999 rezultate për

muzikor

Zhgënjehen fansat! Enca nuk do ta publikoj këngën e re pa ju përmbushur kërkesa Ka kohë që Enca Haxhia ka premtuar se do ta sjell projektin e saj më të ri muzikor. Kënga mban titullin ‘Dua’ dhe fan
Elton John i jep fund karrierës së tij muzikore Për këngëtarin e madh udhëtimi në Amerikën e Jugut ka rezultuar fatal për karrierën e tij. Vitin e kaluar gjatë një u
Getinjo i jep projekteve të tij muzikore një tjetër drejtim Pak ditë më parë dy reperat nga Kosova, Mozzik dhe Getinjo i shëkputën marrëdhëniet e tyre me shtëpinë diskografike “On
Era Istrefi paralajmëron projektin e ri muzikor (FOTO LAJM) Karriera e saj artistike ka marrë një drejtim të ri. Era Istrefi tashmë ka konfirmuar se është ndarë profesionalisht
Karriera muzikore e Ed Sheeran, drejt fundit Duket se Ed Sheeran e ka planifikuar mirë të ardhmen e tij dhe këtë gjë e ka bërë të ditur vetë këngëtari i cili ka mërz
Dafina pjesë e klipit më të ri të French Montana (VIDEO) “Famous” quhet projekti më i ri muzikor i French Montana i publikuar vetëm pak orë më parë i cili është xhiruar në Afrik
Realizohet bashkëpunimi i parë muzikor mes njeriut dhe inteligjencës artificiale (VIDEO) Albumi i parë muzikor i krijuar nga inteligjenca artificiale tashmë është një realitet, është publikuar më 12 janar 2018
Dua Lipa së shpejti me një projekti të ri muzikor Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka pasur vitin më të suksesshëm të karrierës së saj në 2017-ën por nuk ka ndër
Arinda Gjoni lidh kontratë me një shtëpi diskografike turke Këngëtarja e cila po korr sukses në tregun muzikor shqiptar me këngën e saj më të fundit “A Jena” së fundmi ka tërhequr
Jay Z rrëfen mëkatet në këngën e re para Beyonces (VIDEO) Jay-Z është padyshim një ndër këngëtarët më të suksesshëm amerikan. Reperi amerikan është pranë finalizimit të projek
Reperi i njohur shqiptar, është bërë pjesë e klasifikimit të “The Top List” për herë të parë Reperi i njohur shqiptar, Lil Koli dhe projekti i tij muzikor “Me Grupin” është bërë pjesë e klasifikimit të “The Top Li
Ta ketë parë Ariana këtë foto të Ermalit, kaq të afërt me Nora Istrefin? (FOTO LAJM) Ermal Fejzullahu edhe po të mundohet të jetë aktiv në rrjete sociale, e ka të pamundur t’ia kaloj bashkëshortes Arianës.
Dua Lipa është nominuar për cmimet muzikore të BBC-së Dua Lipa është nominuar në një nga kategoritë e “BBC Music Awards”. Albumi i saj është nominuar në mesin e më të mirave
Këngëtarja shqiptare me robdeshambër në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Natën e djeshme është mbajtur eventi muzikor më i rëndësishëm "MTV Europe Music Awards" dhe në këtë eveniment muzikor
“Nata e Bardhë”, një tjetër yll muzikor ndez Tiranën A jeni gati për “Natën e Bardhë”? Nëse përgjigja është po, atëherë bëhuni gati për surprizën e radhës. Sepse pas Jessie
3 vjet nga vdekja e Dr.Florit , rikthehet West Side Family West Side Family, grupi i njohur nga Dr.Flori, Miri dhe Landi ka qenë i preferuari i njerzve kohë më parë. Dhe mesa
Këngëtarja e njohur shqiptare braktis Shqipërinë për Francën (FOTO LAJM) Këngëtarja e talentuar Besa Kokëdhima braktis Shqipërinë! Mësohet se Besa do të udhëtojë drejt Francës aty ku edhe d
Anxhela Peristeri nxjerr zbuluar Marina Vjollcen Pas ikjes së bujshme nga televizioni Top Channel ku u njoh si figurë televizive dhe u rrit profesionalisht, Marina Vjoll
Nora Istrefi shfaq pas kaq kohësh linjat perfekte (FOTO LAJM) Këngëtarja Nora Istrefi është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar. Sezonën që lam pas, ajo ishte mjaft aktive me kon
Olsi Klosi është martuar kohë më parë dhe ne nuk e dinim (VIDEO) Padyshim që Olsi Klosi ishte një nga banorët më të diskutuar në shtëpinë e BB9. Ai u përfol shumë për lidhjen me Fior