999 rezultate për

napolit

Blerja e parë e Artetës te Arsenali pritet të jetë ylli i Napolit Trajneri i ri i Arsenalit, Mikel Arteta, synon ta përmirësojë mbrojtjen e skuadrës së tij, duke e përforcuar me mbrojtës
Kapiteni i Kombëtares feston Krishtlindjet në Finlandë (FOTO LAJM) Në Serie A kanë nisur pushimet e festave të Krishtlindjes dhe Vitit të Ri, teksa lojtarët e klubeve italiane janë shpërn
Napoli "zhvesh" tifozen seksi, Fruscio i tregon të gjitha (FOTO LAJM) Marika Fruscio është një fanse e skuadrës së Napolit në Serie A. Bukuroshja seksi me forma shpërthyese, karakterizoh
Tashmë trajner i Napolit, por mëndjen e ka te Milani, shikoni ç'bën Gattuso (VIDEO) Pas një periudhe pushimi, Gennaro Gattuso mori drejtimin e skuadrës së Napolit. Nesër në mbrëmje napoletanët do të lu
Gattuso "presion" lojtarëve të Napolit: Do ju hyj në kokë Trajneri Gennaro Gattuso i ka bërë thirrje Napolit t’i zgjidhë të gjitha problemet e tjera në klub, në mënyrë që të gjit
SHORTI/ Barcelona përballë Napolit të Hysajt Shorti i 1/16 së Ligës së Kampioneve revervoi mjaft përballje të mëdha. Për Barcelonën është treguar më dashamirës p
Presidenti i Napolit tregon arsyen pse mori Gatusson Aurelio De Laurentiis, presidenti i Napolit, ka folur për zgjedhjen e trajnerit të ri, Gennaro Gattuso. Kreu i klubit të
As Gutusso nuk i bën punë Napolit, e mposht edhe Parma (VIDEO) Napoli është mposhtur nga Parma si vendas 1:2. Ishte ekipi mysafir që kaloi i pari në epërsi përmes Kulusevskit në mi
Hysaj, pjesë e videos së "çuditshme" të Napolit (VIDEO) Nga fusha e futbollit në studion e fotografive. Ndërsa tifozët po presin debutimin e Gattuso-s në krye të stolit të Napo
Ndryshimet në stolin e Napolit mbajnë pezull Hysajn Ndryshimet në pankinën e Napolit po mbajnë pezull edhe të ardhmen e mbrojtësit Elseid Hysaj. Futbollisti i kombëtares
Gutasso mori drejtimin e Napolit pasi kishte refuzuar 18 oferta Gennaro Gattuso i kishte refuzuar plot 18 oferta për punë, para se të vendoste për ta pasuar Carlo Ancelottin si trajner
Gattuso do të realizojë sot stërvitjet e para me Napolin Carlo Ancelotti e ka zbrazur zyrën e tij në qendrën stërvitore të Napolit, pasi që Gennaro Gattuso do ta drejtojë seancë
Nga Shqipëria te Napoli, Reja nderon ish-kapitenin gjatë Champions (VIDEO) Pasi ka mbyllur diskutimet me FSHF dhe firmosur kontratën për rinovimin në pankinën kuqezi, Edi Reja është kthyer sot në
Gattuso shumë afër skuadrës së madhe italiane Genaro Gattuso pritet të bëhet shumë shpejt me punë të re. Ish trajner i Milanit, sipas ‘CalcioNapoli24’, Gattuso mun
Ancelotti në "fije të perit", trajneri i Shqipërisë objektivi kryesor i Napolit Napoli nuk është duke kaluar në një formë të mirë dhe lojtarët shpesh po refuzojnë të luajnë. Presidenti, Aurelio De
E TURPSHME/ Lojtarët e Napolit refuzojnë të luajnë (VIDEO) Një skenë e turpshme është parë dje gjatë barazimit të Napolit ndaj Udinese-s në kampionat. Të kaltrit kanë harruar
Napoli në krizë të thellë, ndalet edhe nga Udinese (VIDEO) Napoli i Carlo Ancelotti tërhoqi Udinesen 1-1 ndërsa presioni vazhdon të rritet. Kevin Lasagna kishte hapur rezultati
De Laurentiis merr vendimin për Ancelottin Pavarësisht zërave mediatikë që raportojnë se presidenti i Napolit ka filluar kërkimet për një tjetër trajner, vetë De L
Reali kërkon përforcime në Janar, synon tre lojtarë Christian Eriksen është objektivi kryesor për janar, ndërsa “Los Blancos” i pëlqejnë edhe Fabian Ruizin e Napolit dhe Do
Inter i vihet yllit të Napolit, e sheh si partner të Lukakut Interi raportohet se është duke e shqyrtuar mundësinë e transferimit të sulmuesit të Napolit, Dries Mertensit, në San Si