E FUNDIT/ Tronditet Milani, zhbllokohet sfida në San Siro (VIDEO)
999 rezultate për

mynih

Mynih, Lewandowski zgjedh shtëpinë e Breno-s? Nuk është transferuar ende në Mynih, por Robert Lewandowski bën mediat të flasin për të. Sulmuesi polak, i cili sezonin
Bayern kampion, natë feste në Mynih (VIDEO) Bayern Munchen është për të 24 herë kampion i Gjermanisë. Skuadra e Pep Guardiolës siguroi titullin e rradhës në Bundesl
Bayern stërvitet në stadiumin e QPR-së (FOTO-VIDEO) Bayern Munchen është gati për sfidën e sotme në "Emirates Stadium" përballë Arsenal. Skuadra e Pep Guardiolës mbërriti q
Në Mynih u vendos të shtohen forcat e KFOR-it në Kosovë Kosova ka zënë një vend të rëndësishëm në debatin që po zhvillohet në Konferencën për Sigurinë në Mynih të Gjermanisë.
Kerry në Mynih: Ballkani është i zhytur në korrupsion Sekretari Amerikan i Shtetit John Kerry, në Konferencën e Mynihut për Sigurinë ka theksuar problemin e korrupsionit gjat
Thaçi pjesëmarrës në Konferencën për Siguri në Mynih Kryeministri i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi ka udhëtuar sot për në Mynih, ku gjatë fundjavës do të marrë pjesë në
Samaras nuk pranon të disktuojë me Gruevskin në Mynih Wolfgan Ishinger i cili do të jetë kryesuesi i Konferencës për siguri të Mynihut, ka ftuar kryeministrin grek Andonis Sa
Hoxhaj: Kosova me kosullata në Mynih dhe Milano gjatë 2014-ës Gjatë viti 2014 pritet të hapen të paktën dy konsullata të reja të Kosovës. Një në Milano dhe një në Mynih. Kështu ka de
Bayern Munchen, kampion bote (FOTO-VIDEO) Bayern Munchen "koleksionon" trofeun e pestë për këtë vit. Bavarezët triumfojnë 2-0 ndaj Raja Casablanca duke fituar Bot
E dashura e Javi Martinez shijon "Oktoberfest" (FOTO LAJM) E gjitha bota i ka patur sytë këto nga epiqendra e Bavarisë, Mynih, aty ku çdo fund-shtatori zhvillohet festa e famshme
Low: Ekipet gjermane nuk do të dominojnë në Europë Sezoni i kaluar ishte një dominim gjerman në futbollin kontinental, me Bajernin dhe Borusian që luajtën mes tyre dhe fin
Mynih, peticion për Shqipërinë Natyrale "Me një peticion masiv shqiptarë duan të bëjnë presion mbi bashkësinë ndërkombëtare për të realizuar qëllimin që shqipta
Pep-Schwein, drekë në qëndër të Mynihut Është një taktikë që e ka përdorur edhe te Barcelona dhe me sa duket kërkonta vijojë edhe te Bayern Munchen. Pep Guardio
Prokuroria e Mynihut akuzon Ecclestone Pronari i Formula 1, Bernie Ecclestone është zyrtarisht i akuzuar në Gjermani pasi prokuroria e Bavarisë e paraqiti dosj
Ishte Guardiola që kërkoi Bajernin jo e kundërta Tekniku Pep Guardiola ishte ai i cili kërkonte të shkonte te Bajern Mynih që në korrikun e vitit 2011 dhe nuk kanë qenë
Santana etiketon Klop si “idiot” Felipe Santana ka fajësuar trajnerin e Borusia Dortmund, për dëmtimin e Mario Gëtze që e la jashtë finales së Ligës së K
Lewandowski nën vëzhgim nga Barcelona Barcelona është duke monitoruar me kujdes situatën e 24-vjeçarit Robert Lewandowski. Pas përjashtimit të mundësisë së tr
Ribery: Te Bayern deri në vitin 2017 Frank Ribery dhe Bayern Munchen shumë pranë zgjatjes së bashkëpunimit mes tyre. Sipas asaj që bën të ditur shtypi gjerma
Bayern kampion Europe, festa në Mynih (VIDEO) Bayern Munchen është kampion i Europës pas fitores së djeshme në "Wembley" në finalen tërësisht gjermane kundër Borussia
Barcelona, 0 fitore në Mynih Barcelona nuk ka mundur të fitojë kurrë në fushën e Bayern Munchen në një kompeticion zyrtar dhe bilanci i tre transfert