999 rezultate për

narkotike

Kapet minë me telekomandë në Elbasan, kush ishte objektivi? Policia e Elbasanit ka arrestuar në flagrancë një të ri, të cilit iu kapën një minë e telekomandë si edhe shtatë kilogra
Kapen katër shtetas me 5 kg heroinë në Tiranë Policia e Shtetit ka bërë me dije se në bazë të operacionit të koduar "Vollga", ka bërë të munduar arrestimin e katër p
Arrestohen tre shpërndarës droge në Memaliaj Tre persona janë arrestuar nga policia e Gjirokastrës pasi akuzohen për shpërndarje droge. Bëhet fjalë për shtetasit
Arrestohet kultivuesi i hashashit i shpallur në kërkim Policia e Beratit ka njoftuar se ka vënë në pranga një shtetas i cili rezultonte i shpallur në kërkim me akuzën e "kulti
Arrestohen 5 shpërndarës droge Policia e Shtetit ka njoftuar se ka kryer katër operacione për goditjen e shpërndarësve të drogës. Operacionet mësoh
Kapen trafikantët e gomones me 1 ton drogë Policia e Shtetit me anë të operacionit “Vjosa” ka vë në pranga autorët e dyshuar të tentativës së trafikimit ndërkombët
Kapen tre shtetas me 102 kilogram kanabis në Tepelenë Policia në Tepelenë ka sekuestruar 102 kilogramë lëndë narkotike Cannabis Sativa si dhe ka vendosur në pranga 3 person
Kapen 300 kg drogë në Shkup Sektori për Punë të Brendshme në Shkup pas urdhrit të marrë nga Gjykata ka kryer sot kontrolle në shtëpinë e një 30-vje
I vihen prangat një 25-vjeçari në Vlorë, për çfarë akuzohet Polica e Vlorës ka arrestuar një 25-vjeçar i cili ishte shpallur në kërkim. Sipas policisë i arrestuari është Vasil
Mina me tekomandë në çantën sportive, arrestohet 52 vjeçari Një person është vënë në prangat e Policisë së Shtetit pasi është kapur me disa mina me telekomandë. Policia e Shtet
Arrestohen dy korçarë që shpërndani heroinë, çfarë u gjeti policia Në vijim të punës për evidentimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve, shërbimet e Komisariati
Makina dhe kokainë, shkatërrohet grupi i rrezikshëm në Tiranë Një grup i rrezikshëm kriminal i cili shpërndante kokainë në Tiranë, është shkatërruar nga Policia. Katër persona jan
Kapet 100 kg drogë në Gjirokastër Gjatë ditës së sotme janë gjetur dhe sekuestruar 100 kg lëndë narkotike të llojit kanabis në fshatin Nivicë të Gjirokast
Po, djali im ishte skafist! Babai rrëfen si u zhduk në det Mario Metushi “Ka ikur nga shtëpia në orën 10. I bie telefonit, në orën 3 që do vinte këtu, I mbyllur telefoni. Kërkova në Greqi, Ital
Arrestohen për lëndë narkotike, si ranë në sy të policisë dy shqiptarët Dy shqiptarë janë vënë në pranga në Itali. Ata kanë rënë në sy nga autoritetet pasi po lëviznin në mënyrë të dyshimtë
BMW-në plot me hashash, arrestohen tre të rinjë në Sarandë (VIDEO) Forca e Ligjit në Territor godet një rast të prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike në Sarandë. Sekuestrohen rreth 3
Policia jep detajet, kush janë 8 të arrestuarit në Qafë-Thanë (VIDEO) Policia ka dhënë detajet e operacionit anti-drogë në Elbasan. Në njoftimin zyrtar, policia raporton se në pranga kanë rë
Kishin futur kokainë në vezë plastike, arrestohen dy të rinjtë shqiptar Dy të rinj shqiptarë janë arrestuar në Itali, pasi janë kapur me lëndë narkotike të tipit kokainë. Bledi Masha, 22 vj
Pas arrestimit reagon për herë të parë Baby G me një puthje (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar bëri xhiron e të gjitha portaleve lajmi për arrestimin e reperes shqiptare. Gordana Kingji e njohur si
Droga lumë, shqiptari i rrezikshëm arrestohet me 1.1 mln euro në makinë Një shqiptar, i cili mbahej prej kohësh në vëzhgim nga autoritetet, ka përfunduar në pranga për trafik të lëndëve narkot