999 rezultate për

muzikor

Capital T sulmon publikisht kolegët: Jeni fallco Capital T është nga artistët më produktivë të muzikës shqiptare, me këngë që kthehen në hite dhe mbahen mend gjatë. P
Klea dhe Elgiti shfaqen në Miami për arsyen që e mbajtën sekret Pak ditë më parë u zbulua se moderatorja Klea Huta do të prezantojë një nga emisionet më të rinj në “Top Channel”, i cil
Zbulohet arsyeja e udhëtimit të Era Istrefit drejt Xhamajkës Era Istrefi, këngëtarja shqiptare që po korr sukses në tregun ndërkombëtar është një ndër artistet që do performojë në h
Bëhuni gati! Luana rikthehet më fuqishëm se kurrë Moderatorja Luana Vjollca kohët e fundit është kthyer në një uragan të vërtetë. Pasi mbylli me sukses sezonin e parë
A ka bërë para nga muzika Yll Limani? Këngëtari jep përgjigjen Këngëtari i famshëm nga Kosova, Yll Limani u bë i njohur dhe fitoi zemrën e publikut shqiptar pas shfaqjes së tij në “Th
Mbajti fronin gjithë sezonin e kaluar, Luana rikthehet fuqishëm Moderatorja Luana Vjollca kohët e fundit është kthyer në një uragan të vërtetë. Pasi mbylli me sukses sezonin e parë
“Top Awards”, kënga e re e Granit Dergutit debuton në vendin e 73-të (VIDEO) Granit Derguti, këngëtari dhe producenti i njohur, ka vetëm pak ditë që ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor, t
Shikoni si dukej Gili tetë vite më parë (FOTO LAJM) Gili është një prej artisteve që për shumë kohë i ka qëndruar besnike skenës muzikore. Ajo ende vazhdon të jetë plot
Bebe Rexha thyen rekord në “Billboard Hot 100” Këngëtarja me prejardhje shqiptare Bebe Rexha po korr një sukses të jashtëzakonshëm në tregun muzikor ndërkombëtar dhe k
Si duket Elvana Gjata pa grim (VIDEO) Elvana Gjata së fundmi ka publikuar pamje të veshjeve të saja me shumë stil. Ajo shfaqej plot elegancë, por asnjëher
Anëtarët e Rolling Stones sfidojnë moshën duke nisur një turne të ri muzikor Gjashtë titanët e muzikës rock, Rolling Stones, duket se po sfidojnw moshwn. Ata kanw konfirmuar se do tw mbajwn njw tur
Mami Vera, shembulli që ndjek Rita Ora Rita Ora është një nga këngëtaret më të famshme në botë për momentin dhe ka miliona ndjekës që mundohen ta imitojnë, por
Kane shkon dhe dhuron trofeun muzikor, por vihet keq në lojë nga prezantuesi (VIDEO) Harry Kane është ironizuar nga prezantuesi i Brit Aëards 2018 në natën gala, teksa ai u paraqit në skenë së bashku me Ca
Ermali apo Luana? Fifi bën zgjedhjen e saj Fillimisht, Fifi u shfaq në “Xing me Ermalin” me bandën muzikore, të cilët herë pas here luanin ndonjë pjesë muzikore pë
Ledri Vula gati të na surprizojë me një këngë të re?! (FOTO LAJM) Ledri Vula këngëtari shumë i pëlqyer nga femrat dhe i mirënjohur për shumë hite. Duket se suksesi dhe fama e tij gjithmo
Mos ndoshta me këtë postim Chris Brown sapo lajmëroi turneun muzikor (FOTO LAJM) Rikthehet në qendrën e vëmendjes këngëtari Chris Brown i cili para disa muajsh u përfol vetëm për problemet me ish të da
2Ton shtyn publikimin e videoklipit, kjo është arsyeja (FOTO LAJM) Sot në orën 16:oo ishte paralajmëruar që do të lansohet projekti muzikor “100 t’mira” nga reperi kosovar 2Ton. Mirëpo
Ingrit Gjoni bëhet nuse? (FOTO LAJM) Ndonëse kohët e fundit nuk ka publikuar ndonjë produksion të ri muzikor shpesh këngëtarja Ingrit Gjoni sjellë sete mjaft
Jennifer Lopez vjen me një projekt të ri muzikor Vetëm dy muaj pas publikimit të këngës së saj “Amor, Amor, Amor”, këngëtarja bukuroshe Jennifer Lopez ka sjellë një tjet
Lady Gaga në gjendje të rëndë shëndetësore anulon 10 koncerte nga turneu muzikor Muaj më parë këngëtarja e famshme ka anuluar një sërë koncertesh nga turneu i saj “Joanne” por pas një periudhe të shkur