E FUNDIT/ Tronditet Milani, zhbllokohet sfida në San Siro (VIDEO)
999 rezultate për

mynih

Pagëzohet në vaskën e shtëpisë, ky veprim i Coutinho po merr "dhenë" (FOTO LAJM) Veprimi i fundit i Coutinho bën të flasin për brazilian, ndoshta edhe më shumë se një gol në fushën e lojës. Ish-fan
'Ngec' Byerni, përfiton Dortmundi (VIDEO) Dortmundi ka arritur të shënojë fitore ndaj Monchengladbachut me rezultat minimal 1:0. Golin e vetëm e shënoi Marco R
Gafa e tifozit të Liverpoolit, fluturoi në Gjermani për ndeshjen e parë me Bayernin Disa nga gafat e bujshme mund të ndodhin edhe në vitin 2019. Një tifoz i “çmendur” i skuadrës së Liverpoolit, të martën
Politiko zbulon prapaskenat e Thaçit dhe Vuçiçit në Mynih Në Mynih të Gjermanisë, 4 liderët ballkanikë janë rrëfyer mbi atë se si e duan pajtimin serbo-shqiptar. Vuçiç dhe Thaçi
Shaqiri nuk e harron ekipin e fëmijërisë Sulmuesi i Liverpool, Xherdan Shaqiri nuk e ka harruar ish-klubin e tij ku hodhi hapat e parë si profesionist. Sot është
Kriza tek Bayern përfshin edhe gratë e lojtarëve Në sfidën e fundit që skuadra e Bayern Mynih zhvilloi ndaj Freiburg Thomas Muller u aktivizua pas minutës 70. Kjo nuk i
Bayern Mynih zhgënjen ndaj Freiburg (VIDEO) Skuadra e Bayern Mynih nuk ka shkuar më shumë se një barazim në shtëpi ndaj Freiburg. Bavarezët dominuan lojën dhe shënu
Bayern aplikon për të pritur finalen e madhe Skuadra e Bayern Mynih ka aplikuar për të pritur finale e madhe të championsit në vitin 2021. Këtë lajm e bëri publik sh
Bayern Mynih nën gjurmët e yllit të Manchester City Skuadra e Bayern Mynih e ka humbur shkëlqimin e saj në vitet e fundit edhe për shkak të pasivitetit në merkato për të sj
Bayern Mynih rikthehet te fitorja ndaj Wolfsburgut (VIDEO) Skuadra e Bayern Mynih arriti një fitore me mjaft vlera përballë Wolfsburg në transfertë. Bavarezët fituan me shifrat e
Ky veprim i Bosnjës për Kosovën tërbon mediat serbe Nën përkujdesjen e Konsullatës së Bosnjës e Hercegovinës në Mynih të Gjermanisë është mbajtur manifestimi Dita e Ballkan
Robotika nis pushtimin e botës Shpesh shohim në filmat e zhanerit fantastiko-shkencorë situata dhe ralitete të cilat duken shumë larg nga ajo që po jet
Vidal kërkon rinovimin me Bayernin Arturo Vidal nuk ka ndërmend të largohet nga Bayerni i Mynihut, edhe pse për shërbimet e tij interesohen klubet më në zë
Bajerni i Mynihut uron në gjuhën shqipe tifozët shqiptarë Me rastin e fundit të vitit, për tifozët shqiptarë të Bajernit të Mynihut, ka ardhur një urim special, nga vetë klubi gj
Emergjenca e pazakontë e zjarrfikësve të Mynihut Shërbimet e emergjencave, kudo, zakonisht përballen me telefonata të pazakonta dhe me raste jo urgjente, por brigada e z
Emergjenca e pazakontë e zjarrfikësve të Mynihut Shërbimet e emergjencave, kudo, zakonisht përballen me telefonata të pazakonta dhe me raste jo urgjente, por brigada e z
Lojtarët e Bayernit të lumtur pas dëborës (FOTO LAJM) Bayern Munich sot do të luajë një ndeshje të lehtë në letër kundër Francforte por në fushë mund të jetë e vështirë, pasi
Shpenzoi 400 mln euro vetëm këtë verë, por sërish loja e PSG-së së tij nuk i pëlqen Sheiku i PSG-së, Al Khelaifi është shfaqur mjaft I pakënaqur pas humbjes së skuadrës së tij në Mynih ndaj Bayernit. Ai u
Rummenigge rebelohet me drejtuesit e Hoffenhaimit: Ulini kërkesat për Sandro Wagner-in Drejtuesit e Bayernit po punojnë për të rikthyer në Mynih sulmuesin e Hoffenhaimit, Sandro Wagner, por akordi mes palëve
Tahiri udhëtoi në Hamburg me një ish-vartës, i ati po shërohet në Mynih Samir Tahiri, ish-ministri nën hetim që u largua të premten nga Shqipëria, kthehet sonte pas mesnate në Tiranë nga aerop