999 rezultate për

narkotike

1600 efektivë policie, aksion blic në të gjithë Shqipërinë (VIDEO) Policia ka filluar kontroll masiv në të gjithë territorin për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e kultivimit të bim
Shpërndante lëndë narkotike, arrestohet 19-vjeçari Goditet një tjetër rast i shpërndarjes së lëndëve narkotike në doza të vogla. Sekuestrohen 22 doza lëndë narkotike Ca
Sekuestrohen 55 kg kanabis në portin e Durrësit, arrestohet 35 vjeçari (VIDEO) Policia ka goditur një tjetër rast të trafikimit të lëndëve narkotike në portin e Durrësit. Gjatë operacionit është ar
Policia aksion në Laprakë, ndalon një grup të rinjsh Mbrëmjen e sotme policia në Tiranë, në zonën e Laprakës ka ndaluar disa persona të cilët dyshohet se shisnin lëndë narko
Trafikonin drogë, arrestohet çifti shqiptar në Itali Një çift shqiptarësh u arrestua në Itali, nën akuzën e trafikut të drogës. Burri dhe gruaja u përgjuan në stacionin h
Posedonte lëndë narkotike, në pranga muratori shqiptar Një murator shqiptar me precedentë penalë, u arrestua nga policia italiane për posedim të lëndë narkotike. Në pranga
Shisnin drogë në një stacion hekurudhor, arrestohen 2 shqiptar në Itali Policia italiane arrestoi dy shqiptarë në Perugia, pasi u kapën me lëndë narkotike. Ata e shpërndanin drogën në një stac
Nuk fliste në celular, biseda që i bëri "gropën" viktimës së Selenicës Laver Tozaj, 47-vjeçari qe u ekzekutua ne Selenicë, ishtë dënuar nga Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda në Tiranë për
Prostituta dhe kokainë: Çfarë ndodhte brenda lokalit të "Mond Qerosit" Edmond Çipllaka i arrestuar nga policia e Elbasanit me akuzën e trafikut të lëndëve narkotike dhe fshehje të të ardhurav
Kultivonin kanabis, vihet në pranga 57-vjeçari dhe dhëndri i tij Ndalohet një 57-vjeçar dhe dhëndri i tij të shpallur në kërkim, pasi akuzohen për kultivimi narkotikësh e armëmbajtje pa
I çoi të vëllait drogë në burg, arrestohet 29 vjeçari Policia e Kavajës ka arrestuar një 29 vjeçar i cili tentoi të shpërndante lëndë narkotike në ambjentet e burgut. E.
Sekuestrohet kanabis në Himarë, arrestohet 29 vjeçari Policia ka vënë në pranga një 29 vjeccar në Himarë. Gjatë arrestimit të tij në flagrancë jansë sekuestruar 16 kg kanabis
Kapet me 20 kg kanabis, në pranga 27-vjeçari Një 27-vjeçar është arrestuar nga policia në pikën kufitare të Muriqanit gjatë tentativës së tij për trafikimin e lëndëv
Zbulohen vatra të reja me bimë narkotike në Jug të Shqipërisë Operacionet e Policisë së Gjirokastrës po zbulojnë vatra të reja të mbjella me bimë narkotike në jug të Shqipërisë. Në h
Shpërndante kokainë në Durrës, arrestohet 40 vjeçari Policia e Durrësit ka finalizuar operacionin "Sukthi", duke vënë në pranga një 40 vjeçar që shpërndante kokainë. Gjit
Shiste kanabis, arrestohet 21 vjeçari në Gjirokastër Policia e Gjirokastrës ka arrestuar një 21-vjeçar me iniciale A.G pasi është kapur me 14 kg lëndë narkotike e dyshuar Ca
Kapen 72 kg drogë në Qafë Botë, arrestohet shoferi nga Saranda Një sasi prej 72 kg lëndë narkotike kanabis sativa është sekuestruar nga policiai kufitare në Qafë Botë teksa transporto
Shpërndante marijuanë dhe qarkullonte pa leje drejtimi, arrestohet 25 vjeçari në Durrës Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 25 vjeçar i akuzuar për prodhim dhe shitje të narkotikëve. K.Ç., 25 vjeç, ba
Kapet me kanabis në lokal, arrestohet 44-vjeçari në Pogradec Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Pogradec, bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit: A.B,
Shpërndante kokainë në Tiranë, arrestohet 27 vjeçari Policia ka vwnw nw pranga njw 27 vjeccar i cili shpwrndante kokainw nw kryeqytet. Gjatw arrestimit, i janw sekuestruar 2