999 rezultate për

naim

E PLOTË/ Mori hakun e vëllait duke vrarë Naim Zyberin, flet pas 17 vitesh Arben Grori (FOTO LAJM) Në burgun i sigurisë së lartë Peqin, cilësuar si më bashkëkohori, janë sistemuar 70 të dënuar me burgim të përjetshëm.
Lavdia dhe fundi i "të fortëve" të Tiranës (FOTO LAJM) Arben Grori ka folur sot për mediat duke shpjeguar pjesëza nga jeta e tij në burgun e sigurisë së lartë në Peqin, ku hyr
Kërcënoi nga burgu për akte terroriste, hetohet shqiptari Nikolas Kostandinos Një i dënuar është vënë nën hetim, pasi një ditë më parë ka kërcënuar nga burgu për akte terroriste. Naim Behari, (Nikol
Simpatizantët e PDK-së i ndërprejnë fjalimin Veselit në Drenas (VIDEO) Kryetarit të Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli i është bërë i pamundur fjalimi në Drenas nga disa simpatizant
Naim Efendi Tërnava, leksion turqve: Falenderoni Allahun që keni një lider si Erdogani Përveç se një teolog i mirëformuar, Kryetari i Bashkësisë Islame në Kosovë Naim Efendi Tërnava është edhe një njohës shu
Mihrije Braha shpërthen në lot gjatë emisionit për bashkëshortin Mihrije Braha ende shpërthen në lot teksa kthehet pas në kohë dhe kujton historinë e dhimbshme të jetës së saj. Ajo i re
Mihrie Braha: Ja skenari për ndarjen time me Naimin Mihrie Brahja i është rikthyer skenës, me një këngë që ka në qendër dështimin e një dashurie, që vetë ajo kurrë nuk e ka
Vranë bashkëfshatarin, babai ia hedh fajin djalit Gjykata e Elbasanit ka caktuar masën e sigurisë "Arrest me burg" për Naim dhe Ilir Çekrezin, babë e bir të cilët akuzohe
Vranë e grabitën krushkun, kapen babë dhe bir në Cerrik Policia ka vënë në pranga babë dhe bir në Cerrik, pasi dyshohen se kanë vrarë me levë në kokë krushkun dhe më pas i kanë
Ja kush është anëtari i ri i Bordit të RTK-së Gjatë seancës së sotme, Kuvendi ka zgjdhur një anëtar të Bordit të RTK-së. U njoftua se anëtari më i ri është zgjedhur N
Liderët fetarë apel politikanëve për zgjidhjen e krizës në vend Sot në rezidencën e Ipeshkëvisë së Kosovës në Prishtinë janë takuar tre liderët e tri bashkësive më të medha fetare në K
Biznesmenit që i vendosën eksplozivin, 4 vite më parë i kanë vrarë vëllanë (FOTO) Hidhet dritë mbi historikun e familjes Suli, pas vendosjes së eksplozivit ditën e sotme. Nuredin Suli, pronari i makinës
Përkujtohet 17 vjetori i masakrës në Rogovë të Hasit Shënohet sot 17 vjetori i masakrës së fshatit Rogovë të Hasit, aty ku ranë në pritë luftëtarët e Ushtrisë Çlirimtare të
Misteri i vrasjes së Egzon Mazrekajt (VIDEO) Drita Mazreku nuk e ka të qartë motivin pse thjeshtri i saj Egzon Mazreku u qëllua për vdekje. 22 vjeçari nga Sopia e
Veseli: Vërshimet kanë shkaktuar dëme të mëdha, të ndihmohen qytetarët Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli është interesuar për situatën në Kosovë pas vërshimeve të një dite më parë
Ja si do të duket xhamia e madhe e Prishtinës (FOTO LAJM) Xhamia më e madhe në Kosovë pritet të ndërtohet në qendër të Prishtinës, më saktë afër Post Telekomit, ndërsa disa fotog
Reagon Naime Merovci: Vajzën që putha e kam vetëm shoqe Futbollistja e kombëtares shqiptare, Naime Merovci të cilës iu publikuan mëngjesin e sotëm disa foto hot ka reaguar nëpë
Drejtuesit e besimit Islam të rajonit: ISIS është rrymë kundër Islamit (VIDEO) Në një kohë kur e gjithë Europa, përfshirë Kosovën, ka rritur alarmin e sigurisë, udhëheqësit fetarë të besimit islam ng
Nxënësit në Prishtinë lënë mësimin për të festuar fitoren (FOTO LAJM) Nxënësit e shkollave të mesme në Prishtinë pa marrë leje nga askush kanë bojkotuar mësimin dhe po festojnë fitoren e kom
Ja vajza bukuroshe e Naim Tërnavës (FOTO LAJM) Kemi folur për vajzat bukuroshe të politikanëve, për këngëtarët, aktorët e shumë të tjerë, por nuk kemi folur kurrë për