999 rezultate për

mustafi

Mustafi u shpreh dashurinë tifozëve të tij me këto fjalë Shkodran Mustafi ka shprehur dashurinë e tij për tifozët e Arsenalit. Mbrojtësi i Arsenalit, Shkodran Mustafi ka thënë,
West Ham: - Arsenal, ja formacionet zyrtare Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e West Ham me Arsenal që zhvillohet nga ora 18:30. Kjo ndeshje është e v
Boksieri britanik e shmang Shkodran Mustafin, e ngatërron me truprojën Mbrojtësi shqiptar Shkodran Mustafi u transferua tek Arsenali për 35 milionë funte nga Valencia, dhe kjo lëvizje e tij i
Eliminohet Arsenali i Xhakës dhe Mustafit (VIDEO) Arsenal është eliminuar nga EFL Cup, pasi në Emirates është mposhtur nga Southampton me rezultat të pastër 2:0. Golat
Ja notat e Xhakës dhe Mustafit pas paraqitjes fantastike (FOTO LAJM) Topgjinjtë në kuadër të xhiros së 13-të të Premierligës, mposhtën 3:1 në ‘Emirates Stadium’ Bournemouthin. Mustafi dh
Me Mustafin në fushë, Arsenali nuk mposhtet asnjëherë Shkodran Mustafi është shndërruar në një prej futbollistëve më të rëndësishëm te Arsenali. Skuadra londineze nuk ka pësu
Italia dhe Gjermania ndahen në paqe (VIDEO) Italia dhe Gjermania kanë luajtur barazim 0:0 në ‘San Siro’. Përballja e dy kombëtarëve më të mëdha evropiane, nuk ka s
Mustafi thyen heshtjen: Ja pse zgjodha Gjermaninë para Shqipërisë Shkodran Mustafi në një intervistë për ‘Goal.com’ ka treguar arsyet e përzgjedhjes së Gjermanisë, para Shqipërisë. Mb
Lajm i shkëlqyer për Shkodran Mustafin Shkodran Mustafi ka marrë lajm shumë të mirë gjatë ditës së sotme Joachim Löw do të jetë pa Jerome Boateng në dy ndeshj
Mustafi: Jam i lumtur me fitoren ndaj Sunderlandit të Januzajt Arsenali ende vijon në formë të mirë në Premier Ligë. Nga minuta e parë në këtë takim luajti mbrojtësi shqiptar, Shko
"Goal.com"/ Mustafi, prova se paraja mund të blejë kualitetin Mbrojtësi shqiptar, Shkodran Mustafi është ambientuar mjaft mirë në skuadrën e Arsenalit, duke qenë të pathyeshëm në qen
Gozte: Kërcimi i Mustafit, momenti më qesharak i Kupës së Botës (VIDEO) Kërcimi i Shkodran Mustafit pas triumfit të Gjermanisë në Kupën e Botës në Brazil, është përzgjedhur momenti më qesharak
Wenger lavdëron Mustafin Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger ka lavdëruar dyshen e mbrojtjes Shkodran Mustafi dhe Laurent Koscielny. Ai tha se
Ozil feston ditëlindjen, ja si e urojnë Shkodran Mustafi dhe Granit Xhaka (VIDEO) Mesfushori gjerman, Mesut Ozil ka festuar 28 vjetorin e lindjes. Anëtari i Arsenalit këtë herë e ka festuar në mënyrën
Mustafi: Ishte një ndeshje e vështirë Mbrojtësi i Arsenalit, Shkodran Mustafi, në rrjetet sociale ka shkruar se pas fitores ndaj Sëanseas me rezultat 3-2.
Mustafi: Jemi gati për ndeshjen e katërt në shtëpi Shkodran Mustafi nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka thënë se janë gati për sfidën ndaj Swanseas që zhvillohet t
Luan me Zvicrën, por Mehmeti bën me shtëpi një familje në Gostivar (FOTO) Familja Mustafi nga fshati Padalisht i Gostivarit, prej disa vitesh jeton në një shtëpi e cila nuk i plotëson as kushtet
Mustafi tregon prapaskenat me birrën te Valencia Shkodran Mustafi, në një intervistë për tabloidin “The Sun” të publikuar sot, ka folur për incidentin me një shishe birr
Rrëfimi i jashtëzakonshëm i Mustafit: Krenar që jam shqiptar Shkodran Mustafi ka dhënë një intervistë mjaft të bukur në gazetën britanike "The Sun" duke shprehur dashurinë e madhe q
Gjesti i Mustafit bëhet "hit" në rrjetet sociale Mbrojtësi shqiptar i Arsenalit, Shkodran Musatfi, ka bërë një gjest të pazakontë gjatë ndeshjes ndaj Burnley, ku ekipi i