999 rezultate për

naim

Grafite të reja rreth xhamisë: “Hashim Thaçi e Naim Tërnava do të vriten” Po vazhdon kërcënimi me afishe i kreut të shtetit dhe atij të Bashkësisë Islame të Kosovës. Është gurthemeli i Xhamis
Kërcënohen sërish Hashim Thaçi, Naim Tërnava e Shpend Ahmeti (FOTO) Vazhdojnë të kërcënohen kreu i shtetit dhe kreu i Bashke=ësisë Islame në Kosovë. Është një gur i Xhamisë Qendrore i c
Kërcënohen me jetë Thaçi, Kurti, Tërnava e Ahmeti (FOTO LAJM) Kërcënohen me jetë publikisht Hashim Thaçi, Albin Kurti, Naim Tërnava e Shpend Ahmeti. Kërcënimi drejt tyre është bër
Naim Miftari për nofkën “Smajli”: Haradinaj u rreshtua me ata që deshën ta vrasin në Klinë Ish-eprori i UÇK-së dhe ish-anëtari i SHIK-ut Naim Miftari, ka thënë se me koalicionin e klanit “Pronto”, Haradinaj ka d
Naim Maloku: Befasuese humbja e thellë e koalicionit PAN Ish-nënkryetari i Kuvendit të Kosovës, Naim Maloku,në një intervistë për gazetën "Epoka e re" ka thënë se ka qenë befasu
Propozimi interesant i Naim Malokut për formimin e qeverisë Ish-nënkryetari i Kuvendit të Kosovës, Naim Maloku, është shprehur se humbja e thellë e koalicionit PDK-AAK-Nisma ka qen
Vajza e Naim Tërnavës shkon në fushatë me makinë luksoze (VIDEO & FOTO) Refiqe Tërnava është pjesë e garës për zgjedhjet e parakohshme në Kosovë në radhën e listës së koalicionit LDK-AKR, njëh
Vajza e Naim Tërrnavës në listën e LDK-AKR-Alternativa? (FOTO LAJM) Koalicionet parazgjedhore të partive politike kanë publikuar listat me emrat e kandidatëve për deputet, ndërsa duke kufi
Bayerni thyen Darmstadin, Dortmundi fiton duelin direkt ndaj Hoffenaim (VIDEO) Edhe pe para një javë ka fituar titullin kampion, Bayerni i Mynihut nuk falë, teksa sot ka fituar minimalisht 1-0 ndaj
Mihrije Braha dhe Naim Abazi, opinionistët e sotëm në BB Spektakli i njohur “Big brother Albania” edhe sonte (e shtunë) do të shënojë një natë plot me surpriza për konkurrentët
Halili: 7 Marsi është dita e kthesave të mëdha për shqiptarët Zëvendëskryeministri i Maqedonisë Festim Halili, në nder të ditës së mësuesit, ka zhvilluar një vizitë në shkollën "Naim
Konflikti i vëllezërve Grori me grupin e Naim Zyberit dhe vrasja e tij në spitalin e Milanos (FOTO LAJM) Gjykata e Tiranës në 20 qershor 2002 vendosi mosnjohjen e vendimit penal dhënë nga Gjykata e Apelit Milano për Arben Gro
E PLOTË/ Mori hakun e vëllait duke vrarë Naim Zyberin, flet pas 17 vitesh Arben Grori (FOTO LAJM) Në burgun i sigurisë së lartë Peqin, cilësuar si më bashkëkohori, janë sistemuar 70 të dënuar me burgim të përjetshëm.
Lavdia dhe fundi i "të fortëve" të Tiranës (FOTO LAJM) Arben Grori ka folur sot për mediat duke shpjeguar pjesëza nga jeta e tij në burgun e sigurisë së lartë në Peqin, ku hyr
Kërcënoi nga burgu për akte terroriste, hetohet shqiptari Nikolas Kostandinos Një i dënuar është vënë nën hetim, pasi një ditë më parë ka kërcënuar nga burgu për akte terroriste. Naim Behari, (Nikol
Simpatizantët e PDK-së i ndërprejnë fjalimin Veselit në Drenas (VIDEO) Kryetarit të Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli i është bërë i pamundur fjalimi në Drenas nga disa simpatizant
Naim Efendi Tërnava, leksion turqve: Falenderoni Allahun që keni një lider si Erdogani Përveç se një teolog i mirëformuar, Kryetari i Bashkësisë Islame në Kosovë Naim Efendi Tërnava është edhe një njohës shu
Mihrije Braha shpërthen në lot gjatë emisionit për bashkëshortin Mihrije Braha ende shpërthen në lot teksa kthehet pas në kohë dhe kujton historinë e dhimbshme të jetës së saj. Ajo i re
Mihrie Braha: Ja skenari për ndarjen time me Naimin Mihrie Brahja i është rikthyer skenës, me një këngë që ka në qendër dështimin e një dashurie, që vetë ajo kurrë nuk e ka
Vranë bashkëfshatarin, babai ia hedh fajin djalit Gjykata e Elbasanit ka caktuar masën e sigurisë "Arrest me burg" për Naim dhe Ilir Çekrezin, babë e bir të cilët akuzohe