999 rezultate për

mynih

Iniesta: Në Mynih na pret ferri Lideri i Barçës, Andres Iniesta, u ka bërë thirrje shokëve të marrin masat dhe të përgatiten seriozisht për përballjen n
Tifozët juventinë "pushtojnë" Mynihun (VIDEO) Do të jetë plot 7 mijë numri i tifozëve juventinë që do të mbështesin ekipin e tyre të zemrës në çerekfinalen e sotme pë
Presioni i Contes: Në Mynih luajnë muskulozët Trajneri i Juventus, Antonio Conte, pas fitores 2-1 në "San Siro" kundër Interit i ka bërë një analizë takimit duke u nd
Finale Barça-Bayern, trofeu në Mynih Drejtori sportiv i Bayer Leverkusen, Rudi Voeller, përveçse parashikoi titullin e Bayern Munchen, e shpall atë edhe kamp
Bajern Mynih, 900 mijë euro premio Krerët e Bajern Mynih dinë si ti shpërblejnë lojtarët e skuadrës. Pas fitores së duelit kundër Dortmundit, skuadra bavar
Xherdan Shaqiri: Prindërit e mi duan nuse shqiptare Ai është duke jetuar ëndrrën e tij të paimagjinuar ndonjëherë, gati si në film. Që nga klubi futbollistik i Bazelit e de
Manchester United rikujton "Tragjedinë e Mynihut" (VIDEO) Përpara sfidës së djeshme në Premier League përballë Everton tifozët e Manchester United, siç ka ndodhur çdo vit, kanë r
Bayern Mynih nuk ndalet (VIDEO) Bayern Mynih ka regjistruar fitoren e radhës perballe Mainz, që u mund me rezultatin 3-0. Dominimi i ekipi të Heynckes i
Berisha ne Gjermani: Borxhi, jashtë çdo problemi serioz Borxhi i Shqipërisë është jashtë çdo problemi serioz. Kështu është shprehur kreu i qeverisë, Sali Berisha, duke iu refer
Mynih, Ivanov merr pjesë në Konferencën e Sigurisë Presidenti i Republikës së Maqedonisë Gjorge Ivanov, i shoqëruar nga ministri i Punëve të Jashtme Nikolla Poposki, do të
Sot shorti i Champions-it, dridhen skuadrat Si rrallëherë, Italia vjen në shortin e 1/8-ave të Champions League vetëm me dy skuadra, Juventusin, i kualifikuar i par
Shaqiri: Marr 15 mijë letra në muaj nga femrat 12 milionë euro i ka kushtuar skuadrës gjermane të Bayern Muchen që të angazhojë në radhët e veta talentin kosovar që lu
Anulohen fluturimet, stafi i Lufthansa-s në grevë Stafi i brendshëm i Lufthansa-s ka nisur një grevë 24-orëshe, duke detyruar kompaninë ajrore gjermane të anulojë 1.200 f
Bajern Mynih-Napoli, supergol i Shaqirit (VIDEO) Xherdan Shaqiri ka nisur shkëlqyeshëm edhe pse skuadra e tij ka humbur në Bajern Mynih me rezultatin 2-3 kundër skuadrës
Tre kandidatë për mesfushën e Bajern Mynih (FOTO-LAJM) Krerët e Bajernit të Mynihut nuk kanë penguar trajnerin Hejnkes dhe drejtorin sportiv, Matias Samer, të bëjnë përforcime
Bayern Mynih në ndjekje të Guardiolës Drejtuesit e klubit gjerman Bayern Mynih kanë shfaqur interesin për ish-teknikun e Barcelonës Pep Guardiola i cili sipas
Lahm hap dyert për Real Madrid Kapiteni i Bajernit të Mynihut dhe i kombëtares së Gjermanisë ka ushqyer spekullimin rreth asaj se ku do të luajnë sezon
Rruga drejt Mynihut (FOTO LAJM) Nuk ekziston ndeshje më e rëndësishme në të ghithë Europën. Kjo do të majftonte për të kuptuar rëndësinë e ndeshjes së s
Mynihu "flet" anglisht Tifozët anglezë nuk janë të gjithë huliganë dhe, për respekt të atyre që do të vijnë për të parë futbollin e vërtetë, Ba
Robben bavarez deri në 2015-ën Pas shumë javë spekullimesh, "telenovela" me protagonistë Bayern Munchen dhe Arjen Robben ka përfunduar. Hollandezi ka r