Breshëri automatiku në Tiranë
999 rezultate për

myslim

Kujt krimineli serb i ishte dedikuar kënga që po dëgjonte terroristi që vrau 49 myslimanë (VIDEO) Njëri nga terroristët e dy xhamive në Zelandën e Re e ka filmuar vetën e tij përmes një aparati fotografik të vendosur n
Terroristi kishte njoftuar më parë sulmin ndaj myslimanëve Terroristi Bernton Tarrant, e kishte planifikuar dhe paralajmëruar më parë sulmin e sotëm ndaj xhamive në Zelandën e Re.
Liderët botërorë reagojnë pas sulmit terrorist ku u vranë 50 myslimanë duke u falur Kancelarja gjermane, Angela Merkel reagoi e tronditur pas sulmit në dy xhami në Christchurch në Zelandën e Re. “Jam
Fajin e kanë myslimanët, senatori çudit me reagimin pas sulmit terrorist në xhami Senatori australian Fraser Anning ka marrë mjaft kritika pas qendrimeve të tij të çuditshme në lidhje me sulmin terroris
Londra merr vendimin e beftë për xhamitë pas sulmit terrorist ku u vranë 49 myslimanë Bashkia e Londrws marrë masa të menjëhershme pas sulmeve terroriste në xhamitë në Zelandën e Re, ku mbetën të vdekur rre
Dëgjonte muzikë serbe, terroristi përmend edhe Kosovën (FOTO LAJM) Njëri prej terroristëve që mori pjesë në vrasjen e të paktën 49 myslimanëve në Zelandën e Re ishte duke dëgjuar muzikë s
Haradinaj dënon sulmin terrorist ku u vranë 49 myslimanë duke u falur Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka shprehur ngushëllime për familjarët e viktimave nga sulmi terrorist në xham
Momenti kur policia arreston njërin prej terroristëve pasi v*au 49 myslimanë (VIDEO) Kanë dalë pamjet e momentit të arrestimit të njërit prej terroristëve që kryen dy sulme sot në dy xhami në Zelandën e Re
Muzike serbe? Ky ishte marshi që po dëgjonte terroristi që vrau 49 myslimanë (VIDEO)s 49 besimtarë myslimanë kanë mbetur të vdekur në dy sulme terroriste gjatë mesditës së sotme me orën lokale. Disa terrori
PAMJE TË RËNDA/ E filmoi live, momenti kur terroristi vret 49 myslimanët në xhami (VIDEO) Wshtë rritur në 49 numri i viktimave nga sulmi terrorist në dy xhami në Zelandën e Re nga një komando. Njëri prej sul
"Gej pervers, dalin hanë m*t", Myslim Murrizi shpërthen ndaj të besuarëve të Bashës Deputeti tashmë i përjashtuar nga PD Myslim Murrizi duket se nuk i del inati me të zgjedhurit e Bashës në Kryesi. Ai
U përjashtua nga PD-ja, Myslim Murrizi ‘shpërthen’ ashpër ndaj Bashës Deputeti Myslim Murrrizi vetëm pak ditë më parë u përjashtua nga Partia Demokratike me vota unanim për shkak se ai nuk p
PROFIL/ Kush është Bujar Spahiu, kreu i ri i Komunitetit Mysliman të Shqipërisë Këshilli i Përgjithshëm i Komunitetit Mysliman të Shqipërisë ka zgjedhur që në raundin e parë me 2/3 të votave kryetarin
Pollo: Presion kuisling mbi KMSH, kërkohet marrja e kontrollit Kryetari aktual i Komunitetit Mysliman të Shqipërisë, Skëndër Bruçaj është tërhequr së fundmi nga gara për një mandat të
10 vjet nënkryetar, kush është sfiduesi kryesor i Skënder Bruçajt për kreun e KMSH Komuniteti Mysliman i Shqipërisë pritet të zhvillojë zgjedhjet nesër për kreun e ri, i cili do të përcaktohet me një vot
Murrizit: Armiqësi në PD, do i zë vendin Edi Palokës Myslim Murrizi i cili është përjashtuar nga Partia Demokratike pas refuzimit të lënies së mandatit ishte i ftuar në emis
Çiftit i kthehet muaji i mjaltit në ferr vetëm sepse dhëndri ishte mysliman Një çift britanik, i cili mbërriti në SHBA për të kaluar muajin e mjaltit që kishin ëndërruar gjithmonë, përfunduan të b
Komuniteti Mysliman në zgjedhje, dy kandidatura të zyrtarizuara për kreun Komuniteti Mysliman i Shqipërisë (KMSH), më 2 mars do të zgjedhë kryetarin e ri. Kreu aktual Skënder Brucaj do të kandid
I "tradhtoi" dhe nuk dogji mandatin, Basha merr vendimin për deputetin Deputeti i Partisë, Myslim Murrizi nuk e dogji mandatin e tij, duke u vënë kështu në rolin e një braktisësi të rgupit.
A ka myslimanë këtu? Nga Berat Buzhala Sigurisht e keni dëgjuar atë rrëfimin për kasapin, që pasi që e kishte therur një kurban ish