E FUNDIT/ Zhbllokohet supersfida, Barcelona-Sevilla (VIDEO)
999 rezultate për

mynih

Botërori i Klubeve: Bayern dhe Palmeiras mësojnë emrat e skuadrave kundërshtare Botërori i Klubeve ka zhvilluar sot ndeshjet e tij të para, që kanë caktuar ekipet të cilat do të luajnë në gjysmëfinale
Çmimet e FIFA-s, kush do të shpallet lojtari më i mirë i vitit 2020? Sot në orën 19:00 në Zyrih do të mbahet ceremonia e dhënies së çmimeve për më të mirët e vitit 2020. FIFA do të zgjed
"Ekipi i Vitit", UEFA publikon emrat e 50 kandidatëve UEFA ka shpallur 50 kandidatët nga të cilët 11 më pas do të jenë në formacionin e "Ekipit të Vitit". Skuadra e 11 më
Borussia M’Gladbach e pasur me talente, mesfushorin zviceron nuk e largon pa 45 milionë euro Denis Zakaria është shndrruar në një lider te Borussia M’Gladbachu e gjithashtu te Zvicra. Mesfushori 23-vjeçar po impr
Bayerni nuk i ronovon kontratën as Boateng, mbrojtësi mbetet i befasuar Aventura e mbrojtësit Jerome Boateng te Bayerni i Mynihut do të mbyllet në fund të këtij sezoni pas plot 10 vitesh që mb
Rama në Forumin e Mynihut: S'mund të martohemi, nëse nuk flasim Kryeministri Edi Rama në një fjalë të mbajtur në Forumin “Europa Park” në Mynih të Gjermanisë, theksoi se kancelarja gje
Superkupa e Europës, merret vendimi për tifozët Kjo javë do të shohë të luhet në Budapest ndeshja e Superkupës së Europës mes Bajern Mynih dhe Seviljes, fitues përkatës
Thiago Alcantaro ndryshon mendje: I lumtur te Bayern Prapakthehu i bujshëm i Thiago Alcantara-s, mesfushorit spanjoll të Bajernit të Mynihut. Futbollisti i cili është aktual
Guardiola përshëndetet me Sane: Të gjithë kanë jetën e tyre Pep Guardiola ka uruar Leroy Sane për transferimin 55 milionë funtesh te Bayern Munich. Anësori gjerman do të nënshkr
Në stadiumin legjendar gjerman do të luhet sërish futboll pas 15 vitesh Skuadra Türkgücü München, e themeluar nga emigrantët turq në 1975, do të luajë ndeshjet e tyre atje, pasi nga sezoni i r
A u takua me Grenell në Mynih, çfarë deklaroi Kurti? Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti nuk ka komentuar se pse nuk është takuar në Gjermani me të dërguarin e posaçëm ameri
Bëri jehonë të madhe, zbardhet me zë e figurë fjalimi i Kurtit në Mynih (VIDEO) Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti mbrëmë në Mynih, përball presidentit të Serbisë, Aleksander Vuçiç mbajti një fjalim
Erdogan i dhuron Ramës avion, kryeministri shqiptar në Mynih me Airbus VIP (FOTO LAJM) Qeveria e kryeministrit Edi Rama mori një avion VIP të modelit Airbus 319-100, i cili më parë i është përdorur nga qever
Kurti mohon zyrtarisht se ka takuar Grenell në Mynih Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, e ka konfirmuar sot se në Mynih të Gjermanisë nuk është takuar me amb
Kurti flet pas përplasjes me presidentin e Serbisë: Nuk jam takuar me të Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, tha se nuk e konsideron takim me presidentin e Serbisë, Aleksandar Vuçic, pjesëmarr
E quan mik, Rama takon Mark Zuckerberg (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka takuar themeluesin e Facebook-ut Mark Zuckerberg. Në Mynih të Gjermanisë po zhvillohet Konfe
Avokati publikon fotot e Ramës dhe Alex Sorosit në Mynih: Si ka mundësi i ndjek fati?! Kryeministri Edi Rama ndodhet në Mynih në Gjermani, ku po merr pjesë në Konferencën e Sigurisë, ku janë të pranishëm kr
Në një tavolinë me Vuçiç, Kurti niset drejt Mynihut Albin Kurti, kryeministër i Kosovës ka udhëtuar sot për në Mynih ku do të marrë pjesë në Konferencën e Sigurisë. Lajm
Rama, Kurti dhe Vuçiç takohen sot në Mynih Pasditen e sotme pritet të takohen në Mynih kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, presidenti i Maqedonisë së Veriut, Pend
Coutinho dëshiron të qendrojë në Mynih Ylli brazilian ndihet i lumtur tek gjiganti bavarez, ku është huazuar gjatë verës që shkoi nga Barcelona. Bayerni mund t