës për shkak se u janë
Lëvizte me dy qese kokainë, kush është i riu i arrestuar në Lushnje Policia e Lushnjes pas një aksioni gjatë natës për rritjen e parametrave të sigurisë, ka bërë të mundur arrestimin e një
Armë, drogë e shkopa gome në Lushnje, FNSH blindon Lushnjen Policia e Shtetit ka ushtruar kontrolle të befasishme në Lushnje me qëllim kapjen, dhe parandalimin e ngjarjeve kriminal
Policia kreh Fierin në mesnatë: Arrestohen 5 shtetas Policia e Fierit ka ushtruar kontrolle të njëpasnjëshme në këtë qytet për të parandaluar ngjarjet kriminale. Në zbat
U shiste drogë nxënësve të shkollës 9-vjeçare, arrestohet i riu në Tiranë Policia e Shtetit ka vënë në pranga një të ri dhe tjetër po hetohet i lirë pasi janë kapur duke shpërndarë drogë në afër
Drogë e madhe në Berat, kapen 441 kg hashash i rrallë (VIDEO) Në vijim të operacionit "Kalaja" të Policisë së Shtetit u bë ndalimi i shtetasit të shpallur në kerkim Landi Bixheku ban
Arrestohet 18-vjeçari krutan me dy armë zjarri të rrezikshme Policia e Fushë-Krujës arreston një shtetas 18-vjeçar për armëmbajtje pa leje dhe i dyshuar për kultivim të bimëve narko
Zbulohet "laboratori" i armëve në Tiranë, arrestohet 50-vjeçari në Farkë Policia në Tiranë vazhdon kontrollet për rritjen e parametrave të sigurisë. Policia bën me dije se gjatë kontrolleve