999 rezultate për

mustaqe

Qytetari "i ngre zërin", Rama: Mustaqet nuk na bëjnë më të fortë (VIDEO) Kryeministri i vendit, Edi Rama gjatë ditës së sotme ishte në Pukë, ku shpërndahu legalizime për banorët. Në këtë tak
Mustaqet më të çuditshme në botë (FOTO LAJM) Mjekra është një element pjesë e pamjes së meshkujve të cilët e cilësojnë si të domosdoshme për trupin dhe pamjen e tyre
Gjika heq mustaqet, nga Pogradeci shkruan: Mendova se ngeca këtu (FOTO LAJM) Ish­-kryebashkiaku i Vlorës, Shpëtim Gjika ashtu si presidenti Bujar Nishani heq mustaqet legjendare qe e karakterizonin
Gjendet arsyeja pse Bujar Nishani hoqi mustaqet (FOTO) Kohë më parë u kthye në çështje të ditës fakti që presidenti Nishani hoqi mustaqet, e për këtë, rrjetet sociale krijuan
Shkullaku: Ky skandal nuk mbaron tek mustaqet e Didit, por tek Tahiri e Rama Zhvillimet më të fundit si arrestimi i dy funksionarëve të Interpol Tiranës dhe dorëheqja më pas e Drejtorit të Policisë
Kreshtë e zezë dhe mustaqe, ja look-u i ri i Balotellit (FOTO LAJM) Kreshtë e zezë dhe mustaqe. Ky është look-u më i ri i Mario Balotellit, i parë dje në gjysmëfinalen e FA Cup kundër Chel
Balotelli me look të ri: Koha për mustaqe (FOTO LAJM) Mario Balotelli ndryshon sërish look. Sulmuesi italian, i cili po vijon me formën e tij ë dobët edhe me Liverpoolin, duk
Mustaqet e Nishanit vazhdojnë të çmendin Facebook-un (FOTO LAJM) Presidenti i Republikës Bujar Nishani vendosi të ndryshojë look-un e tij me rastin e festave të fundvitit. Nëse më parë
28 nëntori, nesër në shesh marshojnë burra me mustaqe (FOTO LAJM) Një aktivitet, ku disa burra me mustaqe dalin në shesh në Festat e Nëntorit, do të organizohet edhe nesër, më 28 Nëntor.
Futbollisti i Liverpool me mustaqe si Hitleri, plasin polemikat (FOTO LAJM) Një futbollist i Premier League-s angleze është vënë në qendër të polemikave pasi postoi në Twitter një foto të tijën me
As mustaqet nuk janë krejt pa faj! “Estekfurullah”, gati klitha vet me vete, kur pash një koment në profilin tim në facebook se unë po i mbroja “mjekrat”!
Bebet me mustaqe dhe vetulla (FOTO-LAJM) Të bëhesh me një fëmijë ka shumë arsye, dashuria, dëshira për të pasur një trashëgimtar, ndoshta edhe dëshira për tu kuj
Mustaqet, trendi i ri i yjeve të kinemasë (FOTO LAJM) Të kuruara dhe tërheqëse, si ato të Brad Pitt, apo të çrregullta dhe paksa si shkurre si ato të James Franco? Sido që të
Top 20 mustaqet më të famshme në futboll (FOTO LAJM) Olympiakos nuk la asnjë shenjë dje në humbjen 3-0 ndaj Manchester United, por edhe pse tashmë skuadra helene është elemi
Mace me figura të ndryshme në trup (FOTO-LAJM) Në këto foto të publikuara nga sajti hungarez osztod.hu tregohen macet me lëkurë të modeluar. Me zemra, njolla, mustaqe
Qeni me mustaqe(FOTO-LAJM) Ky qenushi me mustaqet si doreza është bërë mjaft popullor në internet. Vetëm gjashtë muajsh megjithëse me mustaqe, qenu
Mjekrat dhe mustaqet në kampionat botëror 63 pjesëmarrës nga SHBA, Franca, Austria, Zvicra, Holanda dhe Gjermania morën pjesë në kampionatin botëror të mjekrave d
Jean Claude Van Damme, tani edhe me mustaqe Mustaqe dhe baseta të mëdhaja për Jean-Claude Van Damme, aktorin veteran të filmave aksion, i cili ndodhet këto ditë në
Njihuni me Adolf Kitler, macja me "mustaqet" e Hitlerit Një kotele e braktisur është duke luftuar për të gjetur një shtëpi të dashur për shkak të shenjave të saj të pazakonta -
Norvegji, gjermani shpallet kampioni i mustaqeve Garuesit nga e gjithë bota u bashkuan në Norvegji për të marrë pjesë në World Beard and Moustache Championship. Kateg