999 rezultate për

naftes

Gjiknuri në Singapor: Investoni në Shqipëri Gjatë vizitës që po zhvillon në Singapor, në kuadër të delegacionit të kryesuar nga Kryeministri Edi Rama, Ministri i En
Vazhdon greva e urisë ndaj kompanisë “Bankers”, dy banorë në spital Që prej të mërkurës në mbrëmje, 10 banorë të fshatit Zharrëz në Fier kanë nisur grevën e urisë. Ata thonë se nuk do
Obama bën lëvizjen e fundit para largimit, merr vendimin e pakthyeshëm nga pasardhësi Presidenti në ikje, Barak Obama ka marrë një vendim mjaft të rëndësishëm, i cili sipas ligjeve në fuqi nuk mund të ktheh
Gjuriç hyn në veri të Kosovës pavarësisht ndalesës Drejtori i Zyrës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriç, ka marrë pjesë në hapjen e një pompe të benzinës dhe t
Tahiri: Një kompani serbe e naftës po tenton të veprojë ilegalisht në Kosovë Ministrja për Dialog, Edita Tahiri, ka deklaruar se Ministria për Dialog ka njoftuar zyrtarisht Bashkimin Evropian në li
Trump zgjedh Sekretarin e Shtetit, mediet: Bosi i naftës, miku i ngushtë i Putinit Donald Trump, Presidenti i zgjedhur i Shteteve të Bashkuara, tha se do të shpallë sot zgjedhjen e tij për postin e Sekre
Gjendet i vdekur në pyllin e fshatit Kalenjë teknologu i rafinerisë së naftës Një 57-vjeçar i shpallur i zhdukur 2 jave më parë nga policia, është gjendur i vdekur në pyll. Të njëjtat burime shtojnë
Qeveria bën gati Statusin e Naftëtarit, përfitojnë 5 mijë persona Ministri i Energjisë dhe Industrisë, Damian Gjiknuri, ai i Mirëqenies Sociale, Blendi Klosi dhe Ministrja e Shtetit për
Zhvati 2 milionë $ ryshfet, Putin shkarkon ministrin e Ekonomisë Presidenti rus, Vladimir Putin ka shkarkuar ministrin e Ekonomisë Aleksei Ulukajev pasi ka humbur besimit tek ai, tha të
Shpërthimi në Ballsh, ja se çfarë thotë kompania (FOTO LAJM) Kompania koncensionare në Uzinën e Ballshit ku nga shpërthimi i një dite më parë humbi jetën një person e mbetën të plag
Shpërthimi në rafinerinë e Ballshit, ja gjendja e njërit nga të plagosurit (FOTO LAJM) Shpërthimi i fuqishëm që ndodhi mbrëmë në Rafinerinë e Përpunimit të Naftës në Ballsh shkaktoi vdekjen e një punonjësi t
Shpërthim në uzinën e naftës në Ballsh, identifikohet viktima Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Rafinerinë e Përpunimit të Naftës në Ballsh. Të paktën një pe
Shpërthim në uzinën e naftës në Ballsh, 1 i vdekur e 3 të plagosur Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Rafinerinë e Përpunimit të Naftës në Ballsh. Ende jo zyrtari
Shpërthim i fuqishëm në uzinën e përpunimit të naftës në Ballsh, 4 të plagosur (VIDEO) UPDATE- Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur gjatë mbrëmjes në uzinën e përpunimit të naftës në Ballsh, ndërkohë dysho
Vajza e manjatit të naftës thyen rekordin, vesh fustanin 600 mijë euro (FOTO LAJM) Një dasmë si në përralla ka qënë ajo e një çifti rus, ku shpenzimet nuk kanë të llogaritur. Madina Shokirova, vajza e Il
Bie në korrent, humb jetën 36-vjeçari në Delvinë Një roje i puseve të naftës në Delvinë ka humbur jetën, pasi e ka zënë korenti. Ngjarja e rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm
Bie sërish çmimi i naftës në Amerikë Çmimet e naftës kanë rënë sot në minimumin e ri tremujor, pasi u forcuan nga tejngopja e ofertës pak muaj më parë. Çm
Ndryshon çmimi i naftës në Maqedoni Pas të gjitha sulmeve dhe ngjarjeve të pakëndshme që e tronditën botën, situata u ndikua edhe në çmimin e naftës. Ana
Luhaten çmimet e naftës në Maqedoni Duket se destabiliteti prej trazirave dhe sulmeve që tronditën botën, situata është reflektuar edhe në derivatet e naftë
Fshehu të ardhurat për 3 vjet, në kërkim biznesmeni i naftës Policia e Fierit ka shpallur në kërkim administratorin e një shoqërie nafte pasi akuzohet se ka fshehur të ardhurat për