999 rezultate për

narkotike

Prostituta dhe kokainë: Çfarë ndodhte brenda lokalit të "Mond Qerosit" Edmond Çipllaka i arrestuar nga policia e Elbasanit me akuzën e trafikut të lëndëve narkotike dhe fshehje të të ardhurav
Kultivonin kanabis, vihet në pranga 57-vjeçari dhe dhëndri i tij Ndalohet një 57-vjeçar dhe dhëndri i tij të shpallur në kërkim, pasi akuzohen për kultivimi narkotikësh e armëmbajtje pa
I çoi të vëllait drogë në burg, arrestohet 29 vjeçari Policia e Kavajës ka arrestuar një 29 vjeçar i cili tentoi të shpërndante lëndë narkotike në ambjentet e burgut. E.
Sekuestrohet kanabis në Himarë, arrestohet 29 vjeçari Policia ka vënë në pranga një 29 vjeccar në Himarë. Gjatë arrestimit të tij në flagrancë jansë sekuestruar 16 kg kanabis
Kapet me 20 kg kanabis, në pranga 27-vjeçari Një 27-vjeçar është arrestuar nga policia në pikën kufitare të Muriqanit gjatë tentativës së tij për trafikimin e lëndëv
Zbulohen vatra të reja me bimë narkotike në Jug të Shqipërisë Operacionet e Policisë së Gjirokastrës po zbulojnë vatra të reja të mbjella me bimë narkotike në jug të Shqipërisë. Në h
Shpërndante kokainë në Durrës, arrestohet 40 vjeçari Policia e Durrësit ka finalizuar operacionin "Sukthi", duke vënë në pranga një 40 vjeçar që shpërndante kokainë. Gjit
Shiste kanabis, arrestohet 21 vjeçari në Gjirokastër Policia e Gjirokastrës ka arrestuar një 21-vjeçar me iniciale A.G pasi është kapur me 14 kg lëndë narkotike e dyshuar Ca
Kapen 72 kg drogë në Qafë Botë, arrestohet shoferi nga Saranda Një sasi prej 72 kg lëndë narkotike kanabis sativa është sekuestruar nga policiai kufitare në Qafë Botë teksa transporto
Shpërndante marijuanë dhe qarkullonte pa leje drejtimi, arrestohet 25 vjeçari në Durrës Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 25 vjeçar i akuzuar për prodhim dhe shitje të narkotikëve. K.Ç., 25 vjeç, ba
Kapet me kanabis në lokal, arrestohet 44-vjeçari në Pogradec Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Pogradec, bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit: A.B,
Shpërndante kokainë në Tiranë, arrestohet 27 vjeçari Policia ka vwnw nw pranga njw 27 vjeccar i cili shpwrndante kokainw nw kryeqytet. Gjatw arrestimit, i janw sekuestruar 2
Super operacioni në Krujë, 11 të arrestuar një në kërkim Policia e shtetit ka vënë në pranga 11 shtetas në Krujë si dhe ka shpallur në kërkim një tjetër për kultivim të lëndëve
Shpërndante kanabis në lokalet e Tiranës, arrestohet 21 vjeçari Policia ka arrestuar 1 shtetas banues në Tiranë pasi shpërndante lëndë narkotike në doza të vogla në lokalet e Tiranës.
Kultivonte kanabis, arrestohet 20 vjeçari Një 20 vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi gjatë jë kontrolli në banesën e tij është konstatuar se e kishte kthyer
Kultivonin kanabis, arrestohen 7 të rinj mes tyre dhe një i mitur (VIDEO) Shtatë persona kanë rënë në pranga në Krujë për kultivim kanabisi, mes tyre është edhe një i mitur. Sipas policisë të a
Drogë dhë fishekë, "Befasia" godet lokalin e natës në Tiranë, arrestohet pronari (VIDEO) Goditet një tjetër rast i tregtimit të drogave të forta në lokale nate. Finalizohet operacioni policor "Befasia", ku
Kultivoi kanabis, arrestohet 54 vjeçari në Vlorë Policia ka vënë në pranga një 54 vjeçar në Vlorë. Gjatë kontrollit në banesë, i është gjetur një sasi lëndësh narkotike
Konsumonte kokainë me miqtë, arrestohet vajza e akademikut të njohur Vajza e akademikut të njohur nga Kosova, Mehmet Krajës njëherësh ish-asistantja e ish-presidentet Atifete Jahjaga, Gresa
Shpërndante lëndë narkotike, 30-vjeçari shqiptar shfaqet nervoz para policëve, vihet në pranga Një 30-vjeçar shqiptar me precedentë penalë të lehtë, është arrestuar për shpërndarje të lëndëve narkotike. Ai vu në