999 rezultate për

muzikor

Të famshmit që e nisën si dështakë (FOTO LAJM) Koha është ajo që tregon dhe suksesin e arritur ose jo rreth një drejtimi të caktuar. Në jetën tonë suksesi dhe dështimi
Xhandan Erçetin, këngëtarja turke me origjinë shqiptare (VIDEO) Xhandan Erçetin (Candan Erçetin), është artistja e njohur me origjinë shqiptare, që drejton ekipin turk të basketbollit
Borxhet i bllokojnë klipin e ri Dafina Zeqirit (VIDEO) Pak ditë pas publikimit të videoklipit më të ri, Dafina Zeqiri është përballur me një incident aspak të këndshëm. Ndonës
Lë drogën, Lovato kthehet fuqishëm në tregun muzikor Tashmë këngëtarja Demi Lovato ka lënë pas problemet me drogën, e ndërsa kthehet pas në kohë kujton vitet e vështira.
20 amatorë që i bien kitarës, ja çfarë zhurme krijojnë (VIDEO) Në qendër të New York-ut është hapur një dyqan për shitjen e instrumenteve muzikore, ku dominojnë kitarat e ndryshme. Sh
Brown ende i dashuruar me Rihannën Chris Brown po bën përpjekjet e fundit për tu rikthyer me Rihannën. Ai është ndarë nga Karrueche Tran, pasi modelja rapo
Fansja qan kur takon Genta Ismajlin Nga fotot që paparacët përcjellin nga divat botërorë, shpesh fansat presin më orë të tëra për një koncert, madje ka pasu
Sheila publikon foto para lançimit të klipit Këngëtarja simpatike Sheila Haxhiraj, ka lajmëruar fansat në Facebook për projektin e saj muzikor më të fundit. Ajo
Motrat Istrefi, rivalitet në Instagram Ashtu sikurse Nora edhe Era Istrefi ndodhet me pushime. Ndryshe nga motra e saj e cila provokon në Instagram, Era është
Shtrohet në spital kitaristi i AC/DC Për shkak të problemeve shëndetësore është shtruar në spital Malcolm Young, kitaristi i bandës së famshme muzikore AC/D
I dedikohet fëmijëve, JLo harron për pak turin muzikor (FOTO LAJM) Pavarësisht se është shumë e angazhuar me profesionin e saj, Jennifez Lopez e gjen gjithmonë kohën për t'iu dedikuar fëm
Gomez dhe Bieber, së bashku për një projekt muzikor (FOTO LAJM) Pas zërave se ata tashmë janë sëbashku dhe konfirmimit me anë të fotove të publikuara në rrjetet sociale, tashmë Bieber
Anashkalohet kultura shqiptare në festivalin "Vera e Ohrit" Në Ohër do të mbahet edicioni i festivalit tradicional ndërkombëtar "Vera e Ohrit". Ky festival do të mbahet nga data
Motrat Istrefi kur ishin të vogla Një foto e cila qarkullon në rrjetet sociale, të bën të mendosh nëse me të vërtetë ato janë motrat Istrefi. Tek to vihet
Muzika, ilaç kundër stresit Për tu çliruar nga stresi në mënyrë të shëndetshme, mjafton që të dëgjoni muzikë brënda normave të lejuara. Ky përfundim
Ekskluzive/ Pas X Factor pushton tregun muzikor, Petro Xhori sjell këngën e radhës Ai mund të cilësohet tashmë një artist i kompletuar, pasi është i gjithëanshëm. Personazhi i radhës në portalin Albeu
Big Mama kujton fëmijërinë, urren selfie-t Big Mama di si të argëtohet dhe këtë e ka demostruar me anë të një video mjaft të shkurtër, ku luan me një mike të saj.
Videoklipi Shakira-Rihanna, "një tërmet" muzikor (VIDEO-FOTO) Publikohen imazhet e para të videoklipit të këngës së përbashkët të Shakirës dhe Rihannës që mban titullin "Can't Rememb
Beyonce, joshëse në Instagram (FOTO LAJM) Me një bust të bardhë transparent, me flokë të mbledhur, dhe sytë gjysmë të mbyllura, në Instagram Beyonce është më seks
Eminem, “Artisti i vitit” në “Youtube Music Awards” Reperi i njohur Eminem është zgjedhur “Artisti i vitit” në evenimentin muzikor “Youtube Music Awards”. Ndërsa Këngëtarja