999 rezultate për

naim

Demantohen njoftimet për "dosje" kundër Naim Malajt Drejtori Politik për Ballkanin pran Ministrisë së Jashtme të Zvicrës, Didje Chassot, ka bë
Zvicra e kundërshton emërimin e Naim Malës në Bernë Vetëm pak javë pas emërimit të shumëpritur të diplomatëve të parë kosovar&e
Myftiu i Kosovës, Naim Tërnava uron Ipeshkvin Mark Sopin dhe të gjithë besimtarët katolikë me rast "Me rastin e festave të fund vitit, pra dhe të Kërshëndellave, kam kënaqësinë e veçantë që, në emër të Kryesisë së Bashk