999 rezultate për

nano

Mustafa Nano thirrje Kuvendit që të mos votojë Arta Markun për Prokurore Gazetari dhe analisti i njohur Mustafa Nano, në emisionin e tij ka bërë një thirrje Kuvendit, që të mos votojë Arta Mark
Nano: Rama është kryeministri më i trishtuar në botë Në programin “Historia ime” në Tv Klan i ftuar ka qenë opinionisti Mustafa Nano. Ai ka folur për librin e tij më të f
Ish-ministri zbulon kush e ideoi Mini Shengenin: Millosheviç e Nano... Ish-ministri i Jashtëm Besnik Mustafaj mendon se projekti i ashtuquajtur “Shengeni Ballkanik” është një projekt i pareal
Meta dhe Rama u bën bashkë në vitin 2002 për të eliminuar politikisht Fatos Nanon Pasi ishte larguar në janar të vitit 2002 nga posti i kryeministrit, Meta bashkon votat me PD dhe largojnë kryeprokurori
"Nuk ka k*rva në këtë botë" u quajt ofendues, pezullohet shfaqja e Muç Nanos në Teatrin Migjeni Analisti i njohur njëherësh gazetari, Mustafan Nano kishte programuar këtë javë që të jepte një shfaqen e tij “One man s
"Shtiren si lezbike", këtë herë Mustafa Nanao sulmon ashpër Taynën dhe Dafinën (VIDEO) Analisti Mustafa Nano në monologun e tij më të fundit në emisionin “Provokcija”, ka folur për tekstet e këngëve shqiptar
Rama përplaset me Muç Nanon: Më erdhi turp kur të pash me poture Kryeministri Edi Rama është përplasur ashpër me analistin Mustafa Nano, këtë të enjte në emisionin. Gjithçka nisi rreth
Nga Fatos Nano te Blendi Fevziu, 2 lagjet ku jetojnë VIP-at e Tiranës (FOTO LAJM) Ndodhemi afro katër kilometra larg qendrës së kryeqytetit, jo shumë larg Parkut të Liqenit dhe Kopshtit Botanik. Me sigu
Rama me shallvare edhe në Bruksel, Muç Nano e thotë "troç": Mua më duket si i sëmurë, të betohem! Teksa Shqipëria prej vitesh përballet me varfërinë, papunësinë, korrupsionin dhe gjendjen e rënduar sociale, kryeministr
Kryemadhi nuk e kursen ironinë as me Metën: I duket Rama si Fatos Nano Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi i është përgjigjur deklaratës së Presidentit, Ilir Meta të bërë mbrëmjen e kaluar n
Përse italianët nuk e donin Fatos Nanon Nga Ylli Polovina Në gazetën “La Repubblica” të 15 shtatorit, vumë në dukje në shkrimin e herës së shkuar, Kastriot I
Mustafa Nano: Duhet të jemi më të kujdesshëm me Enverin se po na e nxjerrin pedofil, manjak, perverd dhe gay Këtë verë, libri i Isuf Kalos “Blloku” ka bërë jehonë të madhe. Libri është një dëshmi e njeriut, i cili ka qenë pranë i
Qepeni, ikëm prej jush...! Mjekja shqiptare në Gjermani ia rrëzon propagandën Rilindjes (FOTO LAJM) ë, me një shenim mbresëlënës në faqen e saj në Facebook. Mjekja Jana Nano, ishte përmendur nga Ministri i Diasporës, si
"Ja çfarë bëri Fatos Nano 3 muaj para se të dorëzonte pushtetin", Balla thumbon Bashën Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, i ka bërë thirrje kreut të Partisë Demokratike, Lulzim B
Të gjithë i duam pastat italiane, por si dhe ku e kanë zanafillën Në Gragnano, një qytet me 29,000 banorë që ndodhet 30 km në jug-lindje të Napolit në rajonin e Campania të Italisë, era
4 km rradhë në doganë, Fatos Nano me "bishën" e tij nuk do t'ia dijë (FOTO LAJM) Gjatë sezonit veror, në pikat doganore shqiptare fluksi i makinave që kalojnë kufirin shkon në vargje kilometrike. Nj
"Çfarë mendimi ke për Muç Nanon?", Ilda Bejleri nuk heziton të përgjigjet si ti vijë (FOTO LAJM) Moderatorja sportive, Ilda Bejleri ka vendosur të vijë më afër fansave të saj, duke zhvilluar një bisedë pyetje-përgjigj
Shok burgu me Fatos Nanon, kush është i tmerrshmi i Tiranës, Gjeneral Nehat Kulla (FOTO LAJM) Pak minuta më parë Nehat Kulla, i njohur si Gjenerali i Kinostudios ka fituar lirinë. Ai ka qenë i dënuar me 20 vite bur
Muç Nano tregon gafën publike të Ramës Nga Mustafa Nano Menjëherë pas zgjedhjeve në 30 qershor, Rama mbajti një fjalim dhe në fund ai falenderoi pjes
Prapaskenat e shfaqjes së "rastësishme" të Fatos Nanos Fatos Nano u shfaq këtë të dielë aspak rastësisht duke votuar në Mullet edhe pse u tentua për qëllime te ditura që mesaz