999 rezultate për

napolit

Ish-portieri i Napolit: Hysaj nuk mund të jetë titullar te Napoli Elseid Hysaj nuk po kalon ditët e tij më të mira te Napoli. Shqiptari ishte në formacion ndeshjen e fundit për Kupën e I
Manchester City shpreh interesim për mesfushorin e Napolit Manchester City po shqyrtojnë mundësinë e transferimit të mbrojtësit të Napolit, Allan. Braziliani ka ngjallur intere
Chelsea në garë serioze për mbrojtësin shqiptar të Napolit Chelsea është duke e marrë në konsideratë të madhe transferin e shqiptarit Elseid Hysaj, me lojtarin që mund të jetë gat
Tare nuk ka të ndalur, i rrëmben Napolit mbrojtësin shqiptar Elseid Hysaj mund të bëhet futbollisti i katërt shqiptar i Lazios, ku drejtor sportiv është shqiptari Igli Tare. Drej
Raiola i ofron Napolit talentin meksikan Hirving Lozano është shumë afër largimit nga PSV. 23-vjeçari dëshiron të largohet nga PSV që në këtë afat, pas oferta
Dalin prapaskenat, Ronaldo iu ofrua Napolit para Juventusit Drejtori sportiv i klubit të Serie A, Cristiano Giuntoli ka thënë se Cristiano Ronaldo iu ofruar edhe Napolit para se po
Çmendet PSG-ja, ofron 80 milion euro për mesfushorin e Napolit Paris Saint Germain po kërkon që të gjejë zevndësuesin ideal të Adrien Rabiot i cili është pranë transferimit te Barcelo
Tifozët e Napolit në mbështejtje të Koulibaly, do mbajnë maskë me fytyrën e mbrojtësit Të gjithë tifozët e Napolit gjatë ndeshjes ndaj Bolognas do të mbajnë maskë me fytyrën e mbrojtësit Koulibaly, shkruan A
Tragjedi në San Siro, humb jetën tifozi Interit Vjen një lajm shumë i trishtë që lidhet me sfidën mes Interit dhe Napolit, e zhvilluar të mërkurën në mbrëmje. Një t
Heroi Martinez, Inter fiton kundër Napolit (VIDEO) Interi ka fituar me rezultatin minimal 1-0 kundër Napolit në "Giuseppe Meazza", ndeshje e vlefshme për javën e 18 të Ser
​Formacioni më i mirë deri tani në Serie A (FOTO LAJM) Tani që kanë mbetur vetëm edhe dy ndeshja nga përfundimi i pjesës së parë të sezonit të Serisë A, Goal.com ka zgjedhur f
PSG kërkon dy mesfushorët e Napolit Paris Saint-Germain thuhet se është i interesuar për mesfushorët e Napolit, Allan dhe Piotr Zielinski. Udhëheqësit e
Raul Albiol i jep avantazhin Napolit (VIDEO) Napoli e ka mbyllur pjesën e parë me avantazhin 1-0 ndaj Spalit falë golit të shënuar nga mbrojtësi Raul Albiol me kokë
PSG shigjeton yllin e Napolit PSG është në kërkim të një mesfushori cilësor ku me shumë mundësi Rabiot do të largohet. Së fundmi klubi nga kryeqyteti
Ancelotti: Nëse më pëlqen Pavard, nuk do kisha respekt për Hysajn Merkato e dimrit po afron dhe e ardhmja e Elseid Hysajt te Napoli tashmë është bërë telenovelë, teksa shqiptari është pë
Çmendet Liverpooli ofron 100 milion euro për yllin e Napolit Një lajmb bombastik vjen nga Anglia teksa Liverpooli ka ofruar plot 100 milion euro për të afruar në Anfiel Road Lornez
Eleminimi Interit dhe Napolit, dëmton rënditjen e Italisë në UEFA Eliminimi i Interit dhe Napolit nga faza e grupeve të Ligës së Kampionëve, ka dëmtuar ndjeshëm edhe Italinë në renditjen
Ndërhyrja "horror" e Van Dijk ndaj Mertens, vetëm karton i verdhë (VIDEO) Livepooli siguroi kualifikim për në fazën me eleminim direkt dje në mbrëmje, teksa triumfoi 1-0 ndaj Napolit, shkruan A
Liverpoolit pas kualifikimit i dëmtohen dy mbrojtësit Liverpooli arriti dje një sukses të madh teksa fitoi 1-0 në shtëpi ndaj Napolit, duke siguruar dhe kualifikimin në fazën
Super Salah, Liverpooli kalon në avantazh ndaj Napolit (VIDEO) Liverpool ka kaluar në avantazh ndaj Napolit në "Anfield Road". Ai që ka shënuar është sulmuesi egjiptian, Mohamed S