999 rezultate për

muzikor

Rihanna ndez Tajlandën (FOTO LAJM) E relaksuar dhe në super formë këngëtarja Rihanna duket se e ka shijuar totalisht ndalesën e saj në Tajlandë. Këngëtarja
Tuna shtatzënë? Lidhja mes këngëtares shqiptare nga Shkupi Altuna Sejdiu dhe reperit Cozman tashmë është bërë e ditur, mirëpo tani po qa
I propozon të dashurës për martese, ja përgjigjia (VIDEO-FOTO) Nëse po mendoni që ti propozoni të dashurit apo të dashurës për martesë në publik është mirë që fillimisht të shihni kë
Një "ëngjëll" në Karaibe (FOTO LAJM) Një ndër "ëngjëjt" e "Victoria’s Secret", Lily Aldridge, u rikthye të dëshmonte hiret e saj, nga një prej plazheve më pë
Veshja e çuditshme e Rita Orës (FOTO LAJM) Rita Ora vazhdon të befasojë në të gjithë shfaqjet e saj muzikore, me stilin e saj unik të të veshurit. Këngëtarja me or
Rita Ora ndryshon pamje (FOTO LAJM) Një ditë shfaqet me flokë të shkurtëra dhe të nesërmen me të gjata. Kjo është Rita Ora dhe stili i saj gjithmonë në ndry
Flori Mumajesi fitues i Videofestit Muzikorë 2013 (VIDEO) Këngëtari Flori Mumajesi ka fituar edicionin e sivjetmë të videofestit Muzikorë 2013. Mumajesi ka qenë i nominuar me kën
Ylber Idrizi rrëmben dy çmime në festivalin "Çelësi muzikor 7 " Pas publikimit të videoklipit më të ri të këngës "Sot ose Nesër" të realizuar ne Palma De Mallorca të Spanjës, këngëtari
“Gjeniu i vogël 5”, tetë konkurrentë të tjerë në finale Nata e dyte e spektaklit “Gjeniu i vogel”, ishte e mbushur me sfida dhe emocione te medha. 16 femije u bene protagoniste
Harrojnë ndarjen, Afërdita me familje ndërsa Shpati me femra (FOTO-LAJM) Pas ndarjes Afërdita Dreshaj dhe Shpat Kasapi i janë kthyer impenjimeve te tyre. Dreshaj e cila ndodhet në Shtetet e Bas
“Ngjyra e kuqe” i ndryshoi jetën (VIDEO) Kënga ”Ngjyra e kuqe”, përveç se shënoi një ndër sukseset më të mëdha në karrierën e këngëtarit Adrian Gaxha, ndryshoi j
Ibrahimoviç, tashmë edhe një hit muzikor (VIDEO) Zlatan Ibrahimoviç kërkon të shkruajë historinë me PSG-në. Emri i tij është më i lakmuari në Europë pas suksesit me komb
"European Urban Music Awards" Ora pretendente për 7 çmime Rita Ora udhëheq me nominime për shpërblimet muzikore "European Urban Music Awards" pasi është pretendente për shtatë sh
Samanta kujdeset vetë për çdo gjë I vlerëson vetë ftesat për të marrë pjesë në koncerte, i gjen vetë bashkëpunëtorët për realizimin e një kënge apo klipi
Pas diplomimit në Gazetari, Edita premton këngë të reja Pasi është diplomuar në degën e Komunikimit Masiv – drejtimi gazetari, Edita Sopjani premton se është e gatshme të fokus
Zajmina merr çmimin e parë të “Çelësit Muzikor 6” Çmimin e parë të muzikës moderne të festivalit “Çelësit Muzikor 6”, e fitoi Zajmina Vasjari dhe Gold AG me këngën ‘Forev
Rita & Dafina një bashkëpunim muzikor ? Këngëtarja kosovare Dafina Zeqiri, e cila tashmë është bërë e famshme ka thënë se do të ishte e hapur që të bashkëpunont
Linda edhe kur flet, kërkon 200 euro Këngëtarja Linda Halimi e cila këtë vit pritet të nisë karrierë muzikore në Amerikë, ka pohuar se tani e tutje një inter
Eliza, mes këngës dhe arkitekturës E talentuar dhe plot sharm janë jo epitete por cilësi atribuar ndër vite nga publiku. Eliza Hoxha është një artiste unik
Valton Krasniqi shtrohet në spital Këngëtari i njohur Valton Krasniqi javës që kaloi ka anuluar të gjitha aktivitetet muzikore, duke u vendosur në një spi