999 rezultate për

muzikor

Enca e tepron, mburret në mënyrën më të papërshtatshme Këngëtarja Enca Haxhia padyshim që është një nga këngëtaret më provokative në showbizin shqiptar. Por këtë herë ajo v
Rita Ora ndez Xhamajkën, fotoja e fundit të lë pa fjalë (FOTO LAJM) Rita Ora padyshim është një nga këngëtaret shqiptare më famë botërore e cila po korr një sukses të mahnitshëm. Rita O
Luana guxon dhe bën koncert në Pejë (FOTO LAJM) Kënga e re e Luanës 'Benzina', i cili e riktheu Luanën në skenë duket se e ka sjellë Luanën edhe më pranë mbrëmjeve muz
Zaimina Vasjari “djeg” instagramin me fotot e reja (FOTO LAJM) Zaimina Vasjarin ka kohë që se kemi parë në ndonjë projekt muzikor. Por, kjo nuk do të thotë se ajo nuk përflitet apo s
Sot festa zhvendoset në Bulevardin e Ri të Tiranës, Veliaj: Të gjithë në koncert I konsideruar si “stolia e Tiranës së gjeneratës tjetër”, segmenti i parë i Bulevardit të Ri sëbashku me parkimin nëntok
Kur Bernardi “dhunonte” Ingrid Gjonin, zbulohen bëmat e ish-konkurrentit të BB (VIDEO) Ata janë cilësuar si një çift shumë karizmatik dhe interesant Bernardi dhe Xheni, dy të rinjtë e njohur brenda shtëpisë
Pa asnjë projekt të ri muzikor, Rita Ora fitoi 3.5 milionë euro në 2016 (FOTO LAJM) Rita Ora ka dy vjet që nuk ka publikuar ndonjë projekt muzikor. Por, kjo nuk e ndaluar që të mbush xhirollogarinë banka
Tirana zbukurohet për Ditën e Verës (VIDEO) E kthyer tashmë në një traditë, festimet e ditës e Verës në Tiranë i përshtaten të gjitha grupmoshave. Kryeqyteti ka
Gafa e Alketa Vejsiut "live" në YFSF që ndoshta nuk u ka rënë në sy Tashmë dihet dëshira e madhe dhe aftësia e Alketa Vejsiut për të folur shumë. Por ndodh që bën edhe gafa rreth asaj çfar
Stine sjell “Belën”, projektin më të ri muzikor (VIDEO) Këngëtari i njohur Stine ka publikuar së fundmi projektin e tij më të ri muzikor. “Bela” mban titullin kënga e tij e
Enca nënshkruan kontratë me kompaninë më të madhe muzikore në botë Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet duke finalizuar kontratën m
2po2 nis 2017-ën me një super hit Këngëtari i njohur 2po2, përmes një postimi të bërë në rrjetet sociale ka lajmëruar të gjithë fansat se në datën 1 janar
Rikthehet Kastro Zizo, së shpejti me tre këngë (FOTO LAJM) Kastro Zizo ka vendosur të rikthehet fuqishëm në tregun muzikor dhe jo vetëm me një projekt muzikor, por me tre të tillë
Mozzik do sjellë sot "Donald Trump" (FOTO LAJM) Reperi Mozzik do të sjellë dy projekte të reja muzikore. Projekti i parë muzikor do të titullohet “Donald Trump”. Kjo kë
Fitime marramendëse nga Youtube. Ja të ardhurat që merr Majk (FOTO LAJM) Një ndër reperat më të suksesshëm, Majk, përmes një statusi ka treguar se sa fiton ai përmes Youtube, për një projekt mu
Një foto në studion muzikore. Luana sërish me bashkëpunim? (FOTO LAJM) Luana Vjollca nuk i ndahet këngës. Ajo ka lajmëruar të gjithë ndjekësit e saj se është në punë e sipër dhe se së shpejti
“Muzikë për macet”, albumi i parë muzikor për macet Universal Music ka prezantuar albumin e shumëpritur “Muzikë për macet” dhe është e para marrëveshje muzikore e cila nuk
Ja cila është kënga më e vjetër në botë (VIDEO) Sipas shkencëtarëve kënga më e vjetër në botë mund ta ketë origjinën në qytetin antik të quajtur Ugarit. Ugarit ishte
Alban Skënderaj, trajneri i ri i "The Voice of Albania" Alban Skënderaj është zyrtarisht një prej trajnerëve të “The Voice of Albania 6”. Ende nuk e dimë se kë do të zëvendë
Së shpejti në treg albumi i parë muzikor për macet Shumë shpejt të gjithë të dashuruarit pas maceve do të keni një muzikë të shkruar posaçërisht për to. David Teie, ka