999 rezultate për

nano

Nga bllokmen në liberalist, 50 fakte të panjohura nga jeta e Fatos Nanos (FOTO LAJM) Që nga fëmijëria, pjesëmarrja në politikë, arrestimi, qëndrimi në burg, pafajësia, divorci, martesa e dytë me Xhoanën e
"Ik moj budallaçkë!" Kur Fatos Nano injoronte Nexhmije Hoxhën Fatos Nano ishte prodhim i "shkollës" së drejtuar nga Nexhmije Hoxha, por pas demokracisë kjo nuk e pengoi atë që të ref
"Berisha e favorizonte Nanon, gruaja vinte i rrinte 3 ditë në burg" Ish-anëtari i Byrosë Politike, Muho Asllani është kthyer pas në kohë dhe ka treguar disa kujtime nga vitet e burgut të
15 vite në terr, situata e frikshme në fshatin ku akoma dinë Nanon kryeministër Kur dritat mungojnë prej 15 vjetësh ndodh që në një fshat, banorët të harrojnë kush ka qenë presidenti apo kryeministri
Fatos Nano tregon historinë: Si i merrja shishet e qumështit në komunizëm Ish-kryeministri Fatos Nano ka treguar një histori interesante rreth rinisë së tij në periudhën e komunizmit, për atë që
Përvjetori i Partisë Socialiste, Berisha lavdëron Nanon e Metën Ditën e sotme bëhen 27 vite nga themelimi i Partisë Socialiste. Për këtë ka reaguar edhe ish-kryeministri i Shqipëri
50 fakte të panjohura nga jeta e Fatos Nanos (FOTO LAJM) Që nga fëmijëria, pjesëmarrja në politikë, arrestimi, qëndrimi në burg, pafajësia, divorci, martesa e dytë me Xhoanën e
Sherri Nano-Ilda, flet për herë të parë Shakohoxha Debati publik mes Ilda Bejlerit dhe Mustafa Nanos ishte pr një koh të gjatë kryetemë ne media dhe rrjete sociale. Kjo
Muç Nano provokon me dy gra me burka në show-n e tij: Nuk ka kurva në këtë botë (FOTO LAJM) Mustafa Nano di gjithnjë të provokojë me qendrimet e tij, ku herë merret me gjoksin e drejtuesve të spektakleve televizi
Deputeti nga Kosova plas bombën: Fatos Nano është korruptuar gjatë luftës Kaluan 10 vite që kur ka përfunduar lufta në Kosovë ndërsa tani fillojnë të zbardhen një nga një bëmat e luftës. Në K
12 mijë ndjekës, Fatos Nano i hap "luftë" Ramës në Instagram (FOTO LAJM) Politikanët shqiptare gjithnjë e më shumë po bëhen përdorues të rregullt të rrjeteve sociale. Sigurisht, në këtë lis
"Kërriç, vilën e satëme" Mustafa Nano flet për shpërthimin ndaj ish-ministrit "Nuk është se jam krenar për këto shpërthime mirëpo u ndodha përballë një shpifje edhe shpërtheva..." Kështu është ju
"Se kishte qejf punën", ku ndryshon Nano nga Rama? Deputeti Spartak Braho është shprehur së fundi se Edi Rama është një nga kryeministrat më ditur dhe të mençur në këto 27
“Zuzar, idiot me gjyslyke”, sherri Nano-Bardhi shënon kulm audience (VIDEO) E enjtja e kaluar në Opinion u bë objekt bisede pas debatit të ashpër mes Mustafa Nanos dhe Gazmend Bardhit, këshilltari
Pasi e kritikoi, Nano çuditi me deklaratën për Bora Zemanin Një ndër lajmet më të bujshme javë më parë ishte komenti që Mustafa Nano bëri për Ilda Bejlerin dhe Bora Zemanin, dhe zh
Më shumë se Fatos Nano! A e dini sa gjuhë të huaja flet Lorik Cana Përveç futbollit, Lorik Cana ka edhe disa talente të tjera. Njëri prej tyre është mësimi i gjuhëve të huaja. Duket ç
"Vilën e satëme, kërriç, idiot", dalin pamjet e sherrit në Opinion (VIDEO) Të ftuar në studion e "Opinion", analisti Mustafa Nano dhe këshilltari ligjor i PD, Gazmend Bardhi kanë përfunduar në nj
I përmendi vilën në Lalëz, Mustafa Nano shpërthen në ofendime LIVE Të ftuar në studion e “Opinion”, analisti Mustafa Nano dhe këshilltari ligjor i PD, Gazmend Bardhi kanë përfunduar në n
"Kërriç, idiot me gjyslyke", Mustafa Nano pendohet dhe kërkon falje publike Një debat shumë i ashpër ka shpërthyer vetëm pak minuta më parë në Opinion ku mes Mustafa Nanos dhe Gazmend Bardhit, kës
"Palaço, idiot, zuzar", videoja e Sherrit mes Nanos dhe Bardhit (VIDEO) Një debat shumë i ashpër ka shpërthyer vetëm pak minuta më parë në Opinion ku mes Mustafa Nanos dhe Gazmend Bardhit, kës