999 rezultate për

narkotike

Kavajë, policia sekuestron kokaine dhe miliona lekë, një shtetas në pranga (VIDEO) Ditën e sotme policia e shtetit ka finalizuar operacionin "Pedonalja" në Kavajë. Njoftimi i Policisë: Finalizohet
Si tek "El Chapo", si e shkatërruan bandën e kokainës në Elbasan dy agjentët e infiltruar (VIDEO) Ishin dy agjentë të infiltruar të anti-drogës ata që shkatërruan grupin e shitjes së kokainës në Elbasan. Mësohet se
Sekuestrohen kanabis, fidan e peshore në Vlorë, kultivuesit në pranga Opreacioni i koduar “Prita” ka sekuestruar mëngjesin e sotëm 48 kg kanabis në qytetin e Vlorës. Sipas informacioneve
Me bimë kanabisi gati për ti mbjellur, arrestohet 57-vjeçari në Vlorë Policia e Vlores ka vene ne pranga nje 57 vjeç i dyshuar për veprën penale “Kultivimi i bimëve narkotike”. Nderkohe q
Tentuan të kalonin drogë në Greqi, dy durrsakët kapen me 22 kg hashash Në kuadër të operacionit "Likojani" zhvilluar më datë 01.04.2019, ku Policia Kufitare goditi një rast të trafikimit të l
Aksion "blic" në Çorovodë, kapen dy persona me kokainë e armë (VIDEO) Një aksion blic është kryer në Corovodë, ku kanë rënë në pranga dy persona. Të arrestuarëve policia u ka gjetur armë
Kapet shpërndarësi i kokainës në Durrës, në pranga edhe një person me armë pa leje Policia e Durrësit ka vënë në pranga një shtetas 38 vjeç i cili shpërndante lënëdë narkotike të llojit kokainë në zonën
Shpërndanin drogë në shkolla, arrestohen tre persona në Bulqizë Operacion për parandalimin dhe goditjen e tentativës për shpërndarje të lëndë narkotike në afërsi të shkollave. Opera
Arbitri i ndeshjes Juve-Ajax, kapet me armë, drogë dhe 1 milion euro në makinë Ndeshja e kthimit mes Juventus dhe Ajax u gjykua nga francezi Clemend Turpin, emri i të cilit krejt papritur ka përfundu
Ekstradohet nga Italia anëtari i Habilajve (FOTO LAJM) Ështe ekstraduar nga Italia pjesëtari i grupit të Habilajve, Reshat Radhima. Çështja e tij do të kaloj në rishqyrtim
E kallëzojnë qytetarët, kapet 28-vjeçari që shiste drogë në Vlorë (VIDEO) Policia e Vlorës ka arrestuar një 28-vjeçar, i cili dyshohet se shpërndante lëndë narkotike në doza të vogla në qytetin
Kapen "tironsit romantikë", hashashin e shisnin me çokollatë Rreth 111 kg kanabis janë kapur në orët e fundit në një operacion të policisë në Tiranë. Në operacionin e quajtur “Ço
Kapet shpërndarësi i heroinës me biçikletë në Tiranë, si e zbuloi policia Policia e Shtetit ka vënë në pranga një shpërndarës heroine në Tiranë. Personi në fjalë i janë gjetur 25 doza heroi
Qytetarët sinjalizuan policinë, bien në pranga një i kërkuar e një "i fortë" me armë Një shtetas 74-vjeçar është arrestuar nga policia e Beratit pas lëvzite me armë në brez nëpër qytet. Ky arrestim sip
Kthyen banesat në sera hashashi, arrestohen 6 shqiptarë në Belgjikë Rritja e bimëve narkotike në banesën e tyre private ka çuar në arrestimin e 6 shtetasve shqiptarë në Belgjikë. Policia b
Drogë në oborrin e shkollës, kapen pesë nxënës Të martën, policia ka shoqëruar për në stacion 5 nxënës të shkollës “Sami Frashëri”, pasi të njëjtit janë zënë me substa
Policia publikon fotografi nga aksioni kundër grupit kriminal (FOTO LAJM) Policia e Tiranës dha zyrtarisht detaje pas goditjes së një grupi që merrej me shpërndarjen e lëndëve narkotike. Përv
Arrestohet 38-vjeçari me 68 kg drogë në Kapshticë Njw 38-vjeçar ka rwnw nw prangat e policisw nw Kapshticw pasi wshtw kapur duke transportuar njw sasi tw konsiderueshme d
Sekuestrohet kokainë në Vlorë, arrestohet një person Policia e Vlorës ka vënë në pranga një person pasi i kanë gjetur një sasi të konsiderueshme lëndë narkotike të fortë të
Mina me telekomandë dhe drogë, si u fundosën dy vlonjatët dy vlonjatë janë arrestuar pasi akuzohen se trafikojnë mina me telekomandë dhe drogë. Goditet një tjetër rast i tenta