999 rezultate për

nano

50 fakte të panjohura nga jeta e Fatos Nanos (FOTO LAJM) Që nga fëmijëria, pjesëmarrja në politikë, arrestimi, qëndrimi në burg, pafajësia, divorci, martesa e dytë me Xhoanën e
Sherri Nano-Ilda, flet për herë të parë Shakohoxha Debati publik mes Ilda Bejlerit dhe Mustafa Nanos ishte pr një koh të gjatë kryetemë ne media dhe rrjete sociale. Kjo
Muç Nano provokon me dy gra me burka në show-n e tij: Nuk ka kurva në këtë botë (FOTO LAJM) Mustafa Nano di gjithnjë të provokojë me qendrimet e tij, ku herë merret me gjoksin e drejtuesve të spektakleve televizi
Deputeti nga Kosova plas bombën: Fatos Nano është korruptuar gjatë luftës Kaluan 10 vite që kur ka përfunduar lufta në Kosovë ndërsa tani fillojnë të zbardhen një nga një bëmat e luftës. Në K
12 mijë ndjekës, Fatos Nano i hap "luftë" Ramës në Instagram (FOTO LAJM) Politikanët shqiptare gjithnjë e më shumë po bëhen përdorues të rregullt të rrjeteve sociale. Sigurisht, në këtë lis
"Kërriç, vilën e satëme" Mustafa Nano flet për shpërthimin ndaj ish-ministrit "Nuk është se jam krenar për këto shpërthime mirëpo u ndodha përballë një shpifje edhe shpërtheva..." Kështu është ju
"Se kishte qejf punën", ku ndryshon Nano nga Rama? Deputeti Spartak Braho është shprehur së fundi se Edi Rama është një nga kryeministrat më ditur dhe të mençur në këto 27
“Zuzar, idiot me gjyslyke”, sherri Nano-Bardhi shënon kulm audience (VIDEO) E enjtja e kaluar në Opinion u bë objekt bisede pas debatit të ashpër mes Mustafa Nanos dhe Gazmend Bardhit, këshilltari
Pasi e kritikoi, Nano çuditi me deklaratën për Bora Zemanin Një ndër lajmet më të bujshme javë më parë ishte komenti që Mustafa Nano bëri për Ilda Bejlerin dhe Bora Zemanin, dhe zh
Më shumë se Fatos Nano! A e dini sa gjuhë të huaja flet Lorik Cana Përveç futbollit, Lorik Cana ka edhe disa talente të tjera. Njëri prej tyre është mësimi i gjuhëve të huaja. Duket ç
"Vilën e satëme, kërriç, idiot", dalin pamjet e sherrit në Opinion (VIDEO) Të ftuar në studion e "Opinion", analisti Mustafa Nano dhe këshilltari ligjor i PD, Gazmend Bardhi kanë përfunduar në nj
I përmendi vilën në Lalëz, Mustafa Nano shpërthen në ofendime LIVE Të ftuar në studion e “Opinion”, analisti Mustafa Nano dhe këshilltari ligjor i PD, Gazmend Bardhi kanë përfunduar në n
"Kërriç, idiot me gjyslyke", Mustafa Nano pendohet dhe kërkon falje publike Një debat shumë i ashpër ka shpërthyer vetëm pak minuta më parë në Opinion ku mes Mustafa Nanos dhe Gazmend Bardhit, kës
"Palaço, idiot, zuzar", videoja e Sherrit mes Nanos dhe Bardhit (VIDEO) Një debat shumë i ashpër ka shpërthyer vetëm pak minuta më parë në Opinion ku mes Mustafa Nanos dhe Gazmend Bardhit, kës
Vilat e politikanëve në bregdet, Berisha komenton “sherrin” Nano-Bardhi Një debat shumë i ashpër ka shpërthyer vetëm pak minuta më parë në Opinion ku mes Mustafa Nanos dhe Gazmend Bardhit, kës
Politikani i njohur grek tregon bisedën me Berishën: Çfarë me tha për Nanon Ish-zëvendëskryeministri dhe ministër i të gjitha qeverive të dala nga PASOK-u nga viti 1981 e deri më sot, Theodoros Pa
Mustafa Nano i kthehet ashpër Ruçit: Ja ke fut kot! Deklaratat e kreut të kuvendit, Gramoz Ruci se prostitucioni dhe kanabisi kishin ardhur nga Hollanda nuk kanë kaluar p
S’ka më syze, solucion për të korrigjuar shikimin Përpjekjet e njeriut për të rregulluar problemet e shikimit kanë evoluar nga syzet tek lentet e kontaktit e deri në korr
Këtu e 20 vjet më parë, Rama akoma mirënjohës ndaj Nanos Kanë kaluar rreth 20 vite që nga koha kur kryeministri Edi Rama asokohe u thirr nga ish-kryeministri Fatos Nano për t’u
Protesta e trazira ndaj Ramës, Nano "braktis" Shqipërinë (FOTO LAJM) Fatos Nano mbetet një ndër politikanët më me influencë në Shqipëri. Pavarësisht se ai është shkëputur prej vitesh ng